LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Wschodniej

LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Wschodniej

author
Patryk Byczek
28 grudnia 2018

Amerykański magazyn Global Traveler przyznał Polskim Liniom Lotnicze LOT tytuł „Najlepszej Linii w Europie Wschodniej”. Polski przewoźnik okazał się lepszy od takich gigantów, jak węgierskie linie lotnicze Wizzair, rosyjskiego Aeroflota oraz chorwackie Croatia Airlines.

PLL LOT zaznaczył, że nagroda jest potwierdzeniem faktu, że polski przewoźnik jest coraz popularniejszą i docenianą marką na rynku międzynarodowym.

Nagroda dla LOT-u

Najlepszego przewoźnika wybierały osoby często podróżujące oraz znające branżę bardzo dobrze. Premier RP Mateusz Morawiecki na jednym z portali społecznościowym poinformował, że ta prestiżowa nagroda trafiła do PLL LOT drugi raz z rzędu. Dodatkowo polski przewoźnik otrzymał wyróżnienie w dziewięćdziesiątą rocznicę powstania firmy.

Przewoźnika wyróżniono również w kategorii „Najlepsze nowe połączenie lotnicze”. Chodzi o bezpośrednie loty z Nowego Jorku do Budapesztu. Uroczysta gala, na której LOT otrzymał nagrodę odbyła się w Los Angeles.

Cytowany w oficjalnym komunikacie Adrian Kubicki, rzecznik LOT-u informował, że firma jest dumna z nagrody przyznanej przez amerykański magazyn. Nagroda świadczy o tym, że polski przewoźnik staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Klienci bardzo doceniają wysoką jakość obsługi, krótkie i dalekie połączenia oraz nowoczesne samoloty. To wszystko jest potwierdzeniem tego, że wprowadzona trzy lata temu strategia była bardzo dobrym krokiem ku rozwojowi firmy.

Oferta PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT mają aktualnie w swojej ofercie 107 połączeń. Firma oferuje bezpośrednie przeloty z Warszawy do, między innymi Los Angeles, Newark, Seulu, Singapuru, Tokio czy Miami. Ponadto LOT-em dolecimy z Krakowa do Chicago, z Krakowa do Newark, a z Budapesztu do Chicago i Nowego Jorku.

Warto wiedzieć, że w roku bieżącym PLL LOT obsłuży około 8 800 000 pasażerów. Oznacza to dwukrotny wzrost względem roku 2016. W przyszłym roku linie mają obsłużyć ponad 10 000 000 pasażerów.

Amerykański magazyn

Globar Traveler, czyli amerykański magazyn tworzony dla grupy wysoko postawionych menedżerów, którzy bardzo często podróżują w Stanach Zjednoczonych oraz po całym świecie. Najlepszych przewoźników wybrano przy pomocy otwartych ankiet, które wypełniali czytelnicy Global Traveler. Ankiety przeprowadzano od 1 stycznia do 30 września 2018 roku.


Źródło:

bankier.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Piotrek Ochm
Piotrek Ochm
2018-12-29 13:57:55

Sie wie ze orly lataja wysoko nie poto zeby czuc skruche

Podobne artykuły

Credit Agricole w Sandomierzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 lipca 2019

Credit Agricole w Sandomierzu

Otwieranie i zamykanie rachunków przez iPKO Biznes
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
30 października 2019

Otwieranie i zamykanie rachunków przez iPKO Biznes

Expander w Giżycku
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
30 stycznia 2015

Expander w Giżycku

Transakcje bezgotówkowe – Polacy w czołówce
Wpisy
author
Aneta Jankowska
17 września 2018

Transakcje bezgotówkowe – Polacy w czołówce

Polacy oszczędzają dzięki 500+
Blog
author
Aneta Jankowska
02 lutego 2017

Polacy oszczędzają dzięki 500+

Porównaj