Promocja: „Zyskaj 90 zł z kartą kredytową” w Santander Bank Polska

Promocja: „Zyskaj 90 zł z kartą kredytową” w Santander Bank Polska

author
16 listopada 2019

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej i wykonywanie nią codziennych transakcji Klienci banku mogą zgarnąć 90 złotych premii. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji Santander Bank Polska mogą wziąć udział wyłącznie Klienci, którzy dostali od banku specjalne zaproszenie. Uczestnikiem promocji, według regulaminu, może być:

pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, której w Okresie przystąpienia do promocji zostanie udostępniona oferta Karty kredytowej

Regulamin promocji informuje również o tym, że oferta i jej przedstawienie Klientowi zależy od wstępnej oceny zdolności kredytowej. Jeżeli Klient banku zostanie zaproszony do promocji, w bankowości elektronicznej w zakładce „Oferta Banku” pojawią się informacje o ofercie.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy spełniać powyższe warunki i złożyć promocyjny wniosek o jakąkolwiek kartę kredytową. Należy pamiętać o zaznaczeniu zgód na przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych. Ten warunek należy spełnić do 31 stycznia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Warunki promocji są bardzo proste. Santander Bank Polski zapłaci Klientowi złotówkę za każdy dzień, w którym Klient dokona jakiejkolwiek płatności kartą. Bank nie narzuca ograniczeń odnoszących się do kwoty i liczby transakcji. Jako płatności rozumiemy:

płatność Kartą kredytową główną lub dodatkową w punkcie handlowo-usługowym lub w internecie z wykorzystaniem danych, karty stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi,

wypłatę gotówki Kartą kredytową główną lub dodatkową w kraju lub zagranicą,

przelew z rachunku Karty kredytowej złożony za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Santander Bank Polska zapłaci Klientom złotówkę dziennie przez kolejne trzy miesiące. Jest jednak jeden haczyk. Bank wypłaci za jeden miesiąc nawet 31 złotych, lecz łączna kwota premii nie może przekroczyć 90 złotych.

Przyznanie nagrody

Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.santander.pl/_fileserver/item/1503290.Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Konto Firmowe Godne Polecenia

Dodatkową mini-promocją, którą Santander Bank Polska przygotował, aby zachęcić Klientów do promocji jest zwolnienie z opłat, które musieliby ponieść za prowadzenie konta. W tej sytuacji konto jest darmowe przez 24 miesiące. Regulamin określa, że opłaty nie będą pobierane za:

– przelewy Elixir zlecane z poziomu bankowości elektronicznej,
– zlecenia stałem
– polecenia zapłaty,
– prowadzenie rachunku,
– wysyłanie kodów autoryzacyjnych,
– wypłaty pieniędzy w terminalach i bankomatach w Polsce i za granicą,
– korzystanie z pierwszej karty debetowej,
– 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas – rekompensaty dla Klientów
Bez kategorii
author
29 czerwca 2019

BNP Paribas – rekompensaty dla Klientów

PKO BP zbuduje szpital covidowy w Poznaniu
Bez kategorii
author
14 listopada 2020

PKO BP zbuduje szpital covidowy w Poznaniu

Kredyt hipoteczny Elbląg
Kredyty miasta
author
03 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Elbląg

Mandat za brak maseczki
Bez kategorii
author
18 kwietnia 2020

Mandat za brak maseczki

Kupujemy coraz mniej pieczywa
Blog
author
18 sierpnia 2017

Kupujemy coraz mniej pieczywa