Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza na wieczory literackie

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza na wieczory literackie

author
Aneta Jankowska
15 lutego 2019

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza na wieczory literackie. Mieszkańcy Warszawy w trakcie cyklicznych spotkań z różnymi autorami będą mogli poznać tajniki sztuki literackiej. We wtorek 19 lutego odbędzie się już trzecie spotkanie z literackiej serii, którego gościem będzie Mariusz Szczygieł.

Wieczory literackie z BGŻ BNP Paribas

Od listopada 2018 roku, w nowym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas, który mieści się w dawnym Domu Handlowym Sezam, przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie odbywają się spotkania literackie.

W spotkaniach może wziąć udział każdy i są one całkowicie bezpłatne. We wtorek 19 lutego o godzinie 20.00, gościem trzeciego już wieczoru literackiego będzie Mariusz Szczygieł. To dziennikarz i reportażysta, który opowie o swojej książce „Nie ma”. Autor zebrał w niej rozmowy z całego świata: m.in. z czeską poetką, ukraińskim żołnierzem, polską księgową, izraelską pisarką. Czytelnicy będą mogli również poznać osobiste rozmowy dziennikarza ze swoim ojcem, z którym po raz ostatni wybrał się do Pragi.

W trakcie dwóch poprzednich wieczorów, o swoich osiągnięciach literackich opowiadała już Katarzyna Surmiak-Domańska, która jest autorką książki “Kieślowski. Zbliżenie” oraz Magdalena Grzebałtowska, która w styczniu przybliżyła postać Krzysztofa Komedy. Autorka napisała jego biografię: „Komeda. Osobiste życie jazzu”.

Izabela Tworzydło, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas wyjaśnia, że miejsce, w którym obdywają się wieczory literackie jest szczególne.

Sezam to miejsce, które zawsze stanowiło jeden z najbardziej znanych punktów na mapie Warszawy. Dziś, po dawnym Sezamie została jedynie nazwa, ale dzięki inicjatywom takim jak „Sezam Literacki”, mieszkańcy Warszawy mogą znów spotykać się w tym miejscu, by tym razem poznać autorów najnowszych książek. Jako Bank chcemy być zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla lokalnych społeczności, „Sezam literacki” jest właśnie jedną z nich – mówi.

Spotkania prowadzą dziennikarze Maciej Ulewicz oraz Anna Sańczuk.

Jak wziąć udział w wieczorze literackim?

Spotkania są dostępne dla wszystkich, a wejście na nie jest darmowe. Organizatorzy przestrzegają jednak, że liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: [email protected].

Rejestracja na najbliższe spotkanie trwa jeszcze do poniedziałku 18 lutego.

Wieczór literacki z BGŻ BNP Paribas

Kiedy: Wtorek, 19.02.2019
O której: Godz. 20.00
Gdzie: Warszawa, ul. Marszałkowska 126/134
Gość: Mariusz Szczygieł

O BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego.


Źródło: InfoWire.pl, BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao partnerem Forum Ekonomicznego w Davos
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 stycznia 2019

Bank Pekao partnerem Forum Ekonomicznego w Davos

Jak bezpłatnie sprawdzić w BIG informacje na nasz temat
Poradnik
autor wpisu
Maciej_Stanko
12 kwietnia 2013

Jak bezpłatnie sprawdzić w BIG informacje na nasz temat

Ile kosztuje elektryczna hulajnoga?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 czerwca 2019

Ile kosztuje elektryczna hulajnoga?

Kasa Stefczyka Świecie
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 października 2020

Kasa Stefczyka Świecie

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
09 grudnia 2015

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit

Profi Credit w Kłodzku
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Kłodzku

Porównaj