Pożyczki długoterminowe – ranking

Pożyczki długoterminowe – ranking

Pożyczki długoterminowe możemy spłacać nie tylko w ciągu kilkudziesięciu miesięcy, ale nawet w ciągu 10 lat, dzięki czemu rata jest często bardzo niska i lekka dla naszego portfela. Sprawdź najlepsze oferty pożyczek długoterminowych na kwotę nawet 200 000 zł i sprawdź, jak rozłożyć długoterminowe pożyczki ratalne na jak największą liczbę rat.

umowy o pracę, karta kredytowa

author
Dominika Byczek
18 kwietnia 2023

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych - ranking

Pożyczki długoterminowe – najważniejsze informacje

Kwota pożyczki:od 500 do 200 000 zł
Okres spłaty:od 2 miesięcy do 10 lat
Na jaki cel:dowolny - bez deklaracji
Gdzie dostaniemy:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Wniosek przez Internet:tak
Minimalny wiek:18 lat
Wymagane dokumenty:dowód osobisty
RRSO:od 6,23%

Na czym polega pożyczka długoterminowa online?

Pożyczka długoterminowa online polega na tym, że spłatę zobowiązania finansowego możemy rozłożyć na bardzo dużą liczbę rat. W przypadku chwilówki okres spłaty jest bardzo krótki, a w przypadku pożyczek długoterminowych – bardzo długi. Duża liczba rat przekłada się natomiast na bardzo niską kwotę pojedynczej raty. W pożyczkach długoterminowych obowiązuje bowiem bardzo prosta zasada – im dłuższy okres spłacania pożyczki, tym niższa jest miesięczna rata do spłaty. Dlaczego tak to działa? Ponieważ kwota, którą musimy oddać firmie pożyczkowej, dzielona jest na większą liczbę miesięcy.

Wszystkie pożyczki pozabankowe długoterminowe zaprezentowane w naszym rankingu dostępne są w 100% online, co oznacza, że do ich uzyskania nie musimy w ogóle ruszać się z domu. Internet pomoże nam przede wszystkim zapoznać się z różnymi ofertami, a potem – dzięki różnym porównywarkom i rankingom – będziemy mogli wybrać ofertę dla nas najkorzystniejszą.

Następnie również przez Internet będziemy mogli złożyć wniosek pożyczkowy i potwierdzić swoją tożsamość. Wszystko to odbywa się zdalnie – nawet jeżeli firma pożyczkowa potrzebuje skontaktować się z nami w jakiejś sprawie, zrobi to drogą e-mailową albo telefoniczną. Nie będzie konieczności osobistego kontaktu z przedstawicielem firmy.

Przez Internet otrzymamy także decyzję pożyczkową – albo pojawi się ona na stronie internetowej, na której składaliśmy wniosek o pożyczkę, albo przyjdzie do nas na e-mail. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze niezwłocznie zostaną przesłane na nasze konto. Większość firm zapewnia, że pożyczki długoterminowe online wypłacane są nawet w 15 minut. Bardzo podobnymi cechami charakteryzują się kredyty online, w których proces udzielania pożyczki wygląda praktycznie tak samo, ale można pożyczyć dużo większą kwotę.

Kto może otrzymać pożyczkę długoterminową?

Pożyczkę długoterminową może otrzymać osoba spełniająca wszystkie poniższe warunki:

 • ukończenie co najmniej osiemnastego roku życia,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • posiadanie adresu zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadanie pełni czynności prawnych.

Przy pożyczkach długoterminowych w firmach pozabankowych nie jest natomiast tak istotne to, czy posiadamy dobrą zdolność kredytową. Z reguły pożyczki długoterminowe są dostępne dla osób, które mają:

 • problemy z terminową spłatą dotychczasowych zobowiązań finansowych,
 • negatywną historię kredytową odnotowaną w bazach dłużników (np.: BIK, KRD),
 • komornika sądowego,
 • niską zdolność kredytową.

