zadluzenia.com
zamknij

Jak płacić na festiwalu Opener 2017?

Opener Festival wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi, którzy dotychczas martwili się o zgubienie pieniędzy lub karty płatniczej podczas koncertów - w tym roku podczas imprezy będzie można płacić bezgotówkowo. Opcji jest kilka - tradycyjna karta płatnicza, telefon komórkowy albo silikonowa opaska, na którą przedpłacimy pieniądze. 

 

Płatność telefonem

 

Większość z nas podczas koncertu posiada przy sobie telefon, którym nagrywa firmy i robi zdjęcia ulubionym artystom. Dla osób, które preferują płatność za pomocą smartfona, Opener przygotował specjalną aplikację festiwalową, przez którą będzie można płacić za pomocą Masterpass. Wybrane przez organizatora produkty będą tam dostępne w specjalnej promocji - nawet25% taniej.

 

Płatność za pomocą opaski

 

To znakomita opcja dla tych, którzy podczas zabawy nie chcą mieć przy sobie żadnych wartościowych przedmiotów, które mogliby zgubić. Opaską można płacić zbliżeniowo bez ponoszenia dodatkowych kosztów - zupełnie jak przy tradycyjnej płatności kartą. Saldo swojej opaski można będzie sprawdzić we wpłatomatach oraz punktach obsługi opasek płatniczych. W nich również będzie można dokonać wpłaty środków na opaskę. Warto od razu zarejestrować swoją opaskę na stronie internetowej, ponieważ daje to dodatkowe opcje jej zasilania: kartą płatniczą we wpłatomatach, mobilnie poprzez aplikację festiwalową oraz przelewem internetowym. 

 

Jak zdobyć opaskę?

 

Tegoroczni uczestnicy Openera mogą złożyć zamówienie na stronie opaska.opener.pl. Wydanie opaski jest bezpłatne, a dodatkowo w przypadku zamówienia i wpłacenia na opaskę kwoty 50 zł, otrzymamy gratisowe doładowanie w kwocie 10 zł. Zamówioną opaskę będzie można odebrać w specjalnych punktach obsługi opasek na terenie festiwalu. 

 

Czy użytkowanie opaski jest całkowicie bezpłatne?

 

Kosztów nie ponosimy za samą płatność zbliżeniową. Wypłata gotówki z bankomatu z funkcją zbliżenia kosztuje każdorazowo 3 zł, a przy płatności opaską za granicą, pobierana jest prowizja w wysokości 1% od wartości transakcji. Za płatności internetowe dokonane za pomocą opaski nie trzeba dodatkowo płacić - jeśli zalogujemy się na swój profil, otrzymamy dostęp do małej karty, która jest umieszczona w opasce oraz do jej kodu CVV.  

 

Co z opaską po festiwalu?

 

Opaski można używać na tych samych warunkachprzez kolejne 3 lata od jej aktywowania, dlatego warto skorzystać z tej opcji i zabierać opaskę również na inne tego typu wydarzenia.


Opener Festiwal na pewno i w tym roku przyciągnie rzeszę wielbicieli muzyki na lotnisko Gdynia-Kosakowo. 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY