H&M wprowadza płatności odroczone PayPo

H&M wprowadza płatności odroczone PayPo

author
Aleksandra Gościnna
05 kwietnia 2021

Płatności odroczone PayPo są coraz popularniejszą formą płatności za e-zakupy. Ostatnio H&M, jedna ze znanych skandynawskich sieci odzieżowych, wdrożyła tę metodę również w swoim sklepie internetowym.

Płatności odroczone PayPo dostępne już także dla Klientów sklepu H&M. Aktualnie branża odzieżowa jest jedną z najczęściej wybieranych podczas zakupów internetowych. Dana wskazują bowiem na to, że ponad połowa zakupów Polek i Polaków to właśnie ubrania.

PayPo, czyli opcja zakupów metodą „kup teraz, zapłać później”. Fintech działa na rynku już od 2017 roku i obecnie liczy aż 400 tys. Klientów. Dzięki nowej współpracy z marką H&M zapewne grono odbiorców jeszcze się powiększy. PayPo nie może narzekać na brak zainteresowania. Już w pierwszych miesiącach bieżącego roku zrealizował 900 tys. transakcji. Wiele wskazuje na to, że ogólny wynik z transakcji z 2020 w tym roku uda się przebić już nawet do sierpnia.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź:

 

Kredyt przez Internet – do 200 000 zł online

 

Pożyczki na dowód – minimum formalności

H&M z płatnościami odroczonymi

H&M jest bardzo popularną siecią odzieżową, która od wielu lat cieszy się zainteresowaniem Polek i Polaków. Ostatnio firma poinformowała o wdrożeniu płatności odroczonych z PayPo. Szczególnie popularne stały się ostatnio zakupy internetowe. Trudno się dziwić, skoro sytuacja związana z pandemią spowodowała, że obecnie większość rzeczy robimy zdalnie, aby nie narażać się na możliwości zarażenia.

Klienci bardzo chwalą sobie możliwość wybrania metody płatności odroczonych. Na popularność tego sposobu miała wpływ także panująca pandemia. Jeszcze rok temu płatności odroczone miały status nowinki technologicznej. Dziś natomiast jest to znana i chętnie wybierana metoda płatności wśród zakupowiczów online.

Płatności odroczone są szczególnie popularne wśród e-zakupów odzieżowych. Nic więc dziwnego, że kolejna duża sieć zdecydowała się dołączyć do grona posiadających tę możliwość. Od teraz Klienci H&M mogą robić zakupy i zapłacić za nie później.

Popularność e-zakupów

W związku z pandemią popularność e-commerce w Polsce przybrała na siłach. Wraz z upływem czasu to zainteresowanie jednak nie opada. Co więcej, według ekspertów przy pogłębionych, a nawet obecnych obostrzeniach, zainteresowanie rynkiem może wzrosnąć aż o kolejne 25%. Pod koniec 2020 roku e-commerce miało około 10% udziałów w całkowitych obrotach handlu detalicznego w kraju.

Popularność rynkiem zauważalna jest także na przykładzie działalności PayPo. Już w samym styczniu i lutym fintech odnotował pięciokrotny wzrost wykonanych transakcji w porównaniu do tego okresu z roku poprzedniego. Na wzrost obrotów bez wątpienia wpływ miało także połączenie z platformami Shoper i IdoSell. Aktualnie w Polsce z metody płatności odroczonych można korzystać aż w ponad 20 tys. e-sklepów.

"

W 2020 r. sfinansowaliśmy ponad 3 mln transakcji naszych klientów. To było olbrzymie przyspieszenie odroczonych płatności w Polsce względem poprzedniego roku. Ale ostatnie trzy miesiące pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze, by ten rekord zdecydowanie poprawić, a boom na odroczone płatności dopiero się zaczął

– informuje prezes zarządu i założyciel PayPo, Radosław Nawrocki.


 Źródło:

https://www2.hm.com/pl_pl/customer-service/payments-info.html

https://paypo.pl/home/dostepnesklepy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Laura
Laura
2022-07-06 11:13:26

Więcej sklepów powinno mieć paypo, np. zalando, asos :)

Ola
Ola
2022-01-05 12:33:30

Nareszcie! PayPo to dla mnie super ratunek w wielu sytuacjach. Cieszę się, ze coraz wiecej sklepów decyduje się na wprowadzenie paypo!

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Skoczowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Skoczowie

Santander Consumer Bank Radziejów
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
22 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Radziejów

Bank Pekao w Mikołowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lipca 2019

Bank Pekao w Mikołowie

Kredyt hipoteczny Wieluń
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Wieluń

Profi Credit w Mielcu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
06 listopada 2018

Profi Credit w Mielcu

500 plus na krowę i 100 zł na tucznika
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 kwietnia 2019

500 plus na krowę i 100 zł na tucznika

Porównaj