Udzielenie pożyczki zawsze zależy jednak od indywidualnej sytuacji danej osoby. Pożyczki pozabankowe długoterminowe naprawdę nietrudno uzyskać, dlatego warto zawnioskować o udzielenie pożyczki i spróbować swoich sił.

Pożyczki długoterminowe krok po kroku

Wprawdzie uzyskanie pożyczki w każdej firmie pozabankowej wygląda nieco inaczej, ale w pewnym uproszczeniu możemy wskazać etapy właściwie dla brania pożyczki w większości najpopularniejszych firm udzielających pożyczki długoterminowe online.

Krok 1: Przeglądamy oferty pożyczkowe.

Możemy wykorzystać do tego albo internetową porównywarkę ofert (np.: Bancovo) albo ranking pożyczek długoterminowych (np.: taki, jak ten wskazany w naszym artykule). Rankingi internetowe od razu wskażą nam, które instytucje pozabankowe oferują najkorzystniejsze pożyczki długoterminowe online. Oferta pożyczek długoterminowych jest analizowana głównie pod kątem RRSO.

Krok 2: Wybieramy ofertę, która wydaje się nam najbardziej korzystna.

Jak dokonać wyboru instytucji udzielającej pożyczki z długim terminem spłaty? Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, najlepiej zasugerować się wartością RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) dla konkretnych wybranych przez nas parametrów. Pamiętajmy, by zawsze porównywać RRSO dopiero wtedy, kiedy w kalkulatorach ofert pożyczkowych wskazana jest dokładnie ta sama całkowita kwota pożyczki oraz ten sam okres spłaty. Dopiero wtedy porównanie jest miarodajne. Im niższe RRSO, tym oferta jest korzystniejsza.

Krok 3: Klikamy “złóż wniosek”.

Jeżeli korzystamy z pożyczki za pośrednictwem jakiejś strony (np.: takiej, jak ja), to po kliknięciu “złóż wniosek” zostaniemy przeniesieni do witryny danej firmy pożyczkowej. Jeżeli natomiast wniosek składamy od razu na stronie tej firmy, pozostaniemy cały czas w jej obrębie.

Krok 4: Wskazujemy pożądaną kwotę pożyczki i okres spłaty.

Te wartości zazwyczaj zaznaczamy suwakami w kalkulatorze, który od razu pokazuje nam szacowaną wysokość miesięcznej raty.

Krok 5: Wypełniamy wniosek pożyczkowy.

We wniosku wpisujemy zarówno nasze dane osobowe, jak i inne wymagane informacje (mogą paść pytania o nasze zatrudnienie lub zarobki). Elementem wypełnienia wniosku jest też potwierdzenie swojej tożsamości – zazwyczaj firmy wykorzystują do tego celu przelew weryfikacyjny na niewielką kwotę (grosz lub złotówkę). Warto pamiętać, że warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Krok 6: Oczekujemy na weryfikację danych osobowych i historii kredytowej.

Ten etap zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu minut. O jego zakończeniu zostaniemy poinformowani przez e-mail lub telefon (dlatego ważne jest, by we wniosku pożyczkowym wpisać swój aktualny numer i adres poczty elektronicznej).

Krok 7: Otrzymujemy decyzję pożyczkową.

W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze są niezwłocznie wypłacane na nasze konto. Środki najczęściej wpływają na nasze konto w następnym dniu roboczym (od uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej).

Pożyczki długoterminowe - wymagane dokumenty

Instytucje pozabankowe wymagają od Klientów bardzo niewielkiego zestawu dokumentów. Klientom potrzebne są głównie:

– dowód osobisty,
– adres e-mail,
– numer telefonu,
– konto w banku,
– wypełniony wniosek pożyczkowy.

Są to więc dokumenty bez problemu dostępne dla większości z nas w każdej chwili. Pożyczkodawcy w większości nie wymagają od Klientów zaświadczeń o zatrudnieniu lub zarobkach, więc odchodzi kwestia załatwiania tych dokumentów. Dowód osobisty może nam posłużyć także do uzyskania szybkich pożyczek na dowód – dostępnych także w opcji krótkoterminowej.

