Czy banki spółdzielcze sprawdzają BIK?
Banki

Czy banki spółdzielcze sprawdzają BIK?

author
Halszka Gronek
08 września 2023

Kategorie:

Raiffeisen Digital Bank – kontakt infolinia

Potrzebujesz skontaktować się z Raiffeisen Digital Bank? Możesz skorzystać z trzech metod: czat, e-mail, poczty tradycyjnej. Sprawdź najszybsze formy kontaktu z Raiffeisen Digital Bankiem.

Aplikacja mobilna PKO BP – IKO

IKO to mobilna aplikacja usługowa należąca do PKO BP, która umożliwia Klientom prowadzenie swoich spraw bankowych w dowolnym miejscu na świecie, o ile jest dostęp do Internetu. Aplikację IKO można pobierać bezpłatnie z różnych sklepów internetowych przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Ważne jest jednak, aby mieć świadomość, że w porównaniu z tradycyjną bankowością internetową, aplikacja ta może posiadać nieco mniej zaawansowane funkcje. Sprawdzamy szczegóły.

Kody SWIFT/BIC w polskich bankach

Kody SWIFT/BIC oraz IBAN są potrzebne przy wykonywaniu wszystkich zagranicznych przelewów. Zebraliśmy w jednym miejscu kody do wszystkich banków. Sprawdź, czym są i jak z nich korzystać.

Aplikacja mobilna mBank

Aplikacja mobilna mBanku to usługa, opisywana przez niektórych Klientów jako system operacyjny w wersji minimum, dzięki któremu można operować swoją bankowością z każdego miejsca na ziemi, które posiada dostęp do Internetu. Sprawdzamy szczegóły.

Aplikacja mobilna ING Bank Śląski – Moje ING

Moje ING to produkt należący do grupy usług mobilnych, który pozwala Klientom ING Banku Śląskiego na prowadzenie swojej bankowości z każdego miejsca na ziemi, w którym jest dostęp do Internetu. Aplikację ING mobile można pobrać z różnych sklepów internetowych (mobilnych) i korzystać z niej zupełnie za darmo. Musimy zdawać sobie jednak sprawę, że aplikacja będzie nieco uboższa w funkcje od bankowości internetowej. Sprawdźmy szczegóły.

Aplikacja mobilna Credit Agricole – CA24

Aplikacja mobilna CA24, należąca do banku Credit Agircole, zyskuje coraz większą popularność wśród Klientów instytucji. Dzięki CA24 masz możliwość korzystania z bankowości elektronicznej na swoim telefonie lub tablecie. Jakie konkretnie funkcje i usługi oferuje CA24? Zapoznaj się z dokładnymi informacjami na temat tej aplikacji mobilnej dostępnej w Credit Agircole.

PKO BP płacę później

PKO Bank Polski, jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce, wprowadził w listopadzie 2022 roku własną usługę płatności odroczonych o nazwie “PKO Płacę Później”. Zjawisko płatności odroczonych, znane także jako “Buy Now Pay Later”, zyskuje coraz większą popularność, dlatego największy polski bank zdecydował się stworzyć swoje własne rozwiązanie. Sprawdź wszystkie szczegóły na temat płatności odroczonych PKO Płacę Później.

N26 – infolinia

Chcesz skontaktować się z bankiem N26? Sprawdź dostępne numery infolinii oraz adres e-mail niemieckiego banku. Zobacz, jak najszybciej skontaktować się z bankiem N26.

Haitong Bank Polska

Haitong Bank Polska to bank działający na terenie Polski. Haitong Bank jest częścią grupy Haitong Securities, która jest jednym z największych domów maklerskich w Chinach. Jakie usługi oferuje Haitong Bank Polska? Czym chce podbić polski rynek finansowy? Sprawdzamy.

Konto za granicą

Otwarcie rachunku bankowego za granicą jest łatwym procesem, który w szybki sposób możemy wykonać samodzielnie. Przez jego założeniem należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jak założyć konto bankowe za granicą? Sprawdźmy na co zwrócić uwagę, a także które banki umożliwiają otwarcie rachunku bankowego za granicą.

Zastrzeżenie karty płatniczej – wykaz telefonów

Jeżeli w jakikolwiek sposób stracimy swoje narzędzie płatnicze, którym jest karta płatnicza, niezwłocznie powinniśmy zgłosić ten fakt w banku, przez który karta została wydana. Zgłoszenie powinno nastąpić jak najszybciej ze względu na bezpieczeństwo naszych finansów. Niemalże każdy bank w Polsce ma specjalną infolinię, na której można zastrzec swoją kartę. Sprawdzamy szczegóły.

Rodzaje kont bankowych

Dzięki rozbudowanemu wachlarzowi produktów oferowanym przez banki możemy bez trudu założyć konto bankowe. Rodzaj konta będzie uzależniony od naszych potrzeb i wymagań. Każde z nich pełni inną funkcję, a także może przynieść inny rodzaj korzyści. Które konto bankowe  będzie dla nas odpowiednie? Sprawdźmy czym różnią się poszczególne rodzaje podstawowych kont bankowych.

Banki w Polsce

Według danych Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce działa prawie 30 banków komercyjnych, 312 banków spółdzielczych oraz 37 tzw. oddziałów instytucji kredytowych. Sprawdzamy, które banki w Polsce są największe oraz ile mają Klientów. Zobacz ranking banków w Polsce.

Aplikacja mobilna BNP Paribas – GOmobile

GOmobile to aplikacja mobilna banku BNP Paribas, z której korzysta coraz więcej Klientów instytucji. GOmobile pozwala na korzystanie z bankowości eletronicznej w telefonie lub tablecie. Jakie funkcje i usługi skupia w sobie GOmobile? Sprawdź szczegóły dotyczące aplikacji mobilnej banku BNP Paribas.

Aplikacja mobilna Bank Pekao – Peopay

Aplikacja mobilna Banku Pekao – PeoPay – to rozwiązanie, z którego korzysta ogromna część Klientów instytucji. Aplikacja PeoPay pozwala na korzystanie z bankowości z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) i o dowolnym czasie, a dla wielu Klientów jest to ogromy plus. Sprawdzamy szczegóły dotyczące aplikacji PeoPey Banku Pekao.

Jak zastrzec kartę w mBanku?

Doszło do sytuacji, w której utraciłeś swoją kartę płatniczą mBanku? W takim przypadku należy jak najszybciej zastrzec narzędzie płatnicze, aby Twoje pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Sprawdź, jak najszybciej możesz zastrzec kartę w mBanku.

Jak zastrzec kartę w Citi Handlowym?

Doszło do sytuacji, w której utraciłeś swoją kartę płatniczą Citi Handlowy? W takim przypadku należy jak najszybciej zastrzec narzędzie płatnicze, aby Twoje pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Sprawdź, jak najszybciej możesz zastrzec kartę w Citi Handlowy.

Jak zastrzec kartę w Santander Bank Polska?

Doszło do sytuacji, w której utraciłeś swoją kartę płatniczą Santander Bank Polska? W takim przypadku należy jak najszybciej zastrzec narzędzie płatnicze, aby Twoje pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Sprawdź, jak najszybciej możesz zastrzec kartę w Santander Bank Polska.

Jak zastrzec kartę w Banku Nowym?

Doszło do sytuacji, w której utraciłeś swoją kartę płatniczą Banku Nowego? W takim przypadku należy jak najszybciej zastrzec narzędzie płatnicze, aby Twoje pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Sprawdź, jak najszybciej możesz zastrzec kartę w Banku Nowym.

Porównaj