zadluzenia.com
zamknij

Kredyt samochodowy w Inbanku

Kredyt samochodowy Inbanku to najlepsza propozycja dla osób szukających pieniędzy na zakup nowego/używanego auta. Maksymalna kwota to 50 000 zł, kredyt jest dostępny w całości bez wychodzenia z domu, a pieniądze dostaniemy jeszcze przed wybraniem auta. A co najważniejsze – bank nie ustanawia na pojeździe żadnych zabezpieczeń w postaci zastawu czy przewłaszczenia.

 

Inbank to bank z Estonii, który zadebiutował niedawno w naszym kraju. Bank nie dysponuje żadnymi placówkami – wszystkie produkty otrzymamy w całości przez Internet. Oferta Inbanku to kredyt online, szybka pożyczka, lokaty oraz wprowadzony na początku czerwca kredyt samochodowy. Inbank działa również w Niemczech, Austrii i na Łotwie.

 

Kredyt samochodowy Inbanku wygląda wręcz rewolucyjnie wśród innych ofert dostępnych na polskim rynku. Bank udziela bowiem kredytu bez jakichkolwiek zabezpieczeń w postaci zastawu rejestrowego, przewłaszczenia na zabezpieczenie czy wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Nie ma także cesji praw z ubezpieczenia, a pieniądze dostajemy jeszcze przed wybraniem pojazdu.

 

Kredyt na samochód Inbank - szczegóły oferty

  • Kwota kredytu: od 4000 do 50 000 zł
  • Spłata: od 4 do 72 miesięcy
  • Przeznaczenie: samochód, motocykl lub quad
  • Kredyt w całości przez Internet
  • Bez żadnych zabezpieczeń na pojeździe
  • Bez wpisu w dowodzie rejestracyjnym
  • Dodatkowa gotówka na dowolny cel
  • Dostępny kalkulator kredytowy
Złóż wniosek

 

JAK OTRZYMAĆ KREDYT

 

Kredyt samochodowy dostępny jest w całości przez Internet. Cały proces wygląda następująco:

 

1. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę kredytu i okres spłaty.

2. Wypełniamy wniosek o kredyt.

3. Decyzja kredytowa i wypłata pieniędzy na konto.

4. Dopiero po wypłacie pieniędzy kupujemy dowolny pojazd, motocykl lub quad.

5. Przesyłamy do banku dokumenty potwierdzające zakup (w ciągu 30 dni).

 

 

Jak widać, procedura wygląda niezwykle atrakcyjnie i wygodnie z perspektywy Klienta. Najpierw otrzymuje on pieniądze z kredytu, a dopiero potem kupuje dowolnie wybrany przez siebie samochód (motocykl lub quad). Na przesłanie dokumentów do Inbanku mamy 30 dni. Jeżeli tego nie zrobimy – bank podwyższy nam prowizję za otrzymanie kredytu.

 

ILE TO KOSZTUJE

 

Inbank udostępnia kalkulator kredytowy, dzięki czemu wysokość raty ustalimy jeszcze przed wysłaniem wniosku. Sprawdźmy przykładowe symulacje:

 

Kredyt samochodowy 10 000 zł na 2 lata, miesięczna rata to 457,24 zł

Kredyt samochodowy 10 000 zł na 4 lata, miesięczna rata to 244,76 zł

Kredyt samochodowy 15 000 zł na 4 lata, miesięczna rata to 367,14 zł

Kredyt samochodowy 20 000 zł na 5 lat, miesięczna rata to 404,96 zł

Kredyt samochodowy 30 000 zł na 5 lat, miesięczna rata to 607,43 zł.

 

Wysokość swojej raty możecie poznać w tym miejscu.

 

 

Maksymalna kwota to 50 000 zł. Przy rozłożeniu jej na 6 lat, miesięczna rata wyniesie 872,02. Minimalna stopa rocznego oprocentowania (RRSO) to 8,08%. Świetny wynik. Kredyty samochodowe zawsze były przeważnie tańsze od zwykłych kredytów gotówkowych, ale kosztem ustanowienia zabezpieczeń na pojeździe. A w Inbanku nie ma żadnych zabezpieczeń. 

 

PODSUMOWANIE

 

Kredyt samochodowy w Inbanku to prawdopodobnie najlepsza tego typu oferta na rynku. Na uwagę zasługuje wysoka kwota kredytu, jego niski koszt, a przede wszystkim brak jakichkolwiek zabezpieczeń. Procedura ograniczona jest do minimum – wszystkie formalności załatwiamy bowiem przez Internet. Wisienką na torcie jest fakt, że samochód kupujemy dopiero po otrzymaniu pieniędzy na konto.

 

Plusy:

- wysoka kwota kredytu

- długi okres spłaty

- możliwość zakupu nie tylko samochodu

- procedura w całości online

- bez zabezpieczeń na pojeździe

- dostępny kalkulator kredytowy

- pieniądze jeszcze przed wybraniem pojazdu

- możliwość sfinansowania ubezpieczenia czy zakupu opon

 

Minusy:

- kwota kredytu mogłaby być wyższa

 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13728,27 zł, całkowita kwota do zapłaty 17613,73 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 6,99%, całkowity koszt kredytu 3885,46 zł (w tym: prowizja 822,32 zł, odsetki 3063,14 zł), umowa zawarta na okres 66 miesięcy, 65 miesięcznych rat równych w kwocie 266,87 zł, ostatnia rata 267,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.06.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 4 ocen
~haski

To prawda - nie wymagają żadnego zabezpieczenia. Dostaliśmy 40 tysięcy przy bardzo dobrym RRSO. Nie wiem jakie są wymagania. U nas przy 5 tysiącach dochodu na 3 osoby nie było problemów z kredytem. Żadnych dodatkowych warunków - w całości onlien załatwione.   Odpowiedź

~ula

Wygląda dobrze. Jak ktoś korzystał to będę wdzięczny za jakieś info   Odpowiedź

~girl

dla mnie super oferta   Odpowiedź

~eight

Faktycznie jestem mile zaskoczony. Brałem kiedyś kiedyś kredyt na samochód i formalności było strasznie dużo. Wydział komunikacji i cała reszta   Odpowiedź