W ten weekend klienci kilku banków nie będą mogli skorzystać z niektórych usług. Mowa o ING Banku Śląskmi, Toyota Bank oraz Volkswagen Bank.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 11.11.2017
Udostępnij:

Ograniczenia w dostępie będą dotyczyć głównie bankowości internetowej, ale i zahaczą o aplikację mobilną oraz infolinię. Wszystko zależy od banku, z którego usług korzystamy.

  • Toyota Bank

Klienci Toyota Banku spotkają się z utrudnieniami dotyczącymi wyłącznie z infolinii. Przez całą sobotę 11 listopada nie będzie możliwy kontakt za jej pomocą. Instytucja zaznacza, że klienci będą mogli tego dnia korzystać z bankowości internetowej oraz automatycznego serwisu telefonicznego bez przeszkód.

  • Volkswagen Bank

Zgodnie z informacją opublikowaną w komunikacie banku, w niedzielę 12 listopada w godz. od 7.45 do godz. 14.00 mogą wystąpić utrudnienia z dostępem do rachunków przez Internet i telefon. W tym czasie bank ma przeprowadzić prace nad swoimi systemami bankowymi.

  • ING Bank Śląski

Klienci tego banku nie będą mieli możliwości korzystania z aplikacji mobilnej oraz dokonywania płatności za pomocą systemu BLIK na dwie godziny. Przerwa w usługach zaplanowana jest na poniedziałek 13 listopada w porze nocnej od godz. 00.00 do godz. 02.00. Utrudnienia mają też dotyczyć kart – ich aktywowanie oraz nadawanie im kodu PIN będzie w tym czasie niemożliwe. 

Bank zaznacza jednak, że w tym czasie można posługiwać się bankowością internetową w przeglądarce internetowej i telefonie.

Komentarze