Ile kosztuje CDA Premium?

Ile kosztuje CDA Premium?

author
Dominika Sobieraj
19 grudnia 2022

CDA to serwis niegdyś znany z wyłącznie bezpłatnego oglądania filmów i seriali. Od pewnego czasu na CDA można jednak wykupić usługę CDA Premium. Jednak czy można stwierdzić, że można korzystać z CDA za darmo? Sprawdzamy, co ona daje płatny pakiet i ile kosztuje w rozrachunku miesięcznym i rocznym.

CDA Premium - cennik

CDA w opcji Premium (CDA Premium) kosztuje 66 groszy dziennie, co przekłada się na miesięczny koszt w wysokości 19,90 zł. Bezpłatne jest tylko pierwsze 14 dni, a potem każdy miesiąc kosztuje dokładnie tyle samo. Fani filmów i seriali mogą więc niemalże za bezcen oglądać swoje ulubione ekranizacje.

Spis treści:

  1. CDA Premium - cennik
  2. CDA Premium - bezpłatny okres próbny
  3. Jak wypróbować bezpłatny okres w CDA Premium?
  4. CDA Premium na SMART TV
Zwiń spis treści

Ile kosztuje CDA Premium?

cena za pierwsze 14 dni: 0 zł

cena za miesiąc: 19,90 zł

cena za rok: 238,80 zł

W CDA Premium cena jest jak widać naprawdę niska.

Nowi Klienci oglądają w CDA filmy za darmo.  Zaloguj się!

CDA Premium - bezpłatny okres próbny

Serwis CDA tv oferuje usługę premium w opcji darmowej w ramach 14 dni okresu próbnego. Przez ten czas możemy sprawdzić, czy rzeczywiście warto płacić 19,90 zł za opcję Premium, czy jednak wolimy korzystać z darmowego pakietu podstawowego. Skorzystanie z pakietu premium jest jednak warte swojej ceny.

Okres próbny w CDA Premium jest bezpłatny i trwa 14 dni.

Jak wypróbować bezpłatny okres w CDA Premium?

Aby bezpłatnie korzystać przez 14 dni z pakietu CDA Premium, wystarczy wejść na stronę główną CDA i kliknąć zielony baner, który prezentujemy poniżej.

Automatycznie jesteśmy przenoszeni do panelu rejestracji użytkownika. Konto możemy stworzyć na 3 sposoby:

– poprzez podanie adresu e-mail i hasła,
– przez Facebook,
– przez adres gmail.

Następnie musimy wybrać opcję rejestracji naszej karty płatniczej – tylko w tym wariancie można skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Rejestracja jest dostępna dla posiadaczy kart wydanych przez Visa albo Mastercard.

Po kliknięciu tej opcji zobaczymy wirtualną kartę, na której musimy wprowadzić poprawne dane swojej prawdziwej karty płatniczej. Dlaczego to wprowadzamy, skoro nie chcemy nic płacić? Ponieważ gdybyśmy w ciągu 14 dni nie zrezygnowali z konta CDA Premium, to system automatycznie pobierze od nas opłatę za pierwsze płatne 30 dni (19,90 zł). Jeżeli natomiast zrezygnujemy z usługi w ciągu darmowych 14 dni, żadne pieniądze nie zostaną pobrane z naszej karty.

Jeżeli wprowadzimy już wszystkie dane, klikamy zielone pole “Rozpocznij 14-dniowy okres próbny”. Subskrypcja ta niesie za sobą zero zobowiązań, ponieważ z CDA Premium można zrezygnować w każdej chwili.

Co wchodzi w skład pakietu CDA Premium?

Za 19,90 zł otrzymujemy przede wszystkim dostęp do wszystkich filmów i seriali online bez reklam. Kto choć raz oglądał serial lub film na jakiejkolwiek platformie online z reklamami, dobrze wie, że czasem lepiej zapłacić te pieniądze niż tracić dwukrotnie więcej czasu na obejrzenie danego filmu i serialu przez tak dużą liczbę reklam. Dzięki CDA Premium żadne reklamy już się nie wyświetlą.

Sprawdź jak działa karta podarunkowa Netflix.

CDA Premium to także dostęp do filmów, które niedostępne są dla zwykłych użytkowników. Biblioteka dla użytkowników z płatną subskrypcją jest o wiele większa niż to, co dostępne w opcji darmowej. Obecnie w cenie subskrypcji uzyskujemy dostęp do ponad 7000 pozycji – np. Przerwany Lot (2023). CDA Premium informuje na swojej stronie, że wyświetla filmy, do których uzyskuje dostęp na mocy licencji i umów zawartych z największymi dystrybutorami filmowymi, np.:

– Kino Świat,
– BestFilm,
– Kino Polska,
– Studio Miniatur Filmowych,
– Vitra Film,
– Figaro Film,
– Independent Digital,
– Kineskop Studio.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki dla zadłużonych – dla osób z negatywną historią kredytową

Użytkownicy CDA Premium nie będą mieli także problemu z załadowaniem się filmu czy serialu. O ile w opcji darmowej obejrzenie filmu w godzinach i dniach najbardziej pożądanych (np.: weekend czy wieczory) jest praktycznie niemożliwe, o tyle w opcji Premium użytkownicy otrzymują gwarancję priorytetowego transferu pozwalającego na oglądanie bez przeszkód o każdej porze.

Co równie istotne – opcja CDA Premium umożliwia korzystanie z usług jednocześnie na 3 urządzeniach. Fani filmów i serialni nie będą więc musieli wybierać wyłącznie jednego urządzenia.

CDA Premium na SMART TV

CDA, również w pakiecie CDA Premium oferuje także wygodną aplikację dostępną na telewizory SMART TV. Fani filmów i seriali mogą z niej korzystać na wielu sprzętach. Dedykowana aplikacja CDA 2023 jest dostępna na:

– LG (WebOS 3.0+),
– Philips,
– Toshiba,
– JCV,
– Hitachi,
– Panasonic,
– Android TV (Sony Bravia, TCL, Manta i inni).

Jak widać po powyższej liście, aplikacja nie zadziała nam na popularnych telewizorach smart TV marki Samsung. W tych telewizorach możemy skorzystać z CDA jedynie poprzez wejście na stronę internetową cda.pl w przeglądarce w naszym telewizorze.

CDA Premium na konsole

Aplikacja CDA jest dostępna na konsolach Xbox, natomiast nie skorzystamy z niej na innych popularnych konsolach, np.: PlayStation albo Nintendo.


Źródło informacji i zrzutów ekranu:

https://www.cda.pl/premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Asica
Asica
2022-12-16 03:30:53

Witam ....czemu nie jest poinformowany wasz klient że jak raz zapłaci za miesiąc CDA to później co miesiąc pobierają sobie z mojego konta które im podalam w okresie próbnym...to chyba jakaś kpina .... Teraz mi pobrali 8 i 9 grudnia za dwa miesiące szczerze już nie pamiętam kiedy oglądałam ten złodziejski kanał ...czy wy wiecie ile ludzi okradliscie w ten sposób ......czy wiecie ile mi zabraliście z konta ....???? NIE....nie wiecie bo za dużo osób oszukujecie i sami się pogubiliscie....złodzieje

Podobne artykuły

PKO BP w Golinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 sierpnia 2019

PKO BP w Golinie

ZUS oddział w Lublinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 września 2019

ZUS oddział w Lublinie

Czwarty Zintegrowany Raport Roczny od ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 kwietnia 2020

Czwarty Zintegrowany Raport Roczny od ING Banku Śląskiego

Alior Bank w Polkowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 lipca 2019

Alior Bank w Polkowicach

Promocja: „Krótka piłka” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 października 2020

Promocja: „Krótka piłka” w BNP Paribas

Santander Consumer Bank Wołów
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
29 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Wołów

Porównaj