zadluzenia.com
zamknij

Finansowe Posiłki – darmowa pożyczka online

Finansowe Posiłki to kolejna marka na rynku pożyczek przez Internet. Firma oferuje darmową pierwszą pożyczkę – maksymalnie do 1000 zł. Klienci nie są weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

 

Strona finansoweposilki.pl należy do firmy Mała Pożyczka z siedzibą w Białymstoku. Spółka udziela pożyczek również za pośrednictwem Pożyczka Plus oraz Smart Pożyczka.

 

Finansowe Posiłki - oferta

  • Pożyczki od 200 do 1 000 zł
  • Darmowa pierwsza pożyczka do 1 000 zł
  • Spłata od 10 do 30 dni
  • W całości przez Internet
  • Bez sprawdzania BIK
  • Bez zaświadczeń o dochodach
Złóż wniosek

Kto może pożyczyć w Finansowe Posiłki

 

Pożyczka dostępna jest dla osób:

- w wieku od 21 do 70 lat

- posiadających polskie obywatelstwo i mieszkających w Polsce

- które nie mają negatywnych wpisów w ERIF i KRD

 

Pożyczka dostępna jest na dowolny cel. Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach. Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w polskim banku.

 

Jak otrzymać pieniądze od Finansowe Posiłki

 

1. Wypełniamy wniosek o pożyczkę

2. Robimy przelew weryfikacyjny w kwocie 1 grosza

3. Otrzymujemy SMSem decyzję pożyczkową

4. Wypłata pieniędzy gotówką na konto.

 

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w promocji prezentowanej w serwisie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Reprezentatywny przykład dla pożyczki bez promocji: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1274 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 274 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 0 zł); umowa na 30 dni. Stan na 21.07.2016. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
3 / 5 z 7 ocen
~james

Jak ktoś brał pożyczkę w smartpożyczka albo pożyczkaplus to nie dostanie żadnej kasy od finansowe posiłki, przekierowują na inne strony pożyczkowe od razu   Odpowiedź

~ola

Są zdecydowanie lepsze oferty..... niedawno brałam pożyczkę w Kasa Tak, można dostać 1500 zł za 0 zł, mi też zależało na czasie, a tu szybko......   Odpowiedź

~best

A to nie Klaudia Halejcio czy jak jej tam ?   Odpowiedź

~adam

przyznaję - bardzo ładna ta pani z reklamy :)   Odpowiedź