Hapipozyczki stawia na nowoczesne technologie. Firma pożyczkowa wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów, którzy pragną szybkiej pomocy, indywidualnego podejścia do Klienta i okazania zrozumienia w stosunku do podejmowanych decyzji i potrzeb.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.05.2018
Udostępnij:

Od teraz Klienci korzystający z produktów firmy będą wspomagani przez doradców i konsultantów. Operacje będą widoczne z dwóch perspektyw – Klienta i pracownika firmy pożyczkowej. To ogromny krok niosący pomoc, z którego Konsumenci powinni być bardzo zadowoleni.

Co-Surfing

Rozwiązanie, z którego skorzystało Hapipożyczki to Co-Surfing. Nowinka technologiczna daje możliwość zdalnego wspierania Klienta, który stara się o pożyczkę przez Internet. Cały zabieg polega na tym, że osoba wypełniająca wniosek oraz konsultant wzajemnie widzą kursory na swoich monitorach. Doradca w czasie rzeczywistym może śledzić każdy ruch Klienta, natomiast Klient może, w razie problemów, wykonywać krok po kroku każdą czynność zaproponowaną przez pracownika firmy. Takie rozwiązanie może skrócić czas wypełniania wniosku do minimum.

Warto zaznaczyć, że Konsultant nie ma dostępu do komputera Klienta. Pracownik widzi wyłącznie ekran z wnioskiem interesanta. 

To innowacyjne narzędzie wdrożyliśmy z myślą o naszych klientach. Szanujemy ich czas. Wiemy, że klienci oczekują od nas wsparcia m.in. podczas wypełnienia wniosku o pożyczkę, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę obsługi klienta o wygodne rozwiązanie” – mówiła Dorota Grochocka, Head of Customer Care and Collections w IPF Polska.

Co-Surfing jest bardzo pomocnym rozwiązaniem, opartym na relacji Klient-konsultant. Dzięki temu wypełnienie wniosku nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, ponieważ pracownik firmy pożyczkowej będzie szczegółowo śledził każdy ruch Konsumenta, pomagając mu w przypadku nawet najmniejszego problemu.
 

Komentarze