PKO BP, na czele z Maciejem Musiałem, wystartowało z nową kampanią reklamową promującą Konto dla Młodych, które w swojej ofercie ma największy bank w Polsce. W krótkich filmikach video bohater spotów poddaje testom dostępne usługi, wcielając się jednocześnie w różne role.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.09.2018
Udostępnij:

Unboxingi, bo to przedstawia kampania reklamowa, pokazują jak płacić zbliżeniowo, jak korzystać z debetu, karty wielowalutowej, czy jak przelewać środki na telefon. Całość utrzymana jest w stylu vlogerów.


 

SPOTY REKLAMOWE

Karta wielowalutowa

W pierwszym spocie Maciej Musiał testuje kartę wielowalutową. W przygotowanym materiale video bohater przedstawia, jak w prosty sposób robić zakupy w zagranicznej walucie. Wystarczy:

– podpiąć konto wielowalutowe do karty
– zasilić konto wielowalutowe
– zrobić zakupy za wybraną kwotę.


źródło video: Youtube / PKO BP

Debet na koncie

W kolejnym spocie maciej musiał proponuje debet, gdy na Koncie dla Młodych skończyły się dostępne środki. Klienci mogą podjąć debet w wysokości 500 złotych. Bohater przypomina jednak, że o usłudze należy pamiętać i tyle ile się wykorzystało, tyle należy wpłacić z powrotem.


źródło video: Youtube / PKO BP

Płatność zbliżeniowa telefonem

Maciej Musiał przedstawia, jak płacić zbliżeniowo, kiedy telefon nie ma połączenia z Internetem. W tej sytuacji do płatności wykorzystywana jest funkcja NFC, dzięki której bez najmniejszych problemów można zapłacić telefonem w każdej sytuacji.


źródło video: Youtube / PKO BP

Polecenie przelewu na telefon BLIK

W aplikacji IKO, bohater spotów wybiera ze swoich książki telefonicznej jeden kontakt, któremu chce przelać pieniądze. Wystarczy jedynie numer telefonu osoby posiadające konto w PKO BP, aby płatność przebiegła ekspresowo.


źródło video: Youtube / PKO BP
 

Komentarze