Coraz wyższy standard placówek Getin Noble Banku

Coraz wyższy standard placówek Getin Noble Banku

author
30 listopada 2019

Getin Noble bank zwiększa liczbę swoich oddziałów. Tylko w październiku i listopadzie instytucja otworzyła cztery nowoczesne placówki wyposażone w najnowocześniejsze technologie i funkcjonalności.

Na chwilę obecną Getin Bank posiada łącznie prawie dwieście oddziałów, a szesnaście z nich jest zlokalizowanych w największych centrach handlowych na terenie całej Polski.  W każdym oddziale banku Klienci mogą liczyć na pomoc doświadczonego i w pełni wykwalifikowanego zespołu, który przedstawi pełną ofertę banku.

Reorganizacja oddziałów

Getin Noble Bank stara się zreorganizować swoje oddziały od 2017 roku. Jest to bardzo duża część strategii Getin Banku, która w założeniu przyszłościowym ma przygotować nowoczesne placówki zapewniające Klientom jak największy komfort. Poza Klientami nowe placówki mają też być oazą pracy dla doradców, którzy w miejscu zatrudnienia powinni mieć jak najlepsze warunki. Spośród prawie 200 oddziałów na dzień dzisiejszy 34 punkty posiadają najnowocześniejsze aranżacje. Zmiany zachodzą również w oddziałach franczyzowych.

„Projektując nasze placówki zwracamy szczególna uwagę na komfort i bezpieczeństwo klientów oraz zapewnienie jak najwyższych standardów w zakresie dyskrecji. Dbamy o to, aby w każdej placówce dostępne były wyodrębnione pokoje spotkań, w których swobodnie można porozmawiać o naszych produktach i usługach. Naszym celem jest również zapewnienie jak największej dostępności oddziałów oraz ich maksymalnej funkcjonalności. Chcemy, żeby nasze placówki pomagały w budowaniu długofalowych relacji z Klientami, a nie pełniły rolę tylko serwisową” – mówi Dyrektor Zespołu Analiz i Optymalizacji i Wydziału Kontroli w Getin Noble Banku, Iwona Rubanowicz.

Nowe oddziały Getin Banku

Każda nowa zmodernizowana placówka Getin Noble Banku będzie wyposażona w nowoczesne wpłatomaty, z których Klienci będą mogli korzystać również wtedy, gdy placówka będzie już zamknięta. Dodatkowo w placówkach znajdziemy punkty self-service, czyli strefy zapewniające Klientom możność dokonywania transakcji w bankowości internetowej.

Oprócz tego nowością w Getin Banku jest również zmiana obiegu gotówki w oddziałach znajdujących się w Galeriach Handlowych, co do tej pory w przypadku innych placówek jest rzadko (bądź w ogóle) spotykane. Getin Bank postanowił w pełni zautomatyzować proces zamiany gotówki, wykorzystując do tego najnowocześniejsze technologie i urządzenia typu recycler. Maszyny dadzą Klientom dostęp do posiadanych na koncie środków, wpłaty oraz wypłaty pieniędzy – nawet bez konieczności posiadania przy sobie karty.

Nowe oddziały to również darmowa sieć Wi-Fi dla wszystkich Klientów, którzy podczas wizyty w banku potrzebują dostępu do szybkiego Internetu. Getin Bank zdecydował się również ograniczyć tworzenie reklam w formie papierowej ze względu na środowisko. Kolejnymi nowościami, które pojawią się w placówkach będą także instalacje audio i zapach, który będzie odczuwalny w każdej placówce. Wszystkie zmiany mają sprawić, żeby Klienci czuli się w swoim banku jak najlepiej niezależnie od tego, ile czasu będą musieli w nim spędzić.

Warto również dodać, że zmiany nie obejmą tylko oddziałów, lecz także placówek Private Banking. Pierwszy testowy tego typu punkt Getin Banku powstał w Łodzi. Łączy on w sobie placówkę dla Klientów banku oraz sprawuje funkcje biura dla pracowników reprezentujących kilka komórek biznesowych.

Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


Źródło:

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/getin-noble-bank-systematycznie-podwyzsza-standard-placowek.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Koluszkach
Oddziały
author
20 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Koluszkach

Kasa Stefczyka Łaziska Górne
Oddziały
author
23 października 2020

Kasa Stefczyka Łaziska Górne

Ile zarabia pilot?
Bez kategorii
author
21 grudnia 2019

Ile zarabia pilot?

Alior Bank w Prudniku
Oddziały
author
19 czerwca 2019

Alior Bank w Prudniku

Kantor internetowy PKO BP
Aktualności
author
13 sierpnia 2018

Kantor internetowy PKO BP

ING Bank Śląski w Bieruniu
Oddziały
author
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Bieruniu