KredytOK to polska firma pożyczkowa działająca na rynku od 1999 roku. Klienci mogą liczyć nawet na 200 000 zł, a wszystkie formalności załatwią w jednym ze 100 oddziałów KredytOK.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 05.01.2017
Udostępnij:

Właścicielem marki KredytOK jest Capital Service – spółka akcyjna z siedzibą w Ostrołęce. Motto firmy pożyczkowej to: „Pożyczaj bez ograniczeń”.

Sprawdźmy jak wygląda oferta.

KREDYTOK – OFERTA

1. Szybka Pożyczka

 • Kwota pożyczki: do 1500 zł
 • Spłata: od 20 do 40 dni
 • Minimum formalności
 • Pożyczka dostępna w oddziałach KredytOK
 • Promocja – koszty niższe o 50%
 • Wniosek przez Internet

Złóż wniosek

2. Pożyczka jak Marzenie

 • Kwota pożyczki: do 15 000 zł
 • Spłata: do 48 miesięcy
 • Pieniądze na dowolny cel
 • Dostępna w oddziałach KredytOK
 • Wysoka przyznawalność

Złóż wniosek

3. Pożyczka na telefon

 • Kwota pożyczki: do 2000 zł
 • W całości przez telefon
 • Pożyczka wyłącznie dla emerytów i rencistów
 • Pieniądze do odebrania na poczcie lub w Banku Pocztowym
 • Decyzja pożyczkowa w kilka minutMinimum formalności

Złóż wniosek

4. Kredyt gotówkowy

 • Kwota kredytu: od 15 000 do 200 000 zł
 • Spłata: od 3 miesięcy do 12 lat
 • RRSO od 15,36%
 • Oferty największych banków
 • Szybka decyzja pożyczkowa

Złóż wniosek

KredytOK ma w swojej ofercie również pakiety medyczne. Po wykupieniu ubezpieczenia, Klienci mogą liczyć między innymi na: dostępu do lekarzy ogólnych i specjalistów, pomoc pielęgniarki/terapeuty w miejscu zamieszkania oraz refundację i dostarczenie leków. 

JAK OTRZYMAĆ PIENIĄDZE Z KREDYTOK

Wszystkie produkty dostępne są w oddziałach KredytOK. Żaden prezentowany produkt nie jest dostępny w całości online, czyli bez wychodzenia z domu. Klient przez Internet zostawia natomiast swoje podstawowe dane, które skracają proces otrzymania pożyczki. Procedur wygląda następująco:

1. Wypełniamy krótki formularz kontaktowy

2. Kontaktuje się z nami doradca Klienta

3. Składamy wniosek o pożyczkę

4. Pozytywna decyzja i wypłata pieniędzy.

KredytOK przy udzielaniu kredytów i pożyczek współpracuje z następującymi firmami pożyczkowymi: forti Finance S.A, Fundusz Mikro Sp. z o.o., IWOCA Poland Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., InCredit Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Takto Finance Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o. Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.

Oraz bankami: Alior Bank S.A., TF Bank AB (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, BZ WBK S.A., Deutsche Bank Biznes S.A., PKO Bank Polski S.A., Plus Bank S.A., Bank Pocztowy S.A.., Nest Bank S.A.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 4 / 5, łącznie 9 ocen
Komentarze (17)

Firmę polecił mi kumpel. Potrzebowałam 3 tys zł na już. Byłam w oddziale w Gdyni, trafiłam akurat na miłego konsultanta i brak kolejek. Bez większych formalności udało się wziąć pieniądze, dziękuje i polecam.

Takie chwilóweczki to ja rozumiem, szybko i bez przeciągania załatwiasz, kasa rach ciach na koncie, jak oddaje się na czas to nie ma się czego bać serio. Dwa lata nie pracowałem na etacie , w sumie to te pożyczki pomagały wiązać koniec z końcem. Spłacone mam wszystko, jak się chce to się da.

Mój wujek zaciągnął tu pożyczkę dla emerytów, jak tylko mi powiedział to poszedłem to sprawdzić bo jest osobą niedosłyszącą i się obawiałem czy to nie jakieś naciąganie. Ale ku mojemu zdziwieniu okazało się, że wszystko mu wyjaśnili dobrze, nawet kilka razy dopytywali czy jest świadomy co podpisuje i czy nie chciałby przyjść z kimś z rodziny jeszcze. Nie wiem czy to praktyka każdego oddziału ale jeśli tak to gratuluję, taką postawą firma zajdzie daleko bo grunt to szacunek i dobre podejście do klienta, wtedy będą wracać. Oferta jak na takie firmy myślę, że dość korzystna, ważne że na sporo rat można rozkładać.

Pożyczka pewna, jasne zasady i dobre oprocentowanie, a formalności praktycznie zerowe. Naprawdę nie ma się problemu z wzięciem takiej pożyczki, ja polecam i jak coś na pewno znowu właśnie tu przyjdę.

W Kredyt OK brałam dwie chwilówki, jedną darmową drugą na pół roku na raty. Darmowa bajka, bierzesz bez problemu i nic to nie kosztuje, ile wzięłam tyle oddałam. Ale ta druga też całkiem ok, mało załatwiania, w sumie kasa od ręki przyznawana. Obsługa w oddziale u mnie w mieście fachowa, pani wszystko mi wytłumaczyła, nie było mowy o jakichś zatajeniach czy coś. przed podpisaniem wiedziałam ile rata będzie wynosić. w banku nie mam zdolności, tu pożyczki dostaje, to najważniejsze.

A ja jestem zadowolony z oferty. Pożyczki sprawnie udzielają, warunki spokojnie można zaakceptować, oprocentowanie całkiem ok. I obsługa profesjonalna, na każde moje pytanie odpowiedź dostałem.

niezadowolonyklient, 18 stycznia 2018 o 16:46

TRAGEDIA lepiej unikac

Państwo z punku obsługi klienta przy ul.Traugutta we Wrocławiu —->tagedia zero profesjonalizmu…byłam świadkiem rozmowy Pana z klientem przez telefon krzyki i teksty typu a co mnie to obchodzi ,ze Pani nie ma …Pani udajaca pracujaca tez nadaje się jedynie chyba do pracy w polu. ..JEDNA WIELKA MASAKRA! !!!! Radzę zmienić osoby obsługujące ,bo to raczej nie jest zawód dla nich …zero wiedzy zero pomocy wszystko mają w d….POZDRAWIAM

Ja dostałem miesiąc temu na jakiejś promocji 3000zł na miesiąc co prawda, ale za darmo. Spłaciłem sobie i potem dostałem na 8000zł na raty. Świetna sprawa.

Polecam, całkiem tanio i doradcy bardzo się starają

Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

zawsze jak potrzebuje szybko pożyczyć dowolna kwotę to wystarczy że podjadę i w kilka minut wychodzę z pieniędzmi – wystarczy że płacić w terminie by zrobić sobie historie

jasno i sprawnie – solidna firma, zdecydowanie POLECAM!!!!!!

te szybkie pożyczki w porządku. Po kredyt to lepiej do banku bezpośrednio iśc niż korzystać z pośrednika