zadluzenia.com
zamknij

Rzecznik Praw Dłużnika – bezpłatna pomoc dla zadłużonych

Rzecznik Praw Dłużnika to bezpłatna pomoc prawna skierowana do wszystkich osób zadłużonych. Rzecznik została powołany przez firmę windykacyjną GetBack S.A.

 

Choć trudno w to uwierzyć, Biuro Rzecznika Praw Dłużnika utworzyła firma windykacyjna. Brzmi jak paradoks, ale to wynik nowej polityki podejścia do Klienta w branży zarządzania wierzytelnościami. Odchodzi się od twardej windykacji na rzecz współpracy z Dłużnikiem przy spłacie jego zadłużenia. Taki model windykacji jako pierwsza wdrożyła w Polsce firma Kruk.

 

Biuro Rzecznika Praw Dłużnika działa od ponad roku. W tym czasie biuro udzieliło ponad 12 000 porad prawnych. Oferta Rzecznika:

 

  • Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych
  • Także dla osób, które nie są Klientami GetBack
  • Porady udzielane są przez prawników
  • Bez podawania szczegółowych danych osobowych
  • Bezpłatna infolinia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak skontaktować się z Biurem Rzecznika Praw Dłużnika

 

Infolinia: 800 889 988

E-mail: [email protected]

Czat na stronie: http://www.rzecznik-dluznika.pl

 

Biuro Rzecznika Praw Dłużnika działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~alys

Mała podpowiedź - w czacie na stronie rzecznika nie trzeba podawać numeru PESEL, w zwykłym zapytaniu trzeba   Odpowiedź

~Ona

Witam.Mój mąż ma zadłużenie które trafiło do komornika było to około 20000 tysięcy złotych. Po jakimś czasie spłaty u komornika zadłużenie wróciło do kurka ale dług urósł z 20000 tysięcy do 26000 jak to możliwe jest dziękuję.   Odpowiedź

~pomoc dluznikom

Możliwe, że wierzyciel sprzedał zadłużenie innej firmie windykacyjnej, teraz nowy wierzyciel powinien złożyć wniosek o umorzenie egzekucji i musi uzyskać tytuł wykonawczy aby móc prowadzić egzekucję. Jeżeli mąż otrzyma nakaz zapłaty proszę o kontakt e-mail: [email protected], pomożemy bezpłatnie w sporządzeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, dług może się okazać przedawniony bądź nieudowodniony.   Odpowiedź