Lokalne gazety w Biedronce

Lokalne gazety w Biedronce

author
Dominika Sobieraj
18 czerwca 2020

Nowość w sklepach sieci Biedronka – na półkach znajdziemy lokalne gazety. W ramach pilotażu dystrybuowane są: Tygodnik Podhalański, Tygodnik Siedlecki, Tygodnik Zamojski oraz Nowiny Raciborskie.

Pilotaż – gazety lokalne w sklepach sieci Biedronka

Akcja wprowadzenia do Biedronki lokalnych gazet jest póki co pilotażowa. Pierwsze gazety wprowadzono do sklepów już 16 czerwca. Pilotaż dotyczy tylko 160 sklepów w Polsce. Łączna liczba tytułów wprowadzonych do sprzedaży wynosi 4.

Gazety sprzedawane będą w tych sklepach sieci Biedronka, które zlokalizowane są na terenie obejmującym dystrybucję danej gazety lokalnej.

Lokalne gazety w Biedronce

Gazeta Nowiny Raciborskie sprzedawana będzie w Raciborzu i Kuźni Raciborskiej. Tygodnik Podhalański kupimy w Krakowie i wielu miejscowościach okolicznych (np.: Niepołomicach, Wieliczce, Zabierzowie).

Tygodnik Zamojski będzie natomiast sprzedawany w okolicach Zamościa (od Tarnogrodu aż po Włodawę). Tygodnik Siedlecki, jak sama nazwa wskazuje, będzie można kupić w Siedlcach oraz miejscowościach okolicznych, w tym także pod samą Warszawą (w Sulejówku).

Wskazane powyżej gazety zostały wytypowane po konsultacji Biedronki ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych, zrzeszającym największe lokalne wydawnictwa prasowe w Polsce.

“Cieszę się, że udało nam się spotkać i porozumieć z Biedronką, która była otwarta na rozmowy w sprawie dostępności gazet lokalnych. To ważny krok ze strony tej sieci handlowej. Nasi czytelnicy na pewno to zauważą i będą szukać w jej sklepach swoich ulubionych tytułów lokalnych” – wskazuje cytowany w komunikacie Biedronki Ryszard Pajura, prezes Stowarzyszenia Gazet Lokalnych.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Sklepy, które zostały wybrane do pilotażu akcji, znajdują się na obszarze regularnej dystrybucji tygodników lokalnych wprowadzonych do sprzedaży. Pełna lista sklepów objętych pilotażem dostępna jest tutaj: https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/267220/e0548611838781574b3fe92a72d463bd.pdf.

“Biedronka oferuje klientom przede wszystkim to, czego poszukują najbardziej, najważniejszych artykułów pierwszej potrzeby – przede wszystkim żywności. Chcemy sprawdzić, czy oferta prasy lokalnej jest dla naszych klientów atrakcyjna – a nie ma do tego lepszej metody niż test sprzedaży. Teraz wszystko znajduje się w rękach klientów, czytelników” – podkreśla Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.


Źródło:

https://media.biedronka.pl/99900-gazety-lokalne-dostepne-w-biedronce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

FlixBus z rezerwacją miejsc
Aktualności
author
Patryk Byczek
15 maja 2018

FlixBus z rezerwacją miejsc

Kredyt gotówkowy Będzin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Będzin

EnveloBank dopiero po wakacjach
Wpisy
author
Aneta Jankowska
17 czerwca 2017

EnveloBank dopiero po wakacjach

Lista najbogatszych Polaków 2018
Wpisy
author
Aneta Jankowska
30 czerwca 2018

Lista najbogatszych Polaków 2018

ZUS oddział w Siedlcach
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 września 2019

ZUS oddział w Siedlcach

Porównaj