zadluzenia.com
zamknij

Jak działa UberEATS ?

UberEATS jest dostępna w Warszawie. To pierwsze miasto w Polsce, którego mieszkańcy mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji, służącej do zamawiania jedzenia. Użytkownicy mogą wybierać spośród 150 lokali gastronomicznych. 

 

Z oferty UberEATS można korzystać przez cały tydzień w godzinach od 11:00 do 23:00. Za dowóz zawsze zapłacimy 7,99 zł. Ta kwota jest niezależna od kwoty naszego zamówienia i miejsca dostawy. Jak podaje UBER, czas dostawy nie będzie dłuższy niż 30 minut.

 

 

Jak skorzystać z aplikacji ?

 

Aby zamówić jedzenie za pomocą usługi UberEATS wystarczy:

 

1) pobrać aplikację z AppStore lub Google Play
2) zalogować na swoje konto Uber lub zarejestrować się 
3) wpisać adres dostawy
4) wybrać restaurację, która nas interesuje

 

Ciekawe jest to, że w aplikacji mamy możliwość sprawdzenia statusu zamówienia i trasy kuriera. Co więcej, po posiłku użytkownik może ocenić jakość zamówionego jedzenia jak i dostawy. 

 

W aplikacji nie znajdziemy ofert jedzenia z sieciówek. Jak mówi dyrektor UberEATS w Polsce Krzysztof Radoszewski, firma stawia na lokalne restauracje. Zaznacza też, że więcej niż połowa ze 150 lokali współpracujących z przedsiębiorstwem wcześniej nie oferowała możliwości dowozu. 

 

Z nowej usługi Ubera póki co nie skorzystają mieszkańcy Bemowa, Wilanowa i Ursynowa. Tam oferta nie jest jeszcze dostępna. 

 

Nie tylko kierowcy samochodów

 

Uber szuka osób chętnych do współpracy w ramach UberEATS wśród motocyklistów i rowerzystów. Proponowane zarobki to do 25 zł brutto za godzinę. Osoby, które zdecydują się na podjęcie pracy przed 14 lutego mają otrzymać dodatkowy bonus, w wysokości 200zł. 

 

Warszawa to dziesiąte miasto w Europie i pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym działa UberEATS. UberEats działa już w 50 miastach na całym świecie. W Europie są to: Amsterdam, Bruksela, Londyn, Lyon, Mediolan, Paryż, Sztokholm i Wiedeń.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY