Strona główna Porady Rzecznik Praw Dłużnika – bezpłatna pomoc dla zadłużonych

Rzecznik Praw Dłużnika – bezpłatna pomoc dla zadłużonych

dominika
Dominika Sobieraj
12 września 2018
Rzecznik Praw Dłużnika to bezpłatna pomoc prawna skierowana do wszystkich osób zadłużonych. Rzecznik została powołany przez firmę windykacyjną GetBack S.A.

Choć trudno w to uwierzyć, Biuro Rzecznika Praw Dłużnika utworzyła firma windykacyjna. Brzmi jak paradoks, ale to wynik nowej polityki podejścia do Klienta w branży zarządzania wierzytelnościami. Odchodzi się od twardej windykacji na rzecz współpracy z Dłużnikiem przy spłacie jego zadłużenia. Taki model windykacji jako pierwsza wdrożyła w Polsce firma Kruk.

Biuro Rzecznika Praw Dłużnika działa od ponad roku. W tym czasie biuro udzieliło ponad 12 000 porad prawnych. Oferta Rzecznika:

  • Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych
  • Także dla osób, które nie są Klientami GetBack
  • Porady udzielane są przez prawników
  • Bez podawania szczegółowych danych osobowych
  • Bezpłatna infolinia

Jak skontaktować się z Biurem Rzecznika Praw Dłużnika

Infolinia: 800 889 988

E-mail: [email protected]

Czat na stronie: http://www.rzecznik-dluznika.pl

Biuro Rzecznika Praw Dłużnika działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

MATEUSZ SZYDŁOWSKI
MATEUSZ SZYDŁOWSKI
2021-06-13 19:00:50

Witam. Mam problem związany z egzekucja komorniczą polegającą na przymusowym otwarciu lokalu zgodnie z art. 814 k.p.c. które odbędzie się 24.06.2021. Przez zadłużenie wynikające z kary nałożonej mandatami na rzecz Zarządu Transportu Miejskiego. Bardzo prosił bym o radę czy jest w tym krótkim czasie jakaś szansa na wstrzymanie tej egzekucji i jakie dalsze kroki mógłbym wykonać.? Dodam że jak najbardziej chce podjąć się spłaty zadłużenia tylko że w systemie ratalnym. Z Góry bardzo dziękuję za rozpatrzenie Mojej prośby o pomoc. Z Poważaniem

Monika Kucharska
Monika Kucharska
2021-04-12 12:49:10

Straciłam pracę. Nie wiem jak wyjść z długów. Jestem ścigana i zastraszana. Obecnie w trakcie leczenia, bez środków do życia.

Elwira
Elwira
2021-04-02 16:13:14

Witam proszę o pomoc zadluzylam się chwilówkami nie mam na spłatę niewiem jak z tego wyjść pomóżcie nie daje już rady

Krystian C...
Krystian C...
2021-02-12 01:08:38

BARDZO PROSZĘ O POMOC WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI ! Od 8 lat walczę z samym sobą i długami które popełniłem nie panując nad sobą popdajac w hazard i depresje. Od 8 lat pracuje by co miesiąc oddawać wszystkie pieniądze na spłaty długów, stało się to juz rutyna, jednak nie moge sobie wybaczyć ze straciłem młode lata przez taka glupote dlatego ciagle walczę nie poddając się! Od dłuższego czasu skończyłem z hazardem, bedac rowniez na zagranicznej terapii. Dopiero teraz dochodzi do mnie jak bardzo się pogubiłem, a plany założenia szczęśliwej rodziny zamienily się w marzenia które oddalają się ode mnie z dnia na dzień co raz dalej :( Mimo wielu mysli samobójczych i wstydu przed samym sobą, nosze w sercu jeszcze mala iskierke nadziei w sercu, ze jeszcze wszystko wyprostuje bo to będzie najlepsze podziękowanie dla mojej kochanej mamy, ktora przezywa od wielu lat to wszystko ze mna- tracąc przy tym mnóstwo zdrowia które przyniosły nieodwracalne skutki. Nie szukam tu wyrazów współczucia i nie biorę nikogo na litość- pragnę tylko by ktoś pomógł mi wskazać drogę gdzie mógłbym te wszystkie niespłacone kredyty (od niedawna komirnik) zamienić w jedną ratę, która bede mogl spłacać co miesiąc a przy tym normalnie funkcjonować by w przyszłości moc przedstawić mamie swoje wnuki, a dzieci wychować tak żeby nie popełniły nigdy takich błędów jak ja :( z chęcią również pomoge osoba które walcza z uzależnieniem od hazardu i używek. KONTAKT EMAIL @: "[email protected]" POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Tomasz Lewandowski
Tomasz Lewandowski
2021-02-05 11:15:05

Firma Getback przesłała do mnie "Propozycję spłaty z ugodą". Sprawa dotyczy podobno zadłużenia do firmy CENTERTEL. Na moje żądanie okazania dokumentów GETBACK milczy. Czy powinienem zawiadomić prokuraturę o próbuje wyłudzenia ?

Podobne artykuły

Credit Agricole w Chojnicach
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Chojnicach

Kasy wirtualne legalne od 1 czerwca 2020
Bez kategorii
dominika
Dominika Sobieraj
28 maja 2020

Kasy wirtualne legalne od 1 czerwca 2020

Kasa Stefczyka Wadowice
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
28 października 2020

Kasa Stefczyka Wadowice

PKO BP w Plewiskach
Oddziały
aleksandra
Aleksandra Gościnna
24 września 2019

PKO BP w Plewiskach

Kredyt gotówkowy Andrychów
Wpisy Inne
aleksandra
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Andrychów

Pożyczka 1500 zł na dowód
Wpisy
iwonanowak
iwonanowak
21 października 2015

Pożyczka 1500 zł na dowód