ExtraPortfel – kolejna pożyczka

ExtraPortfel – kolejna pożyczka

Jedną z najpopularniejszych pożyczek internetowych jest ExtraPortfel. Pierwszą pożyczkę Klient może otrzymać w maksymalnej kwocie 3000 zł, natomiast każdą kolejną już do 12 000 zł. Kolejna pożyczka w ExtraPortfel cieszy się coraz większym zainteresowaniem – sprawdziliśmy, kto może ją uzyskać, w jaki sposób to zrobić oraz jakie wiążą się z tym koszty. Sprawdzamy szczegóły.

 

author
Aleksandra Gościnna
28 września 2023

Kolejna pożyczka ExtraPortfel

Wymogiem koniecznym do otrzymania drugiej i kolejnej pożyczki w ExtraPortfel jest spłata poprzedniej. Pożyczkobiorca może mieć tylko jedno aktywne zobowiązanie w tej firmie pożyczkowej. Całe szczęście od razu po spłacie pobranej pożyczki można wnioskować o kolejną. Szczegóły oferty:

Z informacji, jakie podaje ExtraPortfel, dowiadujemy się, że wysokość drugiej lub kolejnej pożyczki uwarunkowana jest kilkoma czynnikami i dobierana indywidualnie.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki pozabankowe – minimum formalności

Pożyczki bez baz – z minimalną weryfikacją w bazach

Pożyczki online bez weryfikacji – w pełni przez Internet

Kto może otrzymać kolejną pożyczkę ExtraPortfel

Aby otrzymać kolejną pożyczkę najpierw trzeba przede wszystkim spłacić poprzednią. Reszta warunków nie ulega zmianom, pieniądze mogą otrzymać osoby, które:

 1. są obywatelami Polski i przebywają na terenie kraju,
 2. mają od 21 do 75 lat,
 3. posiadają dowód osobisty.

Przy wniosku o kolejną pożyczkę Klient nie ma konieczności powtórnej weryfikacji konta. Jest to warunek, który trzeba spełnić podczas wnioskowania o pierwszą pożyczkę.

ExtraPortfel to przykład standardowej pożyczki na dowód. Zatem Klient nie musi przejmować się zaświadczeniem o dochodach. Wystarczy spełniać warunki wskazane powyżej oraz udostępnić dane z dowodu osobistego.

Jak otrzymać kolejną pożyczkę w ExtraPortfel

Istnieją dwa sposoby by wyrazić chęć otrzymania kolejnej pożyczki ExtraPortfel:

1) Logujemy się do Strefy Klienta.

2) Kontaktujemy się telefonicznie poprzez infolinię.

Dane kontaktowe do firmy Ekstraportfel znajdziesz poniżej:

 • infolinia Ekstraportfel: 22 388 66 66 lub 503 210 004,
 • e-mail Ekstraportfel: [email protected].

Obsługa Klienta jest dostępna:

 • poniedziałek – piątek: 08:00-20:00,
 • sobota – niedziela: 09:00-18:00.

Kiedy otrzymamy pożyczkę?

Wnioski pożyczkowe rozpatrywane są w ciągu 15 minut od ich wpłynięcia, dzięki czemu na decyzję, a także pieniądze, nie trzeba czekać długo.

Ile kosztuje druga i kolejna pożyczka ExtraPortfel

Zarówno pierwsza, jak i każda kolejna pożyczka w ExtraPortfel jest płatna. Należy wiedzieć, że firma udziela pożyczek wyłącznie na 30 dni.

