zadluzenia.com
zamknij

Darmowy kredyt na stałe w ofercie Credit Agricole

Bank Crédit Agricole wprowadził na stałe do swojej oferty kredyt za 0 zł, z którego mogą skorzystać nowi Klienci Banku. Zaciągając zobowiązanie, oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

 

 

Kredyt za 0 zł to propozycja powitalna dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają korzystać z usług Crédit Agricole. Oferta pojawiła się na początku roku i ponownie wróciła do produktów Banku. Jak wyjaśnia Łukasz Łęczycki, senior product manager w Crédit Agricole, wspomniany kredyt ułatwia klientom realizację ich większych i mniejszych planów bez ponoszenia żadnych kosztów.

 

Warunki oferty to:

 

  • 0% prowizji
  • 0% oprocentowania 
  • brak konieczności przystąpienia do ubezpieczenia - RRSO równe 0%
  • maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł na czas 12 miesięcy

 

Więcej szczegółów na temat darmowej oferty Credit Agricole piszemy tutaj.

 

O Crédit Agricole

 

To sieć banków spółdzielczych z Francji, która w 1990 roku przekształciła się w międzynarodową grupę bankową, która funkcjonuje w 49 krajach i obsługuje 52 miliony osób.

 

Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który oferuje usługi z zakresu bankowości codziennej, oszczędności i kredytów, a we współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład grupy Crédit Agricole w Polsce – także z zakresu leasingu, czy inwestycji. 


Credit Agricole Bank Polska dysponuje siecią prawie 440 placówek własnych oraz partnerskich. Co ciekawe, na samym początku Bank był spółdzielczą kasą rolników i z tego powodu jest często nazywany Zielonym Bankiem.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY