Bez kategorii
Velo Bank – kontakt, infolinia
Bez kategorii

Velo Bank – kontakt, infolinia

author
Patryk Byczek
06 grudnia 2022

Kategorie:

Kredyt na samochód używany

Kredyt na samochód używany to dobre rozwiązanie dla osób, które marzą o własnym pojeździe, ale nie mają wystarczającej gotówki. Sprawdzamy, gdzie znajdziemy najlepsze oferty – także bez zaświadczeń i przez Internet. Na zakup używanego auta możemy otrzymać nawet 200 000 zł.

Pożyczki bez BIK Słupsk

Jeżeli bank odrzucił Twój wniosek kredytowy, ponieważ posiadasz negatywną historię kredytową, pomóc Ci może pożyczka bez BIK. Jest to inaczej pożyczka gotówkowa, która możliwa jest bez sprawdzania Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nigdy nie jest tak, że firmy w żaden sposób nie sprawdzają swoich Klientów. Pożyczkodawcy posiłkują się danymi z BIGów, a także korzystają ze specjalnych programów, które informują o zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy.

ING Bank Śląski uhonorowany Laurem CESSIO

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym, że został uhonorowany Laurem CESSIO w kategorii „Wierzyciele pierwotni z sektora bankowego”. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „Konto Mój Biznes i 1500 złotych premii” w Banku Millennium

W Banku Millennium trwa promocja, dzięki której nowi Klienci firmowi, w zamian za otworzenie konta i spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć nawet 1800 złotych premii. Promocja trwa do 31 października 2021 roku. Sprawdź warunki.

BM Alior Banku partnerem konferencji „Pasywna Rewolucja”

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że Biuro Maklerskie Alior Banku zostało partnerem konferencji „Pasywna Rewolucja”. Instytucja od wielu lat wspiera oraz uczestniczy w wydarzeniach edukacyjnych, które są nastawione na promowanie siedzi dotyczącej inwestycji. To właśnie dlatego broker został partnerem wspierającym wydarzenia organizowanego przez portal stockbroker.pl. Sprawdzamy szczegóły.

mFundacja z programem „Rosnę z matematyką” dla przedszkoli

mBank poinformował w komunikacie prasowym, że Fundacja mBanku uruchomiła, w Dniu Przedszkolaka, pilotażową edycję programu grantowego „Rosnę z matematyką”. W programie można zdobyć, dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, dofinansowanie projektów edukacji matematycznej. Sprawdzamy szczegóły.

ING Bank Śląski z ofertą „Jesień u siebie”

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o ofercie specjalnej dotyczącej kredytów hipotecznych, z której Klienci mogą korzystać od 14 września do 14 listopada 2021 roku. Sprawdzamy szczegóły.

Nowy Prezes Zarządu ING Lease

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o zmianach, które wydarzyły się w zarządzie ING Lease. Sprawdzamy szczegóły.

mBank z pierwszą emisją obligacji senioralnych

mBank poinformował w komunikacie prasowym o uplasowaniu swojej pierwszej emisji zielonych obligacji, która wydarzyła się w formacie tak zwanych obligacji senioralnych nieuprzywilejowanych. Łączna kwota tej emisji wyniosłą 500 000 000 euro. Sprawdzamy szczegóły.

Logo ING i TAURONA na stu stacjach ładujących elektryki

ING Bank Śląski opublikował w komunikacie prasowym zdjęcie, na którym widnieje jedna ze stu stacji ładujących pojazdy elektryczne, na której widoczne są loga ING i TAURONA. Stacje stają na terenie Polski w ramach programu Operator. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowym

TYLKO DZISIAJ w Citibanku trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie warunków (na to czas jest o wiele dłuższy) Klienci mogą zgarnąć łącznie 600 złotych w formie kart podarunkowych do sieci sklepów Lidl. Sprawdzamy warunki.

„TO(działa)MY!” – projekt edukacyjny Fundacji Santander Bank Polska

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym o wystartowaniu drugiej edycji projektu edukacyjno-społecznego „TO(działa)MY!”, który Fundacja Santander Bank Polska współtworzy wraz z UNICEF Polska. Każda szkoła w Polsce może już zgłosić swój udział w projekcie. Sprawdzamy szczegóły.

ING Bank Śląski partnerem projektu „Inwestor bez granic”

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym, że zyskał miano partnera odbywającej się w tym roku edycji konkursu „Inwestor bez granic”. Oficjalna gala odbędzie się w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Sprawdzamy szczegóły.

Artur Kurcweil nową twarzą w zarządzie PKO BP

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym, że szeregi zarządu banku zasilił Artur Kurcweil – osoba z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem menadżerskim w obszarze IT. Sprawdzamy szczegóły.

PKO Dom – nowa oferta ubezpieczenia w PKO BP

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzeniu nowej oferty ubezpieczenia domu lub mieszkania od PKO Ubezpieczenia. Nowa oferta zapewnia Klientom kompleksową ochronę od zdarzeń losowych, rabunku i dewastacji, kradzieży z włamaniem, assistance oraz OC w życiu codziennym. Sprawdzamy szczegóły.  

Klienci Alior Banku z darmowym dostępem do Alertów BIK

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że 67% Polaków jest zdania, że w trakcie pandemii bardzo wzrosło ryzyko wyłudzenia przez oszustów wrażliwych danych Internautów. To właśnie dlatego Alior Bank zdecydował się nawiązać współpracę z Biurem Informacji Kredytowej, wraz z którym przygotował ciekawą promocję. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „Voucher do Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity” w Citi Handlowy

Citibank przygotował promocję, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć voucher o wartości 400 złotych do Allegro. Promocja trwa do 11 października 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Chatbot Santi od Santander Bank Polska coraz popularniejszy

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym, że Santi, czyli chatbot Santandera, od początku swojej działalności (od lipca 2020 roku) przeprowadził z Klientami blisko 135 000 rozmów, których średni czas to 1 minuta 35 sekund. Sprawdzamy szczegóły.

BNP Paribas usprawnia bankowość internetową dla firm

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że na bardzo skrupulatnie i sukcesywnie realizuje strategię udoskonalania bankowości internetowej, z której korzystają korporacje i przedsiębiorstwa. 11 września 2021 roku platforma [email protected] zmieniła nazwę an GOonline Biznes. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „Konto na czas” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja wraz z konkursem, w której oprócz premii podstawowej, nowi Klienci mogą wygrać jeden z pięćdziesięciu zegarków Swatch New Gent. Aby zgarnąć premię wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz spełnić proste warunki promocji. Sprawdź szczegóły.

Średnie i większe firmy założą konto na selfie w Pekao

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o udostępnieniu nowego (starego) rozwiązania dla średnich i większych firm, którym jest założenie konto na selfie. Instytucja przeanalizowała wszystkie za i przeciw i jednoznacznie stwierdziła, że ta nowatorska i unikatowa usługa znacznie przyspieszy zakładanie rachunku dla krajowych przedsiębiorstw – niezależnie od formy prawnej. Sprawdzamy szczegóły.

Porównaj