Trzy darmowe terminale i szereg bezpłatnych usług dodatkowych - oto, co dla nowych klientów biznesowych przygotował polski Bank Pekao.

Autor: Halszka Gronek
Dodano: 20.09.2018
Udostępnij:

Jeden z najpopularniejszych banków komercyjnych, jaki od blisko 90 lat działa na polskim rynku finansowym, wprowadził do swej oferty specjalny produkt dedykowany wciąż rozwijającym się przedsiębiorstwom polskim. 
 

Bank Pekao S.A. oferuje nowym i zainteresowanym współpracą klientom biznesowym darmowe korzystanie z aż trzech terminali POS (ang. point od sales – punkt sprzedażowy) przez okres 24 miesięcy. 
 

Oprócz możliwości bezpłatnego użytkowania terminali bank proponuje także darmowy pakiet usług dodatkowych, takich jak instalacja urządzeń, serwis oraz możliwość szkolenia z obsługi oferowanego sprzętu. 
 

Szansa dla przedsiębiorstw
Do tej pory każda rozwijająca się firma, która chciała po jak najniższym koszcie wprowadzić do własnego użytku terminale płatnicze, mogła skorzystać jedynie z oferty proponowanej w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”.
 

Projekt ten polega na dofinansowaniu pierwszych 12 miesięcy korzystania z terminali płatniczych przez swych beneficjentów. Bank Pekao wyszedł naprzeciw jeszcze większym oczekiwaniom przedsiębiorców i umożliwił bezpłatne korzystanie z terminali POS aż przez 24 miesiące.
 

Ta wyjątkowa oferta zdaje się być korzystna dla wszystkich wciąż rozwijających się firm w Polsce. Jak wynika bowiem z sondaży Banku Pekao, aż 12 % wszystkich przedsiębiorstw nie zdecydowało się wcześniej na korzystanie terminali ze względu na zbyt wysokie koszty ich użytkowania.

Szczegóły oferty
Z promocji obejmującej 24-miesięczny okres darmowego korzystania z terminali POS skorzystać mogą wszystkie przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatniego roku nie prowadziły w swych punktach sprzedaży za pośrednictwem terminali płatniczych. 
 

Każda firma, która zdecyduje się na skorzystanie z tej oferty, będzie mogła liczyć także na bezpłatne wsparcie banku i szereg darmowych usług dodatkowych. Do pakietu wliczona została m.in. instalacja nowych terminali, serwis sprzętu oraz szkolenia pracownicze z zakresu obsługi urządzeń płatniczych. 
 

Jak poinformował prasę Artur Jurgielewicz, Dyrektor Biura Akceptacji Kart Banku Pekao, przedsiębiorstwa, które skorzystają z wyjątkowej oferty banku, będą mogły po upływie darmowych 24 miesięcy liczyć na najniższe koszty użytkowania terminali, jakie oferowane są na obecnym rynku. 

Oferta Przekorzystna
Oprócz specjalnej promocji Bank Pekao przygotował jeszcze jedną ofertę dedykowaną polskim przedsiębiorstwom. Każda firma, która wraz z instalacją terminali POS zdecyduje się na założenie Konta Przekorzystnego Biznes, otrzyma bon podarunkowy na 100 złotych. 
 

Co istotne, dla Klientów dopiero rozpoczynających swą działalność prowadzenie promocyjnego rachunku będzie darmowe przez pierwszy rok. Do konta możliwe będzie także uzyskanie wieluwalutowej karty czy dostępu do nowoczesnej bankowości mobilnej PeoPay. 
 

Firmy, które otworzą Konto Przekorzystne Biznes, będą miały zagwarantowane także darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach Banku Pekao S.A., dwa razy w miesiącu – darmowej wypłaty w pozostałych bankomatach, a raz w miesiącu –  bezpłatnej wpłaty aż do 100 000 złotych we wpłatomatach Banku Pekao.

Co warto wiedzieć? 
By w pełni korzystać z wyjątkowej oferty biznesowej Banku Pekao, trzeba jednak spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze – Konto Przekorzystne Biznes jest przeznaczone jedynie dla tych firm, które osiągają przychody nie większe niż 5 milionów złotych. 
 

Po drugie, by otrzymać bon podarunkowy o wysokości 100 złotych, konieczne będzie przyjęcie płatności w terminalu na kwotę minimum 500 złotych miesięcznie przez pierwszy kwartał od chwili skorzystania z oferty. 
 

Warto także wiedzieć, że Konto Przekorzystne Biznes jest darmowe jedynie przez pierwszy rok i tylko dla świeżo upieczonych przedsiębiorstw. Firmy działające na rynku już dłuższy czas będą musiały spełnić jeden z następujących warunków, by bezpłatnie korzystać z konta:

  1. uzyskają min. 2 000 miesięcznych wpływów na konto;

  2. w ciągu danego miesiąca otrzymają conajmniej 1 wpływ z tytułu płatności na terminalu POS;

  3. wykonają z Konta miesięczny przelew do ZUS lub US;

  4. w danym miesiącu wykonają jedną transakcję walutową;

  5. wykonają z Konta opłatę za ratę leasingu w Pekao Leasing.

 

Komentarze (0)

To ja wolę tą opcję z terminalem za darmo, bez konieczności zakładania dodatkowego konta ale za to z umową na 12 miesięcy, a nie na czas nieokreślony.
Znalazłem tu: https://zamowterminal.pl/ umowa bez kruczkuw, oddaję terminal kiedy chcę.