ING Usługi dla Biznesu operatorem serwisu ALEO.com

ING Usługi dla Biznesu operatorem serwisu ALEO.com

author
Dominika Sobieraj
01 września 2019

ALEO.com zyskało nową, bardziej transparentną odsłonę. Jest to największa baza informacji o polskich firmach. Operatorem serwisu są ING Usługi dla Biznesu.

ALEO.com – jak to działa?

Dzięki ALEO.com informacje o wszystkich firmach są w zasięgu ręki. Firma stawia przede wszystkim “na transparentność biznesu“.

“Najczęściej rozpoczynamy szukanie informacji od internetu. W przypadku konkretnych usług, takich jak hotele czy lekarze najchętniej korzystamy z tematycznych źródeł.

Do tej pory nie było miejsca, w którym w podobny sposób można byłoby zweryfikować dowolną firmę, z uwzględnieniem wygodnego bezpłatnego dostępu do sprawozdań finansowych wszystkich spółek.

Dlatego rozwinęliśmy ten obszar na ALEO.com, obserwując rosnący ruch w serwisie w tym zakresie. ALEO.com udostępnia szeroki zakres wiarygodnych danych o ponad 3 milionach polskich firm” – wskazuje cytowany w komunikacie ING Banku Śląskiego Bartosz Traczyk, prezes ING Usługi dla Biznesu, operatora serwisu ALEO.com.

“Zapraszamy do weryfikacji dostawców i kontrahentów na ALEO.com przed rozpoczęciem współpracy. Wszystkie dane firm są łatwo dostępne dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Wystarczy wpisać NIP lub nazwę firmy, aby dotrzeć do jej danych rejestrowych, finansowych i kontaktowych” – dodaje cytowany w komunikacie ING Bartosz Traczyk.

Baza informacji o firmach – ALEO.com

Na stronie ALEO.com wszystkie informacje o danej firmie znajdują się na jej profilu indywidualnym. Są tam wskazane:

1. Dane rejestrowe, finansowe i kontaktowe firmy, które pochodzą z oficjalnych źródeł (KRS, CEiDG, REGON). Jak wskazano w komunikacie banku, “dostęp do tych informacji nie wymaga rejestracji w serwisie i jest bezpłatny”.

2. Opinie i oceny danej firmy, które wystawiane są przez:

  • inne firmy,
  • użytkowników indywidualnych, którzy korzystają z usług danej firmy.

Profil firmy na ALEO.com jest również miejscem, w którym dana firma może zadbać o swój wizerunek, ponieważ portal umożliwia dodanie:

  1. informacji o firmie,
  2. zdjęć,
  3. oferty firmy.

Te możliwości mogą pomóc firmie w dotarciu do potencjalnych kontrahentów. “Dla mniejszych firm, które nie posiadają własnej strony internetowej, to możliwość darmowego i profesjonalnego zaistnienia w internecie” – wskazuje ING Bank Śląski.


Źródło:

https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/458883/aleo-com-najwieksza-baza-informacji-o-polskich-firmach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile placówek ma Poczta Polska?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 stycznia 2020

Ile placówek ma Poczta Polska?

Pożyczki bez BIK Człuchów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
28 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Człuchów

Ile jest pieniędzy w gospodarce?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
25 września 2019

Ile jest pieniędzy w gospodarce?

PKO BP w Trzebini
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 sierpnia 2019

PKO BP w Trzebini

Porównaj