We wniosku pożyczkowym wskazujemy wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, adres zameldowania/zamieszkania), dane z dowodu osobistego (numer dokumentu, seria, organ wydający dowód), informacje o nas (liczbę osób wchodzących w skład gospodarstwa domowego, stan cywilny) i o naszym zatrudnieniu (wysokość miesięcznych dochodów oraz ich źródło, rodzaj zatrudnienia, dane pracodawcy, dodatkowe dochody i ich wysokość). Często pożyczkodawcy pytają także o wysokość naszych innych zobowiązań finansowych (raty kredytów i pożyczek) oraz o kwestię alimentów (ich pobierania lub wypłacania).

Weryfikacja tożsamości przy pożyczkach długoterminowych dla zadłużonych

Przy pożyczkach zaciąganych przez Internet – a takimi są wszystkie prezentowane w naszym rankingu – bardzo ważne są kwestie bezpieczeństwa. Istotne pod kątem bezpieczeństwa jest przede wszystkim to, komu udzielana jest pożyczka długoterminowa. Przy procesie online bank czy firma pożyczkowa tak naprawdę nie mogą mieć pewności co do tego, kto siedzi po drugiej stronie ekranu i wnioskuje o pożyczkę.

Dlatego też konieczne są takie zabezpieczenia, które sprawią, że pożyczka nigdy nie będzie zaciągnięta na osobę trzecią. Banki stosują różne typy zabezpieczeń, z czego najpopularniejszymi są przelewy weryfikacyjne i aplikacje służące do potwierdzenia tożsamości (np.: Instantor).

Przelew weryfikacyjny to bezsprzecznie najpopularniejsza metoda potwierdzania tożsamości we wnioskach o pożyczki online. Nic dziwnego – jest to nie tylko metoda bardzo prosta, ale także bardzo szybka i bezpieczna. Z naszej strony wykonanie przelewu weryfikacyjnego wygląda dokładnie tak samo, jak wykonywanie wszystkich innych przelewów.

Przelew weryfikacyjny wysyłamy zawsze na niewielką kwotę – 1 gr albo 1 zł. Nieraz nawet kwoty te są zwrotne. Dlaczego? Ponieważ żadnemu pożyczkodawcy nie zależy na tym, żebyśmy zapłacili mu 1 gr czy 1 zł za rozpatrzenie wniosku pożyczkowego. Cały przelew jest jedynie pretekstem do tego, by pożyczkodawca upewnił się co do naszej tożsamości. Dlaczego umożliwia to przelew weryfikacyjny?

Ponieważ rachunek bankowy w Polsce zawsze zakładamy do konkretnych danych osobowych. Nie ma możliwości, byśmy założyli sobie konto w banku na czyjeś dane. Dlatego każde konto bankowe przypisane jest do konkretnej osoby i zweryfikowanie posiadacza konta potwierdza, że w istocie osobą, która składa wniosek pożyczkowy, jest ta osoba, która została wpisana we wniosku.

Jeżeli przelew weryfikacyjny wykonujemy ze swojego konta – przypisanego do naszych danych osobowych – nie musimy się niczego obawiać. Zgodność danych na pewno zostanie potwierdzona i weryfikacja przebiegnie pomyślnie. Jeżeli próbujemy złożyć wniosek pożyczkowy w imieniu osoby trzeciej – weryfikacja udaremni nam próbę oszustwa.

Inną metodą potwierdzania tożsamości jest specjalna aplikacja służąca do tego celu, np.: Instantor. Aplikacje takie omijają proces wykonywania przelewów weryfikacyjnych i umożliwiają potwierdzenie tożsamości jedynie dzięki zalogowaniu się do aplikacji. Porównywanie tożsamości jest w nich automatyczne – dane wprowadzone we wniosku zestawiane są po prostu z danymi przypisanymi do naszego konta bankowego. Firma, która ma nam udzielić pożyczki, na bieżąco widzi efekt tej weryfikacji. Cały proces trwa maksymalnie kilka minut.

