Jak płacić na festiwalu Opener 2017?

Jak płacić na festiwalu Opener 2017?

author
Dominika Byczek
23 czerwca 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria
Opener Festival wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi, którzy dotychczas martwili się o zgubienie pieniędzy lub karty płatniczej podczas koncertów - w tym roku podczas imprezy będzie można płacić bezgotówkowo. Opcji jest kilka - tradycyjna karta płatnicza, telefon komórkowy albo silikonowa opaska, na którą przedpłacimy pieniądze. 

Płatność telefonem

Większość z nas podczas koncertu posiada przy sobie telefon, którym nagrywa firmy i robi zdjęcia ulubionym artystom. Dla osób, które preferują płatność za pomocą smartfona, Opener przygotował specjalną aplikację festiwalową, przez którą będzie można płacić za pomocą Masterpass. Wybrane przez organizatora produkty będą tam dostępne w specjalnej promocji – nawet 25% taniej.

Płatność za pomocą opaski

To znakomita opcja dla tych, którzy podczas zabawy nie chcą mieć przy sobie żadnych wartościowych przedmiotów, które mogliby zgubić. Opaską można płacić zbliżeniowo bez ponoszenia dodatkowych kosztów – zupełnie jak przy tradycyjnej płatności kartą. Saldo swojej opaski można będzie sprawdzić we wpłatomatach oraz punktach obsługi opasek płatniczych. W nich również będzie można dokonać wpłaty środków na opaskę. Warto od razu zarejestrować swoją opaskę na stronie internetowej, ponieważ daje to dodatkowe opcje jej zasilania: kartą płatniczą we wpłatomatach, mobilnie poprzez aplikację festiwalową oraz przelewem internetowym. 

Jak zdobyć opaskę?

Tegoroczni uczestnicy Openera mogą złożyć zamówienie na stronie opaska.opener.pl. Wydanie opaski jest bezpłatne, a dodatkowo w przypadku zamówienia i wpłacenia na opaskę kwoty 50 zł, otrzymamy gratisowe doładowanie w kwocie 10 zł. Zamówioną opaskę będzie można odebrać w specjalnych punktach obsługi opasek na terenie festiwalu. 

Czy użytkowanie opaski jest całkowicie bezpłatne?

Kosztów nie ponosimy za samą płatność zbliżeniową. Wypłata gotówki z bankomatu z funkcją zbliżenia kosztuje każdorazowo 3 zł, a przy płatności opaską za granicą, pobierana jest prowizja w wysokości 1% od wartości transakcji. Za płatności internetowe dokonane za pomocą opaski nie trzeba dodatkowo płacić – jeśli zalogujemy się na swój profil, otrzymamy dostęp do małej karty, która jest umieszczona w opasce oraz do jej kodu CVV.  

Co z opaską po festiwalu?

Opaski można używać na tych samych warunkach przez kolejne 3 lata od jej aktywowania, dlatego warto skorzystać z tej opcji i zabierać opaskę również na inne tego typu wydarzenia.

Opener Festiwal na pewno i w tym roku przyciągnie rzeszę wielbicieli muzyki na lotnisko Gdynia-Kosakowo. 

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Fałszywe SMSy i maile – Ministerstwo Finansów i Policja ostrzegają

Policja wraz z Ministerstwem Finansów postanowiły ostrzec przed nieprawdziwymi wiadomościami, w których oszuści podszywają się pod Urząd Skarbowy. Fałszywa SMSy zawierają informację o konieczności dopłaty do podatku w ramach rozliczenia 2019 roku. Pod żadnym pozorem nie wolno klikać w dołączone do nich linki.

author
Alicja Hirsekorn
27 stycznia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Centralna informacja o rachunkach uśpionych

Banki prowadzące działalność w Polsce, a także  SKOK-i, korzystają z usługi, która usprawnia pozyskiwanie informacji o odziedziczonych lub zapomnianych środkach. Sprawdźmy, na co dokładnie pozwala Centralna Informacja, kto może skorzystać z rejestru, a także ile kosztuje sprawdzenie interesujących nas danych.

author
Emilia
22 czerwca 2016
author
Autor
Radca prawny, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Znana z profesjonalizmu oraz zaangażowania w świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie.

Bank Pekao w Nowej Sarzynie

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Nowej Sarzynie – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
08 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Głuchołazach

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy oddziały i placówki w Głuchołazach – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
16 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Santander Bank Polska w Dąbrowie Górniczej

Santander Bank Polska jest drugim największym bankiem detalicznym w Polsce pod względem posiadanych aktywów. Jeden z oddziałów bankowych mieści się w Dąbrowie Górniczej. Sprawdzamy godziny otwarcia, ofertę placówki oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
26 maja 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Pekao – NIP, REGON, KRS i dane adresowe

W dzisiejszych czasach dostęp do informacji o przedsiębiorstwach z różnych względów staje się kluczowy dla osób prywatnych lub firm. Sprawdź zatem najważniejsze informacje o Banku Pekao, takie jak: NIP, REGON, KRS oraz dane kontaktowe.

author
Dorota Grycko
05 lutego 2024
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj