Wyróżnienie Gazety Finansowej dla Miloan

Wyróżnienie Gazety Finansowej dla Miloan

author
Patryk Byczek
11 października 2018
Gazeta Finansowa w swoim Biznes Raporcie wyróżniła firmę pożyczkową Miloan Polska w kategorii „Najlepsze marki pożyczkowe 2018 roku”. Jest to kolejna przyznana firmie nagroda w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Miloan specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Wśród wyróżnionych firm znalazły się również takie marki, jak:

Aventus Group
Provident Polska

Dla Miloan jest to naprawdę wielki sukces, ponieważ działając od połowy 2017 roku już teraz przychodzi jej stanąć obok największej firmy pożyczkowej w Polsce.


 

Przyznana nagroda

Gazeta Finansowa w uzasadnieniu swojej decyzji poinformowała, że firma Miloan Polska otrzymała wyróżnienie za, między innymi:

rozwiązania wychodzące naprzeciw Klientom
kreowanie oferty dopasowanej zarówno do Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych
budowanie wizerunku branży.

Te same cechy dotyczą także pozostałych wyróżnionych przez Gazetę Finansową firm pożyczkowych.


 

Polska krajem pożyczkowym

Warto wiedzieć, że obecnie w Polsce działa ponad 140 pozabankowych firm pożyczkowych. Jak wynika z danych KPMG, Polska jest krajem, w którym perspektywa odnosząca się do rozwoju rynku pożyczkowego jest na wysokim poziomie. W skali do 1-10, w Indeksie Alternatywnego Rynku Pożyczkowego, stworzonym przez KPMG właśnie, Polska przydzielono 5,8 punktu, co daje nam bardzo wysoką pozycję, zaliczając nas tym samym do czołówki firm. Pod uwagę jest brany tutaj rozwój finansowych usług pozabankowych oraz obszar w Europie, w którym fintechy mają bardzo dobre warunki do realizowania swoich pomysłów.


 

Miloan

Miloan jest znaną na całym świecie firmą finansową, specjalizującą się w pożyczkach krótkoterminowych skierowanych do Klientów indywidualnych. Minimalna kwota chwilówki oferowanej przez Miloan to 300 złotych, natomiast zaufani Klienci mogą otrzymać nawet 5000 złotych pożyczki. Firma oferuje pierwszą darmową pożyczkę w wysokości do 2000 złotych. Miloan Polska działa na naszym rynku od połowy 2017 roku. Swoim zaangażowaniem i przygotowaną ofertą firma zdobyła zaufanie Klientów, dzięki czemu na chwilę obecną Miloan należy do czołówki firm pożyczkowych w Polsce. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Finanse Seniorów
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
21 stycznia 2014

Finanse Seniorów

Bank Pekao w Bytomiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 lipca 2019

Bank Pekao w Bytomiu

Przechodzę na Swoje – serwis dla młodych firm
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
19 lipca 2018

Przechodzę na Swoje – serwis dla młodych firm

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku
Aktualności
author
Patryk Byczek
01 marca 2018

Provident z tytułem Finansowej Marki Roku

Bank Pekao w Ornontowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lipca 2019

Bank Pekao w Ornontowicach

Porównaj