Lombardy w Bełchatowie

Lombardy w Bełchatowie

author
Patryk Byczek
13 stycznia 2023

W Bełchatowie czynnie działa zaledwie kilka lombardów. Sprawdź aktualne informacje na temat tych punktów zlokalizowanych w Twoim mieście.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Szukasz lombardu w Bełchatowie, który jest czynny 24 godziny na dobę? Niestety, na terenie tego miasta nie ma takiej placówki, która obsłużyłaby Klienta o każdej porze dnia i nocy.

Lombardy w Bełchatowie – mapa

W każdym z lombardów widocznych na mapie można dostać tzw. pożyczkę lombardową – wystarczy zastawić jakikolwiek wartościowy przedmiot. Wówczas pieniądze otrzymamy od ręki. W innym wypadku możemy skorzystać również z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Bełchatów – lista

1. Loombard.pl

Adres: ul. Wojska Polskiego 5E, 97-400 Bełchatów

Telefon: 44 632 19 42

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 18:00

2. Loombard.pl

Adres: ul. Pabianicka 7, 97-400 Bełchatów

Telefon: 44 633 16 61

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 18:00

3. Loombard.pl

Adres: ul. Piłsudskiego 1, 97-400 Bełchatów

Telefon: 44 645 41 61

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00

Lombardy Bełchatów 24h na dobę

W Bełchatowie nie działają obecnie lombardy czynne 24h na dobę. Klienci z usług tych instytucji muszą korzystać więc jedynie od rana do wieczora.

Lombard Bełchatów online

Mieszkańcy Bełchatowa, którzy są zainteresowani skorzystaniem z usług lombardów w swoim mieście, mogą zrobić przez Internet, czyli po prostu bez wychodzenia z domu. Niektóre oferty lombardów działają obecnie podobnie do pożyczek pozabankowych, dzięki czemu Klient wszystkie niezbędne formalności może załatwić online. Zastawione ruchomości Klienci mogą przesłać do lombardu pocztą lub przez kuriera. Uzyskane pieniądze trafią do nas wówczas przelewem na konto bankowe. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Bełchatowie?

Lombardy stają się coraz bardziej popularne na Polskie rynku. To ciekawa opcja alternatywna dla pożyczek prywatnych. Klient korzystający z usług lombardu oraz tego typu pożyczek, nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej. Dodatkowe pieniądze są więc dostępne o wiele łatwiej niż w banku czy firmach pożyczkowych.

W lombardach obowiązują oczywiście jasno określone zasady, w oparciu o które lombardy udzielają pożyczek pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

Lombardy to miejsca, w których Klienci mogą otrzymać pieniądze w zamian za zastawienie konkretnych przedmiotów o określonej wartości. Najczęściej Klienci zastawiają rzeczy typu biżuteria i sprzęty elektroniczne. Finansowanie udzielane przez lombardy jest krótkoterminowe, okres wykupu trwa zazwyczaj około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot jest chroniony przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość przez ten czas może zostać wykupiona jedynie przez nas samych.

W momencie, kiedy Klient spłaci pożyczone środki, odzyska przedmiot, który zastawił. Mają miejsce jednak sytuacje, kiedy czas wykupu przedmiotu okazuje się być dla Klienta za krótki. Klient może wówczas wnioskować o wydłużenie terminu spłaty, lecz trzeba mieć na uwadze to, że lombard może odmówić nam wydłużenia czasu na spłatę. W takim przypadku braku pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. Wiąże się to z tym, że najprawdopodobniej nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Bełchatów skup złota i srebra

W lombardach w Bełchatowie istnieje możliwość skupu złota i srebra. Skup dotyczy najczęściej biżuterii orazcenych dodatków. Taka oferta jest dostępna np. na ul. Piłsudskiego 1.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Bełchatów oferty

Ofert pożyczek lombardowych w Bełchatowie jest bardzo mało. Obecnie na terenie tego miasta znaleźć można trzy placówki działające jako lombard.

W lombardach w Bełchatowie znaleźć można wiele produktów. Do najczęściej kupowanych należą biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się też cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Lombardy w Bełchatowie są otwarte od rana do godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty i niedziele, dlatego tez Klienci nie powinni mieć kłopotów ze skorzystaniem z oferty lombardów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas finansuje inwestycje PKN ORLEN
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
31 lipca 2020

BNP Paribas finansuje inwestycje PKN ORLEN

Już ponad 100 tys. e-składek w ZUS
Wpisy
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2018

Już ponad 100 tys. e-składek w ZUS

Promocja: „100 zł na zakupy” w Santander Bank Polska
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
18 marca 2022

Promocja: „100 zł na zakupy” w Santander Bank Polska

Nowe opłaty w PKO BP
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 listopada 2020

Nowe opłaty w PKO BP

Tańsza pożyczka w Provident – promocja
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
29 grudnia 2016

Tańsza pożyczka w Provident – promocja

Pożyczki bez BIK Kluczbork
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Kluczbork

Porównaj