Już 12 lipca bieżącego roku w Poznaniu, otwarty zostanie pierwszy outlet znanej wszystkim Polakom sieci sklepów Biedronka. Punkt sprzedaży, w którym towary zostaną przecenione o nawet 80%, stanie przy ulicy 28 czerwca 1956 roku. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 12.07.2018
Udostępnij:

Zainteresowani Klienci, w outlecie będą mogli nabyć sprzęty AGD i RTV marek: Gardenic, Smukee, Hoffen i Hykker. Ponadto dostępne będą także artykuły: ogrodowe, wyposażenia wnętrz oraz chemię i kosmetyki.

Klienci zaoszczędzą
 

Projekt Jeronimo Martins Polska pozwoli wielu Polakom na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Towary sprzedawane w outlecie będą pochodzić z poprzednich kolekcji sklepu, a ich ceny będą niższe o nawet 30-80%.
 

Outlet sieci Biedronka to nowy format sklepu, w którym oferowane będą setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30% do nawet 80%, a lokalizacja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00-20.00.” – można wyczytać w komunikacie sieci."

Wcześniej była Towaroteka

Outlet nie jest pomysłem nowym. Biedronka od 2014 roku prowadziła „dodatkową” sprzedaż produktów przecenionych, w tak zwanych Towarotekach. Nie był to jednak osobna działalność, a jedynie produkty wystawione nie sprzedaż w przybiedronkowych namiotach.


 

Komentarze