Strona główna Bez kategorii Kaczmarski Inkasso – opinie

Kaczmarski Inkasso – opinie

dominika
Dominika Sobieraj
06 lipca 2020

Kaczmarski Inkasso to jedna z największych firm działających w branży windykacyjnej w Polsce. Opinie Klientów na temat funkcjonowania tej firmy są jednak różne. Podziel się z nami swoim doświadczeniem z Kaczmarski Inkasso lub sprawdź opinie innych.

Firma Kaczmarski Inkasso jest na polskim rynku już ponad 25 lat. Jest to jedna z najstarszych firm windykacyjnych w Polsce. Od samego początku stawia na promowanie w Polsce zachodnich standardów windykacyjnych, dlatego skupia się przede wszystkim na okazywaniu dłużnikom szacunku.

Takie podejście do biznesu zagwarantowało firmie sporą popularność w naszym kraju. Wzorem Kaczmarski Inkasso poszły także inne firmy windykacyjne. Dzięki temu słowo windykacja przez ostatnie lata nieco zmieniło swoje znaczenie – niegdyś kojarzone wyłącznie negatywnie, teraz oznacza po prostu proces dochodzenia wierzyciela do odzyskania swojej własności.

Kaczmarski Inkasso – plusy i minusy

Najczęściej wskazywane przez Klientów dobre strony Kaczmarski Inkasso:

– wysoka kultura negocjatorów,
– przejrzysta strona Internetowa,
– uprzejmość doradców na infolinii,
– raty spłaty dostosowane do możliwości finansowych dłużnika,
– możliwość negocjacji warunków.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Pożyczki dla zadłużonych – także z komornikiem

 

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty


Najczęściej wskazywane przez Klientów słabe strony Kaczmarski Inkasso:

– odwiedzanie dłużnika w jego domu,
– straszenie dłużników,
– wkładanie znaczących wizytówek do skrzynek na listy,
– żądanie spłaty przeterminowanych zadłużeń.

Kaczmarski Inkasso – windykacja

W działaniach windykacyjnych Kaczmarski Inkasso stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, a więc szanuje relacje z Klientami i dba o to, by były one na jak najwyższym poziomie. Podstawą działalności windykacyjnej Kaczmarski Inkasso jest szukanie polubownych rozwiązań i negocjacje z dłużnikami.

Kaczmarski Inkasso – opinie

Zabrakło jakiegoś plusa lub minusa w naszym zestawieniu? A może nie zgadzasz się z tym, co napisaliśmy? Zostaw nam swoją opinię w komentarzu.


Źródło: 

https://kaczmarski.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Dariusz Pałka
Dariusz Pałka
2021-05-06 16:25:43
Widzę że delikatnie zapisano na temat wad . Nazwijmy to po imieniu Nękają Mobinguja Zadają pieniędzy na które mają sfałszowany dokument Infolinia jest bezczelna Arogancka i pomyliły się im uprawnienia
Agnieszka Białomyzy
Agnieszka Białomyzy
2021-05-05 11:55:29
Nie polecam współpracy z firmą Kaczmarski Grup za brak profesjonalizmu w zapewnieniu obietnic w trakcie zawierania umowy. Opłacane składki uważam za stratę pieniędzy. Czuję się oszukana
Ja
Ja
2021-04-30 15:27:49
To oszuści mi zaliczyli 200 % odradzam wszystkim tą firmę
Katarzyna Stach
Katarzyna Stach
2021-04-29 10:41:04
Witam Firma jest oszustem. Tak jak w kilku poprzednich wpisach firma Kaczmarski podjęła się windykacji mojej wierzytelności na koszt dłużnika. Nie odzyskała złotówki ale wystawiła mi fakturę za jej odzyskanie. Oczywiście wpisała kwotę tej fakturę do KRD, czyli swojej firmy powiązanej (pracownicy pięknie piszą, że firma Kaczmarski jest jedynym autoryzowanym partnerem KRD) oraz wystawiła "wierzytelność" na swojej giełdzie długów. Oczywiście scenariusz taki sam. Telefony na wszystkie numery ze strony internetowej firmy, do wszystkich pracowników, na wszelkie możliwe adresy mailowe, kilka razy dziennie. Złożyliśmy doniesienie do Prokuratury. Utraciliśmy limity kupieckie w firmach i wszystko musimy kupować za gotówkę. Firma Kaczmarski nawet nie umieściła na stronie informacji, że dłużnik kwestionuje wierzytelność, choć sami zagwarantowali to klientom w swoich regulaminach. Działają poza prawem. Jeżeli ktoś ma pomysł jak walczyć z tą firmą to proszę o kontakt. Założyłam nowego maila: [email protected]
Katarzyna
Katarzyna
2021-04-26 20:42:30
Zabrakło jednej kwestii. Kaczmarski inkasso nie weryfikuje osób ani słuszności roszczen. Co skutkuje, że prowadzi windykacje w imieniu firm które okazują się oszustami. Firma która oszukała kilkadziesiąt osób na ogromne pieniądze zleciła windykacje firmie Kaczmarski. Aby ściągnąć należności zanim zajmie je Komornik sądowy. Powystawiali różnego rodzaju bezpodstawne noty i przekazali do windykacji.

Podobne artykuły

PKO BP w Kędzierzynie-Koźlu
Oddziały
aleksandra
Aleksandra Gościnna
27 sierpnia 2019

PKO BP w Kędzierzynie-Koźlu

Promocja w SuperGrosz – zwrot 150 zł
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
25 stycznia 2019

Promocja w SuperGrosz – zwrot 150 zł

Spore zadłużenie polskich przewoźników
Wpisy
patryk
Patryk Byczek
24 lipca 2018

Spore zadłużenie polskich przewoźników

Zysk Raiffeisen Bank w 2017 roku
Wpisy
patryk
Patryk Byczek
15 marca 2018

Zysk Raiffeisen Bank w 2017 roku

Pożyczki bez BIK Włoszczowa
Wpisy Inne
aleksandra
Aleksandra Gościnna
14 września 2017

Pożyczki bez BIK Włoszczowa