KredytOK – opinie

Ocena klientów

4,59

Na podstawie 147 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

132 osób

Negatywne opinie

15 osoby

KredytOK – najważniejsze informacje

KredytOK to firma pożyczkowa, proponująca swoim Klientom pożyczki na raty online. Firma działa na rynku ponad 23 lata i zbiera coraz więcej pozytywnych opinii. Sprawdź szczegóły dotyczące produktów firmy Kredyt OK.

KredytOK - dlaczego warto?

Pożyczka KredytOK to coraz popularniejszy produkt na polskim rynku finansów pozabankowych. Sprawdź zalety, które wskazują Klienci.

 • pieniądze na koncie w kilkanaście minut
 • wiele akceptowalnych źródeł dochodu
 • częste promocje
 • pożyczka na koncie w trzech krokach

KredytOK - dlaczego nie warto?

Poza zaletami, Klienci wskazują również wady firmy i produktu. Sprawdź listę minusów KredytOK.

 • minimalny wiek pożyczkobiorcy to 21 lat
 • maksymalna kwota pożyczki to jedynie 10 000 zł

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie KredytOK – opinie

 • Nazwa firmy:

  Capital Service Spółka Akcyjna

 • Adres:

  ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka

 • Kapitał zakładowy:

  4 000 000 zł

 • Numer KRS:

  0000407127

 • Numer NIP:

  7582351711

 • Numer REGON:

  145914495

 • Infolinia:

  601 500 500

 • E-mail:

  [email protected]

KredytOK - dane podstawowe

ul. Janusza Korczaka 73

07-409 Ostrołęka

 

w dni powszednie od 08:00 do 20:00

w soboty od 09:00 do 17:00

w niedziele: nieczynne

KredytOK - szczegóły pożyczki

KredytOK specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online. Aby wziąć pożyczkę ratalną wystarczy złożyć wniosek, który instytucja pożyczkowa umieściła na swojej stronie. Pożyczka online jest dostępna szczególnie dla osób z dobrą historią kredytową, które dodatkowo posiadają zdolność kredytową. Wzięcie pożyczki ratalnej jest możliwe w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. Przyznanie pożyczki nie następuje od razu. Klient musi złożyć wniosek, który następnie musi rozpatrzyć firma pożyczkowa. Zapytanie o Klienta zostanie sprawdzone najpewniej przez krajowe biuro informacji gospodarczej. Koszty pożyczki poznamy dopiero po złożeniu wniosku pożyczkowego, ponieważ kalkulator pożyczkowy dostępny na stronie nie pokazuje takich informacji.

Kwota pożyczki i okres spłaty – KredytOK

Wysokość pożyczki w instytucji Kredyt OK może wynosić od 1000 zł do 10 000 zł. Są to zatem pożyczki na niewielkie kwoty, ale wielu osobom taka propozycja finansowa może w zupełności wystarczyć. Wysokość pożyczki przyznana danej osobie jest uzależniona od przygotowanej dla niej oferty, a w szczególności od zdolności kredytowej tej osoby. Całkowita wysokość pożyczki zależy oczywiście od wybranych przez Klienta parametrów.

Okres spłaty pożyczki w instytucji KredytOK może wynosić od roku do 3 lat, ale nie możemy wybierać dowolnego okresu, tylko jeden z czterech oferowanych przez firmę. Wybieramy spośród następujących okresów spłaty:

 • 12 miesięcy,
 • 18 miesięcy,
 • 24 miesiące,
 • 36 miesięcy.

Nie ma możliwości wyboru okresów pośrednich, np.: 20 miesięcy. Okres spłaty zobowiązania musimy wybrać z tych, które są dostępne. Na dłuższe okresy można zaciągnąć pożyczki długoterminowe.

Kto może otrzymać KredytOK?

Aby zostać Klientem firmy KredytOK, wystarczy spełnić poniższe warunki:

 • być osobą fizyczną,
 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać polskie obywatelstwo,
 • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
 • posiadać stały dochód.

Firma akceptuje naprawdę wiele źródeł dochodu, w szczególności zarobki uzyskane w ramach umowy zlecenie, o dzieło lub umowy o pracę. Akceptowane mogą być również dochody z działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego. Szczególnie mile widziane są też stałe dochody ze świadczeń emerytalnych, rentowych, zasiłków albo alimentów. Pożyczka online w KredytOK może spełniać funkcję pożyczki dla bezrobotnych.

Jak otrzymać pożyczkę online w KredytOK?

Proces otrzymywania pożyczki w instytucji KredytOK jest bardzo prosty i intuicyjny. Warto nadmienić, że po telefonicznym kontakcie z przedstawicielami firmy pożyczka udzielana jest niemalże tak samo szybko, jak w przypadku wnioskowania online. Cała droga do pożyczki składa się właściwie z dwóch kroków.

1. Złożenie wniosku online.

Wniosek dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy, że wypełnimy go na swoimi danymi osobowymi, a decyzję kredytową oraz ofertę przygotowaną specjalnie dla nas poznamy zaraz po wysłaniu wniosku. Firma dokona oceny zdolności kredytowej klienta – bez niej Klient nie otrzyma pożyczki. Zapytanie o historię kredytową Klienta otrzyma zapewne biuro informacji kredytowej.

2. Podpisanie umowy i wypłata gotówki.

Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, musimy tylko zaakceptować przygotowaną dla nas ofertę oraz wybrać sposób wypłaty środków. Udzielenie pozyczki następuje po około 15 minutach od wydania pozytywnej decyzji. Dokumenty pożyczkowe dostaniemy na nas adres e-mail.

KredytOK – kontakt, infolinia

KredytOK oferuje wyłącznie dwie formy kontaktu – telefoniczną oraz e-mailową. Dane kontaktowe KredytOK są następujące:

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z firmą pożyczkową będzie skorzystanie z infolinii. Trzeba liczyć się z tym, że w godzinach szczytu oczekiwanie na połączenie może się wydłużyć, ale nadal jest to niemalże natychmiastowy kanał pomocy, dzięki któremu nasz problem zostanie najprawdopodobniej rozwiązany podczas rozmowy z konsultantem.

Weryfikacja Klienta

Firma KredytOK w bardzo standardowy sposób podchodzi do weryfikacji Klienta. Po złożonym przez niego wniosku pożyczkowym, pracownik firmy dzwoni do Klienta i zadaje mu kilka szczegółowych, uzupełniających pytań, na podstawie których weryfikuje pożyczkobiorcę. W tym czasie możemy również poznać warunki oferty, jaką firma dla nas przygotowała.

Finalną weryfikację przeprowadza pracownik KredytOK lub pracownik Poczty Polskiej. Taka ewentualność pojawia się jednak wyłącznie w przypadku wypłaty pieniędzy w gotówce lub za pomocą czeku GIRO. Trzeba również dodać, że weryfikacja w bazach dłużników również ma miejsce.

KredytOK oczywiście dokonuje oceny zdolności kredytowej i sprawdza swoich Klientów w następujących rejestrach:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • Rejestr Dłużników ERIF,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
 • BIG Infomonitor,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Profil Klienta KredytOK

Należy wiedzieć, że na stronę KredytOK może zalogować się wyłącznie zarejestrowana osoba. Rejestracja jest związana z wzięciem pożyczki, dlatego też na stronę internetową KredytOK zaloguje się wyłącznie Klient firmy, który posiada lub posiadał pożyczkę na raty.

Brak spłaty na czas

Pamiętajmy, że brak spłaty pożyczki na czas wiąże się z nieprzyjemnymi dla Klienta konsekwencjami. Musimy mieć świadomość, że podpisując umowę o pożyczkę własnym podpisem ręczymy, że spłaty będą dokonywane na czas. Pierwszym krokiem ze strony firmy, kiedy Klient nie ureguluje należności na czas, będzie nałożenie na Klienta odsetek karnych. Jeżeli Klient nadal nie opłaci zaległych rat, firma z pewnością wyśle do niego monit informujący o tym, że musi uregulować swoje finanse jak najszybciej. Dodatkowo do wiadomości może być dołączona informacja o tym, że w razie ponownego kontaktu, firma wypowie Klientowi umowę pożyczki. Jeżeli takie informacje w dalszym ciągu nie przyniosą pozytywnych skutków dla firmy, ta zatrudni firmę windykacyjną, a w ostateczności sprawa może trafić do sądu. Wówczas zasądzony zostanie komornik sądowy, który prędzej czy później na pewno ściągnie dług z Klienta.

Przedłużenie terminu spłaty

Wielu Klientów zastanawia się, czy w firmie KredytOK możliwe jest przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Firma na swojej stronie nie podaje informacji na ten temat, lecz na infolinii można się dowiedzieć, że każde zapytanie o przedłużenie terminu spłaty jest rozpatrywane indywidualnie w kwestii każdego Klienta.

Jeżeli więc wiemy, że będziemy mieli problem ze spłatą najbliższej raty, czym prędzej skontaktujmy się z infolinią firmy KredytOK. Wówczas pracownik firmy postara się razem z nami znaleźć jak najlepszy sposób na wyjście z tej sytuacji.

Spłata pożyczki przed terminem

Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy Klient może spłacić posiadane zadłużenie wcześniej, niż przewiduje to harmonogram pożyczkowy. Wówczas w przypadku wcześniejszej spłaty przysługuje nam zwrot kosztów pożyczki za czas, w którym przecież już nie spłacamy.

