zadluzenia.com
zamknij

Franczyza Nest Banku – jak to działa

Mija 9 miesięcy od debiutu Nest Banku. Bank pochwalił się, że jest obecny już w 85 polskich miastach i ma 100 placówek partnerskich. W czym tkwi tajemnica sukcesu i jak działa franczyza Nest Banku ?

 

Przede wszystkim, zdaniem banku, ich program franczyzowy oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Do najważniejszych atutów należy zaliczyć:

 

- brak zakazu konkurencji

- innowacyjną ofertę banku

- atrakcyjny system prowizyjny

- do otwarcia placówki wystarczą 3-4 tygodnie

- możliwość sprzedaży dodatkowych produktów (np. leasingów czy ubezpieczeń)

- brak wymagań co do wielkości miejscowości

- możliwość negocjacji opłaty wstępnej

 

DODATKOWE KORZYŚCI Z FRANCZYZY NEST BANKU

 

Franczyzobiorcom Nest Bank proponuje również kilkuetapowy pakiet startowy „For business, for money, for soul, for fun”. O co chodzi ? Partnerzy w ramach współpracy mogą liczyć między innymi na:

 

  • Samochód – darmowe roczne użytkowanie
  • Abonament Multisport – na rok
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie
  • Koszulę szytą na miarę, kurs bezpiecznej jazdy, przelot szybowcem lub przyczepę z reklamą (do wyboru jedna z tych opcji)

 

FRANCZYZA NEST BANKU - WYMAGANIA I KOSZTY

 

Placówki partnerskie Nest Banku mogą powstać w dowolnej lokalizacji, ale oczywiście optymalne miejsca to: centra miast, centra handlowe lub miejsca przy ciągu komunikacyjnym. Optymalnawielkość lokalu to 35-40 m2.

 

Według Nest Banku, koszt inwestycji w placówkę franczyzową to 1200-1300 zł za metr kwadratowy. Jak łatwo policzyć, koszt oddziału nie powinien przekroczyć 50 000 zł. Co składa się na tę kwotę:

 

- remont lokalu

- zakup mebli

- kupno oznakowania (zewnętrznego i wewnętrznego)

- sprzęt elektroniczny

- kamery

- ekspres do czekolady

 

JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE

 

Lista obowiązkowych dokumentów jest krótka, wystarczy:

 

1. NIP

2. REGON

3. EDG

4. Zaświadczenie z US i ZUS

5. Dowód osobisty

 

Na stronie internetowej programu franczyzowego Nest Banku (https://www.nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html), znajdziemy wszystkie wymagane formularze i wnioski.

 

Jakie produkty dostaniemy w Nest Banku

 

Nest Bank to uniwersalny bank, który swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych i małych przedsiębiorców. Podstawowe produkty to bezpłatne konto osobiste, kredyt online i lokaty.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
3 / 5 z 2 ocen
~margofinanse.pl

Odstąpię placówkę margofinanse.pl   Odpowiedź

~Big

Warto najpierw dopytać co należy kupić od dostawców rekomendowanych, ponieważ to są główne koszty. A rekomendacja dostawców przez bank jest droższa od rynku i poniekąd może powodować niekorzystne rozporządzenie swoim majątkiem.   Odpowiedź

~LUK

Cena mebli - 3x wyższa od rynkowej za tą samą bądź wyższą jakość. To się nadaje do prokuratury! Jak ma się pomysł na biznes, bazę klientów + dodatkowe źródło ich pozyskania to warto wejść, ale łatwo nie jest   Odpowiedź

~aniasub

zastanawiam się z mężem nad otwarciem takiej placówki w województwie kujawsko-pomorskim. Będę ogromnie wdzięczna za szczere informacje jak to wygląda od kuchni - przede wszystkim, czy nie dokłada się do interesu. Z góry dziękuję   Odpowiedź

~Frak Golad

Tez podpinam sie pod pytanie czy to sie oplaca?   Odpowiedź