zadluzenia.com
zamknij

PKO Bank Polski sponsorem obchodów 1050 Chrztu Polski

W dniach 14-16 kwietnia odbędą się obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. Jednym z wydarzeń centralnych będzie musical „Jesus Christ Superstar”, którego głównym sponsorem jest PKO Bank Polski.

 

Premiera słynnego spektaklu odbędzie się 16 kwietnia W Poznaniu na INEA Stadionie. Dzień wcześniej w poznańskiej archikatedrze Św. Apostołów Piotra i Pawła publiczność będzie mogła zapoznać się z hymnem „Tyś jest mój syn”, specjalnie skomponowany przez Roberta Jansona.

 

W spektaklu „Jesus Christ Superstar” wystąpią aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, a w roli głównej – Marek Pekarczyk z legendarnego zespołu TSA.

 

PKO BP mocno wspiera wydarzenia artystyczne i kulturtalne związane z pamięcią historyczną. Bank zaangażowany był między innymi w obchody „Żołnierzy Wyklętych” czy Powstania Warszawskiego 1944. 

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~1000

pff a poco komu te obchody? mamy jednak osobno państwo a osobno kościół więc nie wiem po co to łączyć i robić z tego nie wiadomo jakie imprezy. nie mwiąc o tym że 1050 to żadna okrogła rocznica, było 50 lat temu świętować   Odpowiedź