Kolejna pożyczka w KredytOK

KredytOK należy do firm, które nie odrzucają z góry możliwości posiadania kilku pożyczek na raz. Nie ma jednak jednej recepty na kilka pożyczek jednocześnie dla każdego Klienta. Jeżeli posiadamy już pożyczkę, możemy zawnioskować o kolejną, natomiast każdy wniosek jest rozpatrywany mocno indywidualnie. Jeżeli Klient posiada dobrą zdolność kredytową i wzorową historię kredytową, może się spodziewać, że otrzyma pożyczkę dopasowaną do swoich finansowych możliwości.

Jak KredytOK wypłaca pieniądze z pożyczki?

KredytOK udziela pożyczek pozabankowych od wielu lat. Firma kredytów wypłaca pieniądze na trzy sposoby. Najpopularniejszy z nich to oczywiście wypłata na konto bankowe, typowa dla wszystkich pożyczek pozabankowych. Poza tym firma oferuje także wypłatę w gotówce na poczcie. Wypłata pożyczki następuje oczywiście po pozytywnej decyzji kredytowej. Jest to zatem pożyczka na czek GIRO.

Pieniądze z pożyczki KredytOK można otrzymać także w gotówce, która zostanie doręczona wprost do naszego miejsca zamieszkania. Jak we wszystkich pożyczkach z obsługa domową, tak i tutaj pieniądze z pożyczki na raty może przynieść nam Doradca.

Nazwa firmy:KredytOK
Rodzaj produktu:pożyczka na raty
Kwota pożyczki:1000 - 10 000 zł
Spłata:12 - 36 miesięcy
Darmowa pierwsza pożyczka:nie
Wniosek online:tak
Sposób wypłaty:przelew, gotówka lub czek GIRO
Kiedy otrzymam:nawet w 1 dzień
RRSO:54,6%

KredytOK - najczęstsze pytania i odpowiedzi

KredytOK sprawdza swoich Klientów w: BIK, BIG, KRD, ERiF, KBIG.

KredytOK jest firmą pożyczkową działająca na tynku od 1999 roku. Od tego czasu oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe. Z oferty można skorzystać przez Internet lub telefon.

Tak. W KredytOK można wziąć drugą pożyczkę, lecz dopiero w momencie, gdy spłacimy trzy raty pierwszego zobowiązania.

Tak. Jest to w pełni legalna firma działająca na rynku ponad 23 lata. Ponadto firma informuje, że “wszystkie informacje o Kliencie pozyskane w procesie wnioskowania o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Otrzymane dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem”.

Firma KredytOK akceptuje wiele źródeł dochodu, np.:

 • umowę o pracę,
 • umowę zlecenie,
 • umowę o dzieło,
 • działalność gospodarczą,
 • gospodarstwo rolne,
 • emeryturę,
 • renty,
 • zasiłki,
 • alimenty.

Firma wskazuje, że kluczowa dla przyznania pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej klienta. Bycie w bazach dłużników nie przekreśla jednoznacznie danej osoby. Zdolność określa każdorazowo doradca Klienta.

Zostaw swoją opinię o KredytOK

Firmę KredytOK możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową KredytOK możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Radek
Radek
2023-07-04 00:33:40

Omijajcie ich z daleka 100% przykład lichwy pożyczasz 2000 spłacasz 6000 Nie polecam nawet zaglądać na ich stronę, w razie braku spłaty sprzedają wasz dług innej firmie..

seba
seba
2023-06-19 17:36:12

Witam wszystkich. Podobna sytuacja czyli wzięte 6 tyś a do spłacenia prawie 20 tyś z tą telemedycyną którą nieświadomie wciskają jako rzekome zabiezpiecznie kredytu. Byłem z tym u prawnika i powiedział że już to wielokrotnie przerabiał i są to nieuczciwe praktyki które są niezgodne z prawem. Radził żeby spłacać tylko to co należy do firmy Kredyt Ok i nic więcej, żadnych teleporad nie płacić i wystosować do nich maila że dostaną tylko to co sami pożyczyli. Windykacji terenowej się nie bać bo nic zrobić nie mogą a w razie czego wezwać policję za nachodzenie. Jeszcze odwiedzę rzecznika praw konsumenta i dam znać co i jak.

Gocha
Gocha
2023-03-08 17:49:23

Za pożyczkę 2000zl muszę zwrócić 6800?? To się w głowie na mieści. Proszę pilnie o pomoc

Ms
Ms
2023-01-22 11:57:03

Tragedia! Brak poszanowania klientów po zaciągnięciu pożyczki ! Osoby tam pracujące powinny na rynku owoce i warzywa sprzedawać! Żenada! Nie polecam korzystać z usług tejże INSTYTUCJI. Niestety Polak mądry po szkodzie

Porównaj