zadluzenia.com
zamknij

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

 

Do otrzymania karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe wystarczy tylko 1000 zł dochodu. Maksymalny limit kredytowy to nawet 40 000 zł.

 

Szczegóły oferty:

 

Karta kredytowa od T-Mobile Usługi Bankowe

  • Limit kredytowy do 40 000 zł
  • 58 dni okresu bezodsetkowego
  • Wystarczy 1000 zł dochodu
  • Bezpłatne wydanie karty
  • Możliwość spłaty zadłużenia w ratach
  • RRSO od 14,51%
Złóż wniosek

W T-Mobile Usługi Bankowe istnieje możliwość wzięcia zwykłej karty kredytowej oraz karty kredytowej w programie „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Płacąc kartą, otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na cegiełki fundacji „Nie jesteś sam” lub gadżety z akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

 

Kartę możemy zamówić w całości przez Internet. Umowę zawieramy online, telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera.

 

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej MasterCard: limit: 4619 zł, RRSO: 14,51 %, całkowity koszt kredytu: 348,69 zł, opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, miesięczna opłata za kartę: 8 zł (96 zł rocznie), roczne odsetki: 252,69 zł. Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 4967,69 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu nominalnym w wysokości 9,90%. Stan na 01.08.2016. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl . Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY