Bank Crédit Agricole wprowadził na stałe do swojej oferty kredyt za 0 zł, z którego mogą skorzystać nowi Klienci Banku. Zaciągając zobowiązanie, oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 04.08.2018
Udostępnij:

Kredyt za 0 zł to propozycja powitalna dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają korzystać z usług Crédit Agricole. Oferta pojawiła się na początku roku i ponownie wróciła do produktów Banku. Jak wyjaśnia Łukasz Łęczycki, senior product manager w Crédit Agricole, wspomniany kredyt ułatwia klientom realizację ich większych i mniejszych planów bez ponoszenia żadnych kosztów.

Warunki oferty to:

  • 0% prowizji
  • 0% oprocentowania 
  • brak konieczności przystąpienia do ubezpieczenia – RRSO równe 0%
  • maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł na czas 12 miesięcy

Więcej szczegółów na temat darmowej oferty Credit Agricole piszemy tutaj.

O Crédit Agricole

To sieć banków spółdzielczych z Francji, która w 1990 roku przekształciła się w międzynarodową grupę bankową, która funkcjonuje w 49 krajach i obsługuje 52 miliony osób.

Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który oferuje usługi z zakresu bankowości codziennej, oszczędności i kredytów, a we współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład grupy Crédit Agricole w Polsce – także z zakresu leasingu, czy inwestycji. 

Credit Agricole Bank Polska dysponuje siecią prawie 440 placówek własnych oraz partnerskich. Co ciekawe, na samym początku Bank był spółdzielczą kasą rolników i z tego powodu jest często nazywany Zielonym Bankiem.

Komentarze