Klienci Banku Millennium, którzy korzystają z aplikacji mobilnej swojego banku mogą zauważyć nową opcję. Aktualizacja programu wprowadziła możliwość zamówienia przez Klientów indywidualnych karty kredytowej.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 12.04.2018
Udostępnij:

Z nowej usługi mogą skorzystać Klienci, którym bank przygotował ofertę limitu karty kredytowej. Ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie plusem jest fakt, że przed wydaniem karty Klient może się nią posługiwać używając telefonu. Wszystko to dzięki tokenom, które bank również wprowadził do aplikacji.

Ubiegając się o kartę kredytową, wnioskodawca sam dostosowuje ją do swoich potrzeb. Ustala jej limit kredytowy, dzień spłaty karty oraz wysokość spłaty. Dodatkowo można wybrać dostępne pakiety. Po określeniu wszystkich parametrów karty przez Klienta, zakup potwierdza się hasłem mobilnym.

Dotychczasowe możliwości aplikacji

Klienci, którzy używali aplikacji mobilnej przed wprowadzeniem zmian, mogli korzystać z takich funkcji jak:
 

  • pożyczka gotówkowa, 

  • ustalanie limitu na koncie, 

  • ustawianie limitu na kartach bankowych.

Zmiana, która wprowadziła możliwość wnioskowania o kartę kredytową spodobała się bardzo wielu posiadaczom konta w Banku Millennium.

Po zakupie karty, za pomocą tokenów automatycznie sprawdzona zostanie możliwość połączenia płatności zbliżeniowych z kartą. Jeżeli powiązanie będzie możliwe, zostanie ono wówczas zaproponowane Klientowi, którzy albo wyrazi zgodę, albo nie zgodzi się na taki zabieg. Karta pojawi się w aplikacji mobilnej oraz w serwisie internetowym banku. Z obu poziomów właściciel karty będzie mógł nią zarządzać.
 

Komentarze