zadluzenia.com
zamknij

Współpraca Alior Banku z Uberem

Alior Bank i Uber rozpoczynają współpracę w zakresie wymiany usług na polskim rynku. Alior zaoferuje kredyty dla kierowców korzystających z aplikacji, z kolei Uber będzie przewoził pracowników banku.

 

Współpraca ma się opierać na trzech filarach:
 

1) Wymiana usług biznesowych

 

Ma polegać między innymi na przewozach pracowników Alior Banku przez kierowców Ubera oraz możliwości kredytowania pojazdu w Alior Banku.

 

2) Wzajemne korzyści dla Klientów

 

Kody rabatowe dla Klientów Alior Banku zamawiających przewóz z aplikacji Uber

 

3) Wymiana technologiczna

 

 

Możliwość zamawiania pojazdu Uber bezpośrednio z poziomu aplikacji Alior Banku.

 

Jak mówi Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce: „Uber i Alior Bank to firmy, które powstały w podobnym czasie ważnych zmian na rynku usług konsumenckich. Współcześni młodzi ludzie nawigują swoje codzienne życie z poziomu smartfona – to tam chcą dokonywać zakupów, obsługiwać produkty finansowe czy zamawiać przejazdy w wygodny i bezpieczny sposób. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na te potrzeby, leży głęboko zarówno w DNA Ubera, jak i Alior Bank”

 

Alior Bank będzie dla Ubera pierwszym dużym Klientem korporacyjnym. Za współpracę z przewoźnikiem odpowiada Alior Innovation Lab, specjalna jednostka banku odpowiedzialna za „projektowanie doświadczeń użytkownika”.

 

Skomentuj artykuł
captcha
~finger-to-my-head

Ja mam problem z uberem. Pamiętam zamierzchłe czasy kiedy znajomy taksówkarz rozpaczał, że wprowadzają obowiązek kas fiskalnych w taksówkach. To była rewolucja w ich branży i duże utrudnienie dla ich biznesu. Najmniejsi nie przetrwali. A dzisiaj byle kto pod szyldem międzynarodowego Ubera może sobie kpić z regulacji nałożonych na legalnie działających taksówkarzy? Jak to państwo działa i chroni przedsiębiorców? Chyba państwo jest teoretyczne...   Odpowiedź

~hajime

Fajnie to nazwali w Pulsie Biznesu: "Uberyzacja Aliora. Alioryzacja ubera"   Odpowiedź

~grzegorzRasiak

To już Alior Banku nie stać na legalne taksówki? :/ słabo   Odpowiedź