Pożyczki długoterminowe – także dla zadłużonych

Pożyczka długoterminowa dostępna jest także dla zadłużonych, czyli dla osób z problemami finansowymi. Co ważne – spłata tego typu pożyczki rozłożona jest na wiele rat (w długim czasie), co jest bardzo ważne z perspektywy Klienta. Osoba zadłużona nie jest bowiem zazwyczaj w stanie wygospodarować odpowiednio dużej kwoty miesięcznie, by szybko spłacić kolejną pożyczkę.

Pożyczka długoterminowa może być w tym przypadku jedynym ratunkiem – dzięki długiemu okresowi spłaty możemy liczyć na to, że rata będzie stosunkowo niższa (a na pewno niższa niż w przypadku ofert krótkoterminowych). Długi czas spłaty to mniejsze obciążenie finansowe w każdym miesiącu.

Po pożyczki dla zadłużonych sięgają z reguły osoby, które z różnych powodów nie mogą liczyć na kredyt w banku. Powody odmowy mogą być różne – najczęściej wystarczy jednak niewielkie opóźnienie w spłacie zobowiązań, by negatywna historia kredytowa stanęła nam na drodze do uzyskania kredytu bankowego.

Wtedy odpowiedzią na nasze potrzeby są oferty firm pożyczkowych. Firmy takie z reguły udzielają pożyczek osobom, które w bankach nie miałyby czego szukać – czyli właśnie osobom zadłużonym. Oferty z naszego rankingu dopuszczają zadłużenia u Klienta i nie zwracają na nie uwagi przy wydawaniu decyzji pożyczkowej. Takie kryteria spełniają także typowe pożyczki dla zadłużonych – dostępne również na krótszy termin.

Firmy pożyczkowe pochodzą do zadłużenia Klienta na dwa sposoby:

1) zupełnie nie sprawdzają tego, czy Klient widnieje w bazach dłużników,

2) sprawdzają to, czy Klient jest odnotowany w bazach i akceptują fakt wskazania dłużnika w niektórych z nich.

Dla zadłużonych bez zaświadczeń?

Większość ofert firm pozabankowych możemy nazwać pożyczkami bez zaświadczeń, ponieważ rzeczywiście pożyczkodawcy nie wymagają od potencjalnych Klientów przedkładania zaświadczeń od pracodawcy. Jeżeli już pojawia się wymóg wskazania swoich zarobków i miejsca zatrudnienia, to zazwyczaj dokonuje się tego jedynie na podstawie oświadczenia (pożyczkobiorca sam spisuje oświadczenie, że pracuje w danym miejscu i zarabia w nim miesięcznie konkretną kwotę). Oświadczenie musi być również oczywiście zgodne z prawdą, ale nie musimy załatwiać go u pracodawcy (co przekłada się na szybkość uzyskania pożyczki). Jeżeli szukasz pewnych ofert, sprawdź pożyczki bez odmowy.

Z wymogiem przedłożenia zaświadczenia o dochodach możemy spotkać się jedynie przy ofertach firm pożyczających naprawdę duże kwoty.

Czy bardzo zadłużeni też mogą dostać pożyczkę długoterminową?

Pożyczki długoterminowe online często interesują także osoby, które znalazły się w naprawdę trudnej sytuacji i ich zadłużenie zdecydowanie przerasta ich możliwości spłaty. Dane Biura Informacji Kredytowej wskazują na to, że aż co dziesiąty Klient ma problem z terminową spłatą rat.

Osoby z zadłużeniem przeterminowanym na okres powyżej 90 dni uznawane są za bardzo zadłużone. Niestety nie wszystkie pożyczki długoterminowe są dostępne dla osób zadłużonych – jedynie niektóre firmy decydują się na pożyczenie pieniędzy osobie, która wykazuje spore problemy ze spłatą zobowiązań.

