Ekspres Kasa – kolejna pożyczka

Ekspres Kasa – kolejna pożyczka

author
Aleksandra Gościnna
06 grudnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Kategoria

Eskpres kasa jest jedną z najpopularniejszych firm, która udziela pożyczek online. Pierwsza pożyczka, nawet do 5000 zł jest w pełni za darmo, a formalności załatwimy nie wychodząc z domu. Coraz częściej Klienci decydują się na drugą lub kolejną pożyczkę w Ekspres kasa. Sprawdziliśmy, kto może ją otrzymać, jak to zrobić, a także ile kosztuje.

Kolejna pożyczka Ekspres kasa

Aby wnioskować o drugą i kolejną pożyczkę w Ekspreskasa, trzeba spłacić poprzednią. Nie można mieć w tym samym dwóch aktywnych pożyczek.

Dobra wiadomość jest taka, że od razu po całkowitej spłacie poprzedniej pożyczki, możemy złożyć wniosek o następną. Przedstawiamy szczegóły oferty:

Eskpres kasa - druga/kolejna pożyczka

Eskpres kasa - druga/kolejna pożyczka

Kwota pożyczki: do 15000 zł

Spłata: do 48 miesięcy

Wnioskowanie online

Atrakcyjne warunki dla stałych klientów

Dostępna 24h na dobę

Kto może otrzymać kolejną pożyczkę Espres kasa

Jak informuje Ekspres kasa, kolejna pożyczka przyznana może zostać dopiero, gdy spłacimy poprzednią. Pieniądze może otrzymać osoba, która posiada:

1) konto w banku,

2) telefon komórkowy,

3) dowód osobisty.

Przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, nie ma już konieczności ponownej weryfikacji Klienta. Jest to  wymóg tylko dla osób, które starają się o pożyczkę pierwszy raz.

Nie ma również konieczności okazywania zaświadczenia o dochodach – Ekspres kasa to standardowa pożyczka na dowód. Aby ją otrzymać wystarczą dane z dowodu osobistego, telefon komórkowy oraz konto bankowe.

Jak otrzymać kolejną pożyczkę w Ekspres kasa

Wniosek o kolejną pożyczkę w Ekspres kasa, należy złożyć po zalogowaniu się do Panelu Klienta:

Kiedy otrzymamy pożyczkę?

W przypadku kolejnej pożyczki, na decyzje nie trzeba czekać długo. W ciągu doby pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie.

Poniżej przedstawiamy godziny pracy Eskpres kasa:

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 21:00

Sobota: 09:00 – 17:00

Ile kosztuje druga i kolejna pożyczka Ekspres kasa

Tylko pierwsza pożyczka jest za darmo. Każda kolejna zostanie obciążona dodatkowymi opłatami.

Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty pożyczki na raty w Ekspres kasa:

Pożyczka 2000 zł na 6 miesięcy, oddajemy 2846,88 zł
Pożyczka 2000 zł na 12 miesięcy, oddajemy 3209,76 zł
Pożyczka 5000 zł na 6 miesięcy, oddajemy 7112,28 zł

Pożyczka 5000 zł na 12 miesięcy, oddajemy 8019,96 zł
Pożyczka 7000 zł na 6 miesięcy, oddajemy 9956,46 zł
Pożyczka 7000 zł na 12 miesięcy, oddajemy 11223,84 zł

Pożyczka 9000 zł na 6 miesięcy, oddajemy 12799,92 zł
Pożyczka 9000 zł na 12 miesięcy, oddajemy 14427,72 zł.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy można przedłużyć termin spłaty pożyczki?

Tak, można przesunąć termin spłaty o 30 dni.


2. Czy będę sprawdzany w Krajowym Rejestrze Dłużników?

Tak, firma sprawdza zdolność kredytową Klienta.


3. W jakich godzinach rozpatrywane są wnioski o pożyczkę?

Wnioski rozpatrywane są całodobowo.


4. Kiedy pieniądze znajdą się na moim koncie?

Pieniądze powinny wpłynąć na konto w ciągu 24 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.


5. Czy dostanę kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciłem jeszcze poprzedniej?

Nie, można mieć tylko jedną pożyczkę jednocześnie.


6. Na jak długo otrzymam pierwszą chwilówkę?

Maksymalnie na 30 dni.

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1971.4%, całkowita kwota pożyczki 3.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), spłata w terminie 30 dni w jednej racie, koszt całkowity pożyczki: 835.00 PLN (w tym opłata administracyjna w wysokości 810.00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 25.00 PLN), kwota całkowita do spłaty: 3.835.00 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku (odsetki obliczone na podstawie 365 dni).


Źródło: https://www.ekspreskasa.pl/apply/microloan?utm_source=adtraction&utm_medium=affiliate

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank znowu akceptuje umowy zlecenia przy kredytach hipotecznych

Ciężkie pandemiczne ograniczenia z udzielaniem kredytów hipotecznych minęły? Nie wszędzie i na pewno nie do końca, ale dostrzegamy już pewne znaki łagodzenia polityki kredytowej niektórych banków. mBank ponownie dopuścił dochody z umów cywilnoprawnych we wnioskach o wzięcie kredytu hipotecznego.

author
Dominika Byczek
01 września 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Popyt na kredyty mieszkaniowe na koniec 2019 roku

Końcówka 2019 roku okazała się być bardzo owocna pod względem liczby nowych wniosków o przyznanie kredytu mieszkaniowego. Banki miały co robić, wszak w samym tylko grudniu 2019 zawitało do nich ponad 30 tysięcy klientów chętnych zaciągnąć kredyt mieszkaniowy. Jaki wynik pokazał indeks popytu na kredyty mieszkaniowe?

author
Halszka Gronek
15 stycznia 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

KredytOK w Lesznie

KredytOK jest polską firmą pożyczkową, która działa na rynku od blisko 20 lat. Firma posiada ponad 100 oddziałów w największych miastach. Sprawdź, gdzie znajdziesz placówkę w Lesznie.

author
Patryk Byczek
27 stycznia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Spółdzielczy w Łaszczowie – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Łaszczowie to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
03 października 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kasa Stefczyka Nowy Dwór Mazowiecki

Szukasz danych o oddziałach Kasy Stefczyka w Nowym Dworze Mazowieckim? To jest miejsce, w którym znajdziesz wszystkie istotne informacje. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Nowym Dworze Mazowieckim, w tym adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
03 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Santander Consumer Bank Pszczyna

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Pszczynie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
18 lipca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj