zadluzenia.com
zamknij

Jak działa Allegro Finanse

Allegro stale pracuje nad rozwojem swojej strony i stara się wprowadzać różne innowacje, które sprawią, że korzystanie z zakupów internetowych stanie się jeszcze prostsze i jeszcze bardziej przyjemne. Ostatnim pomysłem jest wprowadzenie zupełnie nowej strefy płatności - Allegro Finanse.

Nowy regulamin przyniósł nowe zmiany w obsłudze płatności na stronie internetowej Allegro. Dotychczas możliwa była jedynie płatność za pomocą firmy PayU - Klient nie miał możliwości wybrania innej opcji przelewu online. Początkowo do usług miała dołączyć jeszcze platforma Przelewy24, a skończyło się na wprowadzeniu Allegro Finanse, czyli zupełnie nowej marki. 

 
https://magazyn.allegro.pl/3333-serwis-allegro-to-nasz-sposob-na-wasze-szybkie-i-wygodne-zakupy-przez-internet

Czym w praktyce są Allegro Finanse? 

Allegro finanse to obecnie najbezpieczniejszy i najprostszy sposób płatności na tej platformie. Dzięki niemu można zapłacić za zakupy zrobione w tym serwisie. Serwis ten skupia dwie dostępne na stronie usługi wykonywania przelewów - PayU oraz Przelewy24. Przelewy 24 działają póki co pilotażowo jedynie u niektórych sprzedających. Dla wszystkich sprzedających usługa ta będzie możliwa od 26 października. Oba serwisy - zarówno PayU, jak i Przelewy24 - umożliwają błyskawiczną zapłatę za zakupy. 

Dlaczego warto skorzystać z Allegro Finanse? 

Płatność poprzez Allegro Finanse jest niezwykle prosta i intuicyjna - nie musimy wpisywać żadnych danych do przelewu, ani martwić się o to, czy nie popełnimy błędu przy numerze konta. Wszystkie wymagane pola są wypełniane automatycznie przy wykonywaniu konkretnej transakcji i bezpośrednio po jej wykonaniu środku są już na koncie sprzedawcy. Sami sprzedawcy również korzystają na tym systemie płatności - mogą w prosty i bezpieczny sposób zarządzać płatnościami swoich Klientów. 


https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/dlaczego-allegro-EY8AqXy1rsB

Nie za wszystko można zapłacić poprzez Allegro Finanse

Są takie kategorie, w których płatność za pomocą Allegro Finanse nie jest możliwa, ponieważ przedstawiane na stronie oferty stanowią jedynie ogłoszenie. Moment ich zamknięcia nie oznacza automatycznie zawarcia umowy kupna-sprzedaży, dlatego nie jest możliwa natychmiastowa płatność za taki zakup. Poprzez Allegro Finanse nie zapłacimy za:
 

  • nieruchomości,

  • wakacje,

  • żywe zwierzęta (w kategorii Dom i Ogród > Zwierzęta),

  • samochody, motocykle i quady (używane), inne pojazdy i łodzie, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, przyczepy i naczepy (w kategorii Motoryzacja). 
     

Skomentuj artykuł
captcha
~Pietrucha24

Wsobotę zamówiłem u Was fotelik biurowy 6958775255 i wysłałem na kto:952490...........8580,należność wraz z transportem -razem=129 zł. Jest wtorek05.12.br i nic!!! PIETRUCHA WITOLD 42-609 Tarnowskie Góry, Solskiego 51 Proszę o odpowiedż,co dalej??   Odpowiedź