Aby zrozumieć ten mechanizm, pomyślmy, czy sami chcielibyśmy pożyczyć pieniądze znajomemu, który wcześniej zwlekał z oddaniem pieniędzy kilka miesięcy. Tak samo, jak nikt z nas nie chce tego robić, tak samo nie chcą robić tego niektóre firmy pożyczkowe. Osoby bardzo zadłużone nie mają także żadnej szansy na uzyskanie kredytu w banku. Banki bardzo przestrzegają reguły weryfikowania Klienta w bazach dłużników.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych to opcja udostępniana jedynie przez niektóre firmy pożyczkowe. Z pomocą może przyjść nam także oferta SKOK-u, który wychodzi do Klientów z ofertą pożyczki dla osób bardzo zadłużonych. Zabezpieczeniem spłaty musi być jednak nieruchomość, a do umowy musi przystąpić dodatkowa osoba. Pożyczka SKOK to także stuprocentowa akceptacja posiadania komornika sądowego, a zatem jest to oferta, z której mogą skorzystać wszystkie osoby, którym inne instytucje odmówiły finansowania.

Pożyczka długoterminowa – jaki okres spłaty?

Nazwa “pożyczka długoterminowa” może sugerować nam, że z okres spłaty pożyczki wyniesie nawet 10-20 lat. Niestety takie warunki spłaty oferowane są w Polsce tylko przy kredytach hipotecznych. Jeżeli chodzi o pożyczki długoterminowe, to okres spłaty wynosi z reguły:

– 24 miesiące,

– 36 miesięcy,

– 48 miesięcy,

– 60 miesięcy.

Liczby te to odpowiednio dwa, trzy, cztery lub pięć lat spłaty. Z reguły na takie właśnie okresy pożyczana jest gotówka przy pożyczkach długoterminowych.

Warto jednak zauważyć, że to i tak dużo dłuższy okres spłaty niż przy popularnych pożyczkach-chwilówkach. Przy chwilówkach okres spłaty rzadko liczony jest w ogóle w miesiącach. Najczęściej podaje się go w dniach i z reguły są to wartości takie jak 30, 45, 65, a ewentualnie 90 dni. Odpowiada to zaledwie trzem miesiącom spłaty, więc jest to okres o wiele krótszy niż przy pożyczkach długoterminowych.

Jak wybrać ofertę pożyczki długoterminowej?

Jeżeli wybieramy najlepsze dla nas pożyczki długoterminowe, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na kilka aspektów:

wysokość kosztów – całkowity koszt pożyczki może różnić się nawet o kilkaset złotych w zależności od tego, w jakiej firmie zaciągniemy pożyczkę, o kosztach najlepiej świadczy wysokość RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), którą musi podawać każda firma udostępniająca pożyczki długoterminowe,

czas, po jakim pieniądze wpływają na konto – niektóre firmy gwarantują, że kwota pożyczki będzie na naszym koncie w ciągu 15 minut, a inne przesyłają pieniądze dopiero w następnym dniu roboczym, warto zwrócić uwagę na to, po jakim czasie otrzymamy nasze pieniądze, jeżeli każdy dzień ma dla nas znaczenie,

kwota pożyczki – nie wszystkie firmy pożyczkowe mające w ofercie pożyczki długoterminowe mogą pożyczyć nam taką kwotę, jaką chcielibyśmy otrzymać; jeżeli potrzebujemy wyjątkowo dużej kwoty pożyczki, to pierwszym, co powinniśmy sprawdzać, jest właśnie maksymalna kwota pożyczki oferowana przez daną firmę.

Wszystkie formalności online

Pożyczki długoterminowe dostępne są w 100% przez Internet, co oznacza, że możemy skorzystać z nich nawet nie ruszając się z domu. Proces pożyczkowy w całości odbywa się przez Internet.