Poniżej przykładowe koszty kolejnej pożyczki w ExtraPortfel:

 • pożyczka w wysokości 3500 zł będzie kosztowała łącznie 3934 zł,
 • pożyczka w wysokości 4000 zł będzie kosztowała łącznie 4496 zł,
 • pożyczka w wysokości 4500 zł będzie kosztowała łącznie 5056 zł,
 • pożyczka w wysokości 5000 zł będzie kosztowała łącznie 5619 zł,
 • pożyczka w wysokości 6000 zł będzie kosztowała łącznie 6743 zł,
 • pożyczka w wysokości 7000 zł będzie kosztowała łącznie 7867 zł,
 • pożyczka w wysokości 8000 zł będzie kosztowała łącznie 8991 zł,
 • pożyczka w wysokości 9000 zł będzie kosztowała łącznie 10 114 zł,
 • pożyczka w wysokości 10 000 zł będzie kosztowała łącznie 11 238 zł,
 • pożyczka w wysokości 10 500 zł będzie kosztowała łącznie 11 800 zł,
 • pożyczka w wysokości 11 000 zł będzie kosztowała łącznie 12 362 zł,
 • pożyczka w wysokości 11 500 zł będzie kosztowała łącznie 12 924 zł,
 • pożyczka w wysokości 12 000 zł będzie kosztowała łącznie 13 486 zł.

Żeby poznać szczegóły pozostałych kwot, należy przejść na stronę ExtraPortfel i skorzystać z kalkulatora pożyczkowego.

Pytania i odpowiedzi

Jest to jak najbardziej możliwe, gdyż ExtraPortfel indywidualnie ocenia zdolność kredytową każdego Klienta.

Nie. Każda pożyczka w ExtraPortfel jest płatna.

ExtraPortfel ocenia zdolność kredytową klientów według własnych wymogów, dzięki temu osoby, które zapisane są w Biurze Informacji Kredytowej również mogą liczyć na udzielenie pożyczki.

Klient otrzymuje wiadomość sms natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

W tym celu należy wykonać przelew bankowy na jeden z rachunków ExtraPortfel.

Tak. ExtraPortfel umożliwia przesunięcie spłaty pożyczki o 30 dni, jednakże decyzja o takiej usłudze jest przetwarzana indywidualnie względem każdego Klienta.

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Inspektorat ZUS w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe. Sprawdzamy dane Inspektoratu w Ostrowcu Świętokrzyskim: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
13 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ranking najlepszych bankowych infolinii 2018

Znamy wyniki XII „badania jakości obsługi klienta na infoliniach banków i w kontakcie przez e-mail”. W najlepszej trójce, tak samo jak przed rokiem, znalazły się Banki Pekao, PKO BP oraz Credit Agricole. Zmieniła się jedynie pozycja lidera.

author
Patryk Byczek
05 czerwca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Telefoniczna Informacja Pacjenta – darmowa infolinia

Wszystkie informacje na temat zdrowia w jednym miejscu - takie jest główne założenie Telefonicznej Informacji Pacjenta. Pod numerem 800 - 190 - 590 będą czekali konsultanci, którzy odpowiedzą na wszystkie interesujące nas pytania. 

author
Dominika Byczek
11 listopada 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Kredyt bez zameldowania

Nieoczekiwane wydatki czy planowane większe zakupy często prowadzą do tego, że sięgamy po kredyt. Jednak zanim wybierzemy najlepszą ofertę, powinniśmy zorientować się także w tym, czego bank będzie oczekiwał od nas. Kwestia konieczności zameldowania często budzi wątpliwości Klientów. W tym artykule sprawdzamy, czy można otrzymać kredyt gotówkowy bez adresu zameldowania oraz na jakie finansowanie mogą liczyć osoby, które stałego meldunku nie posiadają.

author
Aleksandra Gościnna
23 grudnia 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

BNP Paribas wprowadził nowości do aplikacji GOmobile Biznes

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o udostępnieniu swoim Klientom biznesowym nowych funkcjonalności w aplikacji mobilnej GOmobile Biznes. Co nowego w aplikacji znajdą Klienci?

author
Patryk Byczek
04 czerwca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień 2020

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel, ale kredytobiorca musi spełniać odpowiednie warunki, aby uzyskać zobowiązanie. Sprawdzamy najlepsze oferty w kwietniu 2020.

author
Aneta Jankowska
01 kwietnia 2020
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Porównaj