Kaczmarski Inkasso – opinie

Kaczmarski Inkasso – opinie

author
Dominika Sobieraj
06 lipca 2020

Kaczmarski Inkasso to jedna z największych firm działających w branży windykacyjnej w Polsce. Opinie Klientów na temat funkcjonowania tej firmy są jednak różne. Podziel się z nami swoim doświadczeniem z Kaczmarski Inkasso lub sprawdź opinie innych.

Firma Kaczmarski Inkasso jest na polskim rynku już ponad 25 lat. Jest to jedna z najstarszych firm windykacyjnych w Polsce. Od samego początku stawia na promowanie w Polsce zachodnich standardów windykacyjnych, dlatego skupia się przede wszystkim na okazywaniu dłużnikom szacunku.

Takie podejście do biznesu zagwarantowało firmie sporą popularność w naszym kraju. Wzorem Kaczmarski Inkasso poszły także inne firmy windykacyjne. Dzięki temu słowo windykacja przez ostatnie lata nieco zmieniło swoje znaczenie – niegdyś kojarzone wyłącznie negatywnie, teraz oznacza po prostu proces dochodzenia wierzyciela do odzyskania swojej własności.

Kaczmarski Inkasso – plusy i minusy

Najczęściej wskazywane przez Klientów dobre strony Kaczmarski Inkasso:

– wysoka kultura negocjatorów,
– przejrzysta strona Internetowa,
– uprzejmość doradców na infolinii,
– raty spłaty dostosowane do możliwości finansowych dłużnika,
– możliwość negocjacji warunków.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Pożyczki dla zadłużonych – także z komornikiem

 

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty


Najczęściej wskazywane przez Klientów słabe strony Kaczmarski Inkasso:

– odwiedzanie dłużnika w jego domu,
– straszenie dłużników,
– wkładanie znaczących wizytówek do skrzynek na listy,
– żądanie spłaty przeterminowanych zadłużeń.

Kaczmarski Inkasso – windykacja

W działaniach windykacyjnych Kaczmarski Inkasso stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, a więc szanuje relacje z Klientami i dba o to, by były one na jak najwyższym poziomie. Podstawą działalności windykacyjnej Kaczmarski Inkasso jest szukanie polubownych rozwiązań i negocjacje z dłużnikami.

Kaczmarski Inkasso – opinie

Zabrakło jakiegoś plusa lub minusa w naszym zestawieniu? A może nie zgadzasz się z tym, co napisaliśmy? Zostaw nam swoją opinię w komentarzu.


Źródło: 

https://kaczmarski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Dariusz
Dariusz
2023-05-30 15:19:51

Rzeczywiście te pochlebne opinie pisali na pewno sami zainteresowani czyli pracownicy firmy kaczmarski. Dodam że mam z nimi do czynienia obecnie . Piszą o wysokiej kulturze negocjacyjnej ? odpowiem jednym zdaniem chamstwo wychodzi po pierwszej rozmowie liczą się tylko ich argumenty i nic więcej np. taka pani Katarzyna P. Żadne argumenty do niej nie trafiają tylko masz zapłacić i tyle a jak nie to do sądu i komornik !czy to są negocjacje i próba polubownego załatwienia sprawy? , chyba nie ! Nie szukają przyczyny braku spłaty i okoliczności losowych tylko nacisk i i ton który nie aprobuje sprzeciwu. Ale żle trafili ja w ogóle nie muszę z nimi rozmawiać takie jest prawo.!!! Kochani głowa do góry i bez strachu.

Konrad
Konrad
2023-04-26 20:56:19

Uwaga!!!!. Kaczmarski Inkasso jednak jest w stanie pomóc. Otóż nie wielki dług ale utrata stałego dochodu i przejściowy problem ze spłatą zadłużenia. Poczta plus kontakt telefoniczny tylko dobijały moją na tamten czas bezradność. Jeszcze doszło poręczenie i chęć mojego dobrego serca ..... zamieniła się w dramat życiowy. I pewnego zimnego i deszczowego dnia dostaje kolejne połączenie z błyskawicznym nakazem zapłaty. Coś strasznego z czarnymi myślami na czele . To trakcie rozmowy konsultant pyta mnie czy nie myślałem o pewnym stanie prawnym ( który zatrzymuje windykację i poprzez sąd ustalany jest plan spłaty), odpowiadam że NIE gdyż wcześniej słyszałem że to skomplikowana sprawa. Pani pyta a zarazem poleca przeprowadzić ten stan prawny. Działam od rana ( bezpłatne 60 min porady ) i trafiam na bardzo pomocną osobę która mi błyskawicznie pomaga w stworzeniu wniosku . W międzyczasie kolejne telefony i.... mówię iż dziękuję za podpowiedź którą dostałem od państwa. Ludzie !!!!!! dłużnicy!!!! wierzyciele!!!!!! co ja potem słyszę na infolinii !!!. Iż to nie tak mi ktoś podpowiedział, napewno nie dostanę a jeszcze narobię sobie dodatkowych kosztów i kłopotów. Mój opiekun sprawy pani Patrycja dopytuje skąd ,po co i dlaczego ?. Czekam cierpliwie i mam swego rodzaju ubaw z racji tłumaczenia pracownika ( dziękuję za to) za głupią i nie do zrealizowania decyzję. Po jakimś czasie dostaje pozytywne postanowienie stanu prawnego .....i dzwonię poinformować o tym wdzięczną instytucję o nazwie Karczmarski Inkaso. Czyli można i komuś pomóc będąc firmą nękającą konsumentów. Nie bójmy się rozmawiać i z każdej sytuacji jest wyjście

Gabi
Gabi
2023-03-24 19:28:01

Firma dramat najgorsza jaka spotkałam wyłudzają pieniadze od ludzi niepełnosprawnych którzy chcą płacić zadłużenie ale w mniejszych ratach . Człowiekowi który dostaje 1700 zł zasiłku rehabilitacyjnego i nie ma żadnego innego dochodu chca spłaty raty 3700 zł miesiecznie chorzy ludzie ...

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Świnoujściu
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Świnoujściu

Agro Show w Bednarach z SGB Bankiem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
19 września 2019

Agro Show w Bednarach z SGB Bankiem

Efekt Diderota – jak z nim walczyć?
Poradnik
author
Halszka Gronek
20 października 2018

Efekt Diderota – jak z nim walczyć?

PKO BP w Kobyłce
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 września 2019

PKO BP w Kobyłce

Kredyt samochodowy Wyszków
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Wyszków

Wniosek Rzecznika MŚP przyjęty przez Sejm
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
10 sierpnia 2019

Wniosek Rzecznika MŚP przyjęty przez Sejm

Porównaj