zadluzenia.com
zamknij

Miasteczka Świętego Mikołaja od BGŻ BNP Paribas

Kojarzycie świąteczną ciężarówkę Coca-Coli ? Bank BGŻ BNP Paribas poszedł tym tropem i organizuje w 42 miastach mobilne Miasteczko Świętego Mikołaja.

 

Akcja trwa od 27 listopada do 17 grudnia 2015. Dla wszystkich uczestników Bank zorganizował szereg atrakcji:

 

  • Spotkania z Mikołajem
  • Nauka śpiewania kolęd
  • Konkursy
  • Animacje
  • Degustacje kawy, czekolady i świątecznych smakołyków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z akcji najbardziej zadowolone będą dzieci, dorośli mogą natomiast wziąć udział w specjalnym konkursie. Nagrodą główną jest rodzinny wyjazd ufundowany przez BGŻ BNP Paribas.

 

Mobilne Miasteczko Świętego Mikołaja odwiedzi 42 polskie miasta: Gorlice, Jasło, Krosno, Sanok, Tomaszów Lubelski, Zamość, Kraśnik, Ostrowiec, Górę Kalwaria, Karczew, Wołomin, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Augustów, Suwałki, Łomżę, Ostrołękę, Nidzicę, Lidzbark, Nowy Dwór Mazowiecki,, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice, Wieluń, Grabów, Poddębice, Pabianice, Kutno, Gostynin,, Włocławek, Inowrocław, Toruń, Grudziądz, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Słupsk, Koszalin, Nowogard, Stargard Szczeciński, Wałcz, Strzelce Krajeńskie.

 

Bank nie podaje na stronie internetowej dat poszczególnych wizyt w miastach. Szczegóły dostępne są w oddziałach BGŻ BNP Paribas.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~sauber

Myślałem w pierwzszej chwili że to literówka i chodzi o ciasteczka. i takie WTF to już nawet jak bank ciastka i długopisy rozdaje to będziecie o tym pisać. ale nie, moja wyobrażnia za szybko się uruchomiła   Odpowiedź

~mac

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta :)   Odpowiedź