Wniosek pożyczkowy o pożyczki długoterminowe jest bowiem praktycznie we wszystkich firmach wnioskiem wirtualnym, w którym wszystkie pola wypełniamy samodzielnie we własnym komputerze. Przez Internet otrzymujemy również decyzję kredytową. Sama wypłata także następuje w sposób wirtualny – przy większości ofert pieniądze są przesyłane do Klienta na jego konto bankowe.

Plusy i minusy pożyczek długoterminowych

Plusy pożyczek długoterminowych:

 • pomoc dla osób z problemami finansowymi,
 • spłata rozłożona na wiele lat,
 • szansa na spłatę zadłużenia,
 • długi okres spłaty,
 • stosunkowo niska rata,
 • akceptacja komornika i złej historii kredytowej,
 • już od 18. roku życia.

Minusy pożyczek długoterminowych:

 • ryzyko wpadnięcia w pętlę zadłużenia,
 • wysoki koszt ostateczny pożyczki.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Najkrótszym okresem, na który można uzyskać pożyczkę długoterminową, jest jeden miesiąc. Większość ofert z naszego rankingu nie proponuje jednak tak krótkiego okresu spłaty – standardowo “długi termin” oznacza co najmniej kilka miesięcy. Maksymalny okres spłaty pożyczek długoterminowych to 48 miesięcy, czyli aż 4 lata. Im dłuższy okres spłaty pożyczki wybierzemy, tym niższa będzie nasza miesięczna rata.

Maks. pierwsza pożyczka udzielana jest z reguły na kwotę niższą niż maksymalna dostępna w danej firmie pożyczkowej. Standardowa praktyka firm pożyczkowych jest taka, że dopiero udzielnie pożyczki drugiej i kolejnej tej samej osobie skutkuje możliwością wzięcia maksymalnej oferowanej przez firmę kwoty. Kwota pożyczki pierwszej jest z reguły niższa. W przypadku chwilówek natomiast kwota maksymalna pożyczki z reguły jest bardzo niska (wynosi maksymalnie kilka tysięcy). Sporo wyższe kwoty oferowane są w ramach kredytu gotówkowego (nawet 250 000 zł).

Pożyczki, przy których znajdziemy ten zwrot, oznacza, że pożyczki te nie są obarczone koniecznością dostarczania wielu dokumentów. Minimum ogranicza się właściwie do dowodu osobistego, a właściwie nie samego dowodu, a danych z niego. W ramach mieszczą się informacje takie jak:

– imię i nazwisko,
– numer dowodu,
– data ważności dowodu,
– data wydania dowodu,
– numer PESEL.

Istnieją pożyczki długoterminowe online, w których naprawdę oczekuje się od Klienta minimalnej ilości formalności.

Tak, pieniądze z pożyczki długoterminowej możemy wydać na zupełnie dowolny cel, co więcej, nie musimy nikomu go wskazywać. Wiele osób myśli, że jeżeli na rynku są dostępne produkty typu pożyczki samochodowe, to samochód możemy kupić tylko za pieniądze z nich, a nie z dowolnej pożyczki. Takie nazwy konkretnych pożyczek są z reguły jedynie chwytem marketingowym, tak naprawdę pożyczki długoterminowe online wypłacane są po prostu przelewem na konto bankowe i możemy je wydać na to, co chcemy.

Nie, pożyczki pozabankowe długoterminowe nie mogą być wypłacone na dowolne konto. Wypłata wpływa zawsze na to samo konto, z którego wykonywany jest przelew weryfikacyjny, czyli na konto indywidualne danego Klienta. Konta do wypłaty środków nie podajemy nigdzie z osobna. Są one zaciągane do formularza automatycznie dzięki temu, że dokonujemy weryfikacji online.

