Cross Finance – kontakt

Cross Finance – kontakt

author
Dominika Byczek
03 lipca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Cross Finance to jedna z najpopularniejszych firm windykacyjnych. Na zlecenie banków, firm pożyczkowych i innych podmiotów finansowych zarządza ich wierzytelnościami. Sprawdź możliwe formy kontaktu z Cross Finance.

Z Cross Finance możemy skontaktować się na wiele sposobów, ale podstawowym i najczęściej wybieranym przez Klientów jest oczywiście infolinia.

Cross Finance – infolinia

Cross Finance oferuje uniwersalną infolinię z dwoma numerami, na które możemy dzwonić zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych.

Połączenie z infolinią Cross Finance

Dzwoniąc na infolinię, zazwyczaj spodziewamy się, że na klawiaturze numerycznej naszego telefonu będzie trzeba wybrać odpowiednią cyfrę, w zależności tego, jaki temat rozmowy wybierzemy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Pożyczki dla zadłużonych – także z komornikiem

 

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty

Tutaj nie ma jednak takiej konieczności. Po wybraniu numeru infolinii zostaniemy od razu połączeni z konsultantem.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Cross Finance

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Cross Finance? Wykonaliśmy kilka testowych połączeń, by to sprawdzić i w każdym przypadku konsultant zgłosił się natychmiast po rozpoczęciu łączenia.


Cross Finance kontakt e-mail

Firma udostępnia kilka różnych adresów e-mailowych, na które należy wysyłać swoją wiadomość. Odpowiedni adres wybieramy w zależności od tego, jaką sprawę mamy do Cross Finance.

Ogólny adres e-mail: [email protected]

Reklamacje: [email protected]

Współpraca: [email protected]

Komornicy: [email protected]

Adres [email protected] powinny wybrać osoby, które są zainteresowane jedynie współpracą marketingową lub sprzedażową. E-mail [email protected] powinny wybrać kancelarie komornicze, które wyrażają chęć współpracy z firmą Cross Finance.


Cross Finance formularz kontaktowy

Cross Finance udostępnia także formularz kontaktowy. Dostępny jest on na stronie: https://crossfinance.com.pl/kontakt//.

W formularzu należy podać swoje imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail i opcjonalnie numer telefonu (te dane są konieczne, by konsultant Cross Finance był w stanie wysłać odpowiedź na nasze pytanie). Treść naszego pytania wpisujemy w oknie “wiadomość”.

Po wypełnieniu wszystkich pól potwierdzamy zapoznanie się z podanymi u dołu strony informacjami dotyczącymi przetwarzania naszych danych oraz  wysyłamy wiadomość poprzez kliknięcie na dole “Wyślij”.Źródło danych i zrzutów ekranu zawartych w artykule:

https://crossfinance.com.pl/kontakt/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Grodkowie

Alior Bank dysponuje wyłącznie jedną placówką (placówką partnerską) w Grodkowie – mieści się ona na ulicy Rynek. Sprawdzamy dane adresowe oraz kontaktowe.

author
Aleksandra Gościnna
04 maja 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Lombardy w Rumi

W mieście Rumia funkcjonuje obecnie pięć lombardów. W naszym artykule sprawdzisz, jakie są ich godziny otwarcia, najważniejsze dane kontaktowe oraz adresy placówek.

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

BNP Paribas zamknie w tym roku 120 placówek

Jak wynika z oficjalnych informacji podanych przez prezesa banku BNP Paribas, planowana jest likwidacja 120 placówek banku jeszcze do końca bieżącego roku. W ich miejsce powstać ma blisko 300 oddziałów nowej generacji. Jakie zmiany czekają klientów?

author
Halszka Gronek
16 kwietnia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Ciężka droga motoryzacji przez pandemię

W swoim najnowszym komunikacie Santander Bank Polska zamieścił komentarz branżowy odnośnie sytuacji polskiej motoryzacji. Jak się okazuje, branżę czeka „długa i wyboista droga”, czego dowiadujemy się już w tytule publikacji. Jak mocno pandemia nadwyrężyła pozytywne prognozy, jakie branża miała na początku roku?

author
Alicja Hirsekorn
06 kwietnia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Kasa Stefczyka Szamotuły

Szukasz kompleksowych informacji dotyczących lokalizacji placówek Kasy Stefczyka w Szamotułach? Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
16 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Credit Agricole w Turku

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Turku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj