zadluzenia.com
zamknij

Kredyt samochodowy w Inbanku

Kredyt samochodowy to nowa propozycja od estońskiego Inbanku. Oferta wygląda bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji: maksymalna kwota to 50 000 zł, kredyt jest dostępny w całości bez wychodzenia z domu, a pieniądze dostaniemy jeszcze przed wybraniem auta. Co jeszcze ważniejsze – bank nie ustanawia na pojeździe żadnych zabezpieczeń w postaci zastawu czy przewłaszczenia.

 

Inbank to bank z Estonii, który zadebiutował niedawno w naszym kraju. Bank nie dysponuje żadnymi placówkami – wszystkie produkty otrzymamy w całości przez Internet. Oferta Inbanku to kredyt online, szybka pożyczka, lokaty oraz wprowadzony na początku czerwca kredyt samochodowy.

 

Kredyt samochodowy Inbanku wygląda wręcz rewolucyjnie w stosunku do innych tego typu ofert dostępnych na polskim rynku. Bank udziela bowiem kredytu bez jakichkolwiek zabezpieczeń w postaci zastawu rejestrowego, przewłaszczenia na zabezpieczenie czy wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Nie ma także cesji praw z ubezpieczenia, a pieniądze dostajemy jeszcze przed wybraniem pojazdu.

 

Kredyt na samochód Inbank - szczegóły oferty

  • Kwota kredytu: od 4000 do 50 000 zł
  • Spłata: od 4 do 72 miesięcy
  • Przeznaczenie: samochód, motocykl lub quad
  • Kredyt w całości przez Internet
  • Bez żadnych zabezpieczeń na pojeździe
  • Bez wpisu w dowodzie rejestracyjnym
  • Dodatkowa gotówka na dowolny cel
  • Dostępny kalkulator kredytowy
Złóż wniosek

 

JAK OTRZYMAĆ KREDYT

 

Kredyt samochodowy dostępny jest w całości przez Internet. Cały proces wygląda następująco:

 

1. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę kredytu i okres spłaty.

2. Wypełniamy wniosek o kredyt.

3. Decyzja kredytowa i wypłata pieniędzy na konto.

4. Kupujemy dowolny pojazd, motocykl lub quad.

5. Przesyłamy do banku dokumenty potwierdzające zakup.

 

 

Jak widać, procedura wygląda niezwykle atrakcyjnie i wygodnie z perspektywy Klienta. Najpierw otrzymuje on pieniądze z kredytu, a dopiero potem kupuje dowolnie wybrany przez siebie samochód (motocykl lub quad). Na przesłanie dokumentów do Inbanku mamy 30 dni. Jeżeli tego nie zrobimy – bank podwyższy nam prowizję za otrzymanie kredytu.

 

ILE TO KOSZTUJE

 

Inbank udostępnia kalkulator kredytowy, dzięki czemu wysokość raty ustalimy jeszcze przed wysłaniem wniosku. Sprawdźmy przykładowe symulacje:

 

Kredyt samochodowy 10 000 zł na 2 lata, miesięczna rata to 457,24 zł

Kredyt samochodowy 10 000 zł na 4 lata, miesięczna rata to 244,76 zł

Kredyt samochodowy 15 000 zł na 4 lata, miesięczna rata to 367,14 zł

Kredyt samochodowy 20 000 zł na 5 lat, miesięczna rata to 404,96 zł

Kredyt samochodowy 30 000 zł na 5 lat, miesięczna rata to 607,43 zł.

 

 

Maksymalna kwota to 50 000 zł. Przy rozłożeniu jej na 6 lat, miesięczna rata wyniesie 872,02. Minimalna stopa rocznego oprocentowania (RRSO) to 8,08%. Świetny wynik. Kredyty samochodowe zawsze były przeważnie tańsze od zwykłych kredytów gotówkowych, ale kosztem ustanowienia zabezpieczeń na pojeździe. A w Inbanku nie ma żadnych zabezpieczeń. 

 

PODSUMOWANIE

 

Kredyt samochodowy w Inbanku to prawdopodobnie najlepsza tego typu oferta na rynku. Na uwagę zasługuje wysoka kwota kredytu, jego niski koszt, a przede wszystkim brak jakichkolwiek zabezpieczeń. Procedura ograniczona jest do minimum – wszystkie formalności załatwiamy bowiem przez Internet. Wisienką na torcie jest fakt, że samochód kupuje dopiero po otrzymaniu pieniędzy na konto.

 

Plusy:

- wysoka kwota kredytu

- długi okres spłaty

- możliwość zakupu nie tylko samochodu

- procedura w całości online

- bez zabezpieczeń na pojeździe

- dostępny kalkulator kredytowy

- pieniądze jeszcze przed wybraniem pojazdu

- możliwość sfinansowania ubezpieczenia czy zakupu opon

 

Minusy:

- brak

 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13728,27 zł, całkowita kwota do zapłaty 17613,73 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 6,99%, całkowity koszt kredytu 3885,46 zł (w tym: prowizja 822,32 zł, odsetki 3063,14 zł), umowa zawarta na okres 66 miesięcy, 65 miesięcznych rat równych w kwocie 266,87 zł, ostatnia rata 267,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.06.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 3 ocen
~ula

Wygląda dobrze. Jak ktoś korzystał to będę wdzięczny za jakieś info   Odpowiedź

~girl

dla mnie super oferta   Odpowiedź

~eight

Faktycznie jestem mile zaskoczony. Brałem kiedyś kiedyś kredyt na samochód i formalności było strasznie dużo. Wydział komunikacji i cała reszta   Odpowiedź