Podsumowanie

 1. Pożyczki długoterminowe online charakteryzują się tym, że spłatę ich można rozłożyć nawet na kilka lat.
 2. Klienci zadłużeni i będący w trakcie egzekucji komorniczej także mają szansę na uzyskanie pożyczki długoterminowej.
 3. Pożyczki długoterminowe udzielane są przez firmy pozabankowe.
 4. Długi okres spłaty pożyczki przekłada się na niską ratę miesięcznej spłaty.
 5. Z reguły pożyczkodawcy nie wymagają przedłożenia zaświadczenia o zarobkach lub zatrudnieniu – w większości firm wystarczy nasze oświadczenie.
 6. Większość pożyczek długoterminowych to oferty online, z których możemy skorzystać nawet nie wychodząc z domu.
 7. Firmy pożyczkowe z reguły weryfikują Klienta w bazach dłużników, ale często akceptują fakt, że ma on niewielkie zaległości w spłacie zobowiązań.
 8. Długi termin spłaty to z reguły od 24 do aż 60 miesięcy.
 9. Okres spłaty pożyczki długoterminowej jest dużo dłuższy niż przy popularnych pożyczkach chwilówkach.
 10. Aby wybrać najlepsze pożyczki długoterminowe, warto porównać wszystkie oferty dostępne na rynku, ponieważ wiele z nich różni się ostatecznymi kosztami pożyczenia tej samej kwoty.

Wybrane przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 231,11 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł w tym odsetki: 47 729,01 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

3) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu konsolidacyjnego wynosi 9,04%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 35 700 zł; całkowita kwota do zapłaty: 46 091,28 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt kredytu: 10 391,28 zł, w tymprowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 391,28 zł; 73 miesięczne raty (w tym 72 równe raty w wysokości 631,40 zł, ostatnia rata: 630,48 zł). Kalkulacja została dokonana na 15.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

4) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Henryk Borkowski
Henryk Borkowski
2020-05-28 11:48:42

Prawda jest ze wprowadzacie wblad osoby kture potrzebują pomocy finansowej w splacie zadluzen choc maja komornika ja szukam od pultora roku i nic z tego te firmy nieakceptuja takich jak ja czyli w tym kraju jak sie ma zawal to lepiej zdechnac niż czekac na pomoc finansową zeby to splacac spokojnie w wydluzonych ratach.

want
want
2017-05-06 09:42:39

Na tle konkurencji rapida faktycznie wygląda genialnie. jedyny minus to ten poręczyciel, ale coś za coś. Dla osób zadłużonych to idealny produkt

Podobne artykuły

Co 10-ty wniosek o pożyczkę to próba wyłudzenia

Dzięki usłudze Bezpieczny PESEL Polacy „zaoszczędzili” około 2 700 000 złotych. Wynik dotyczy 10% wniosków pożyczkowych, które, jak się okazało, były próbą wyłudzenia. Zainteresowani mogą korzystać z usługi od marca ubiegłego roku.

author
Patryk Byczek
17 lipca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Zmiany w zarządzie Banku Pocztowego

Nastąpiły zmiany w składzie zarządu Banku Pocztowego. Paweł Kopeć, dnia 7 maja 2018 roku, został powołany przez Radę Nadzorczą na funkcję członka zarządu Banku Pocztowego. Wyżej wymieniony objął funkcję dnia następnego, to jest 8 maja 2018 roku.

author
Patryk Byczek
10 maja 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt konsolidacyjny Gorlice

Zastanawiasz się, który kredyt konsolidacyjny w Gorlicach będzie najlepszy? Porównaj wszystkie dostępne oferty w naszym rankingu. Maksymalna kwota to aż 300 000 zł.

author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Premia z kartą kredytową” w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska trwa obecnie promocja, w której Klienci w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć wysoką premię pieniężną. Sprawdź szczegóły.

author
Patryk Byczek
09 marca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP w Zbąszyniu

PKO BP oddziały w Zbąszyniu W Zbąszyniu jest jeden oddział PKO BP: 64-360 Zbąszyń, ul. Senatorska 39 A PKO BP oddział Zbąszyń 64-360 Zbąszyń ul. Senatorska...

author
Aleksandra Gościnna
06 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Santander Bank Polska w Miliczu

Santander Bank Polska jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z oddziałów banku mieści się w Miliczu. Sprawdzamy adres, godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
02 czerwca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj