Nowa Toyota Yaris z ratą 392 zł

Nowa Toyota Yaris z ratą 392 zł

author
Patryk Byczek
23 stycznia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Tylko 392 zł wynosi miesięczna rata w promocyjnej ofercie Kredytu SMARTPLAN w Toyota Bank. Wszystkie formalności załatwimy w dowolnym salonie Toyoty.

Oferta specjalna dotyczy wyłącznie nowej Toyoty Yaris z wyprzedaży z rocznika 2016. Szczegóły oferty:

Kredyt SMARTPLAN Toyota Bank

  • Kredyt na zakup nowej Toyoty
  • Wpłata własna: od 10%
  • Okres spłaty: 3 lub 4 lata
  • Rata od 392 zł miesięcznie (Toyota Yaris)
  • Kredyt dostępny w salonach Toyoty
  • Oprocentowanie 5,99% w skali roku
  • RRSO od 10,77%

Po zakończeniu umowy, Klienci mają do wyboru 3 opcje:

1) zatrzymanie auta – opłacenie tzw. raty balonowej

2) zatrzymanie auta – rozłożenie ostatniej płatności na kolejne raty

3) wymiana samochodu na nowy


Przykładowy koszt kredytu

Wartość pojazdu: 55 000 zł

Wpłata własna: 11 000 zł

Umowa na 3 lata

Miesięczna rata: 697,03 zł

Ostatnia rata balonowa: 27 500 zł

Jak wyjaśnia Bogdan Grzybowski, Członek Zarządu w Toyota Banku: "Rata miesięczna Kredytu SMARTPLAN, jest blisko o połowę niższa niż w przypadku klasycznego kredytu czy leasingu. Klient ma zatem zapewnione nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale także komfort użytkowania, ponieważ może stale jeździć nowym autem na gwarancji producenta. Obserwujemy coraz większy udział tego typu produktów, zarówno w finansowaniu nowych jak i używanych samochodów. Naszym celem jest sukcesywne zastępowanie standardowego kredytu samochodowego, innowacyjnym finansowaniem typu TCM".

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Koncerty symfoniczne z Santander Bank Polska

Pomiędzy 7 a 25 czerwca tego roku Santander Bank Polska zorganizuje 11 koncertów w największych filharmoniach, teatrach oraz centrach kongresowych w całym kraju. Koncerty częściowo będą odbywały się… w zupełnej ciemności.

author
Dominika Byczek
04 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Zadłużony jak senior

Ponad 233 tysięcy. Tyle emerytów funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Długów. Najczęstszymi powodami zadłużania się emerytów jest brak pieniędzy na życie, spełnianie oczekiwań wnuków czy śmierć wpsółmałżonka.

author
Aneta Jankowska
20 stycznia 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

SKOK Chmielewskiego Żółkiewka

Kasa Chmielewskiego zaliczamy do jednego z największych SKOK-ów na terenie Polski. Instytucja posiada już ponad 200 000 członków w całym kraju. Sprawdź placówkę SKOK-u Chmielewskiego w Żółkiewce – adres, numer telefonu, godziny otwarcia i mapę dojazdu.

author
Aleksandra Gościnna
27 kwietnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

#JeszczeBędziePrzepięknie – start w akcji BNP Paribas

BNP Paribas ruszył z akcją pod hasłem #JeszczeBędziePrzepięknie, której celem jest udzielenie wsparcia w czasie epidemii koronawirusa w Polsce i jednocześnie wpisuje się w prowadzone do tej pory działania na rzecz walki z wirusem.

author
Patryk Byczek
28 kwietnia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Blikomania 2023 – do wygrania sztabki złota

3 kwietnia rozpoczęła się kolejna edycja Blikomanii. Jest cykliczną akcją Polskiego Standardu Płatności, która kierowana jest przede wszystkim do osób korzystających z płatności BLIK. Ta metoda zyskała ogromną popularność ze względu na wygodę oraz możliwość oszczędności czasu, a dzięki prostej obsłudze jest naprawdę intuicyjna. Sprawdźmy na czym polega Blikomania, jak wziąć w niej udział, a także jakie nagrody zostały przewidziane w tegorocznej loterii.

author
Julia Wierciło
04 kwietnia 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Bank Millennium wobec wyroku TSUE – co z frankowiczami?

Czwartkowy wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej poważnie namieszał na polskim rynku bankowym. Kolejne instytucje wydają oficjalne oświadczenia odnoszące się do treści orzeczenia. W gronie podmiotów komentujących wyrok znalazł się także Bank Millennium. Jaka jest opinia banku? Czy instytucja ma plany ugodowe wobec swoich frankowiczów?

author
Halszka Gronek
07 października 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj