Asystent firmowy to nowa usługa w PKO BP dla klientów firmowych. Dzięki asystentowi każdy Klient będzie mógł przez całą dobę łatwo monitorować sytuację finansową swojej firmy. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące usługi asystenta firmowego w PKO BP.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 04.09.2018
Udostępnij:

Główną zaletą nowej aplikacji Asystenta firmowego jest jej pełne zintegrowanie z systemem bankowości online. Dzięki temu zarządzanie finansami ma być jeszcze prostsze i jeszcze bardziej intuicyjne. Usługę można także połączyć z numerem telefonu lub adresem e-mail. 

https://www.pkobp.pl/firmy/konta/asystent-firmowy/asystent-firmowy/
 

Asystent firmowy umożliwia włączenie przypomnień SMS-owych lub e-mailowych. Jest to możliwe dzięki temu, że aplikacja synchronizuje się w naszym kalendarzem.o:
– nadchodzących zobowiązaniach,
– koniecznym do zapłacenia podatku VAT,
– składkach ZUS, które trzeba opłacić,
– zbliżających się wydatkach. 

Dzięki asystentowi uzyskamy dostęp do najważniejszych firmowych danych, czyli przepływów na koncie, zaewidencjonowanych koszty i przychodów naszej działalności. Jedna aplikacja daje dostęp do wszystkich najważniejszych informacji na temat naszej firmy, której rachunek prowadzony jest w PKO Banku Polskim.


 

Aplikacja pozwala na korzystanie z aktualnych danych na temat kondycji finansowej firmy w każdym miejscu i o każdej porze. Potrzebne jest jedynie połączenie z Internetem. Kontrola płynności i kosztów bieżących może być zatem dużo łatwiejsza i – co także niezmiernie ważne – przyjemniejsza.

Asystent firmowy może zsynchronizować się nie tylko z naszym kalendarzem, ale także pobrać kontakty do wszystkich naszych partnerów biznesowych i przechowywać je w jednym miejscu. Zostaną one ściągnięte automatycznie z historii otrzymywanych przelewów lub wykonywanych płatności. 


 
Źródło – strona PKO BP:
https://www.pkobp.pl/firmy/konta/asystent-firmowy/asystent-firmowy/

Komentarze