Nadchodzą zmiany w polskim sektorze paliwowym. W efekcie sprzedaży sieci paliwowej w 2016 roku, 115 stacji benzynowych Lukoil już niedługo zniknie z naszego rynku, a na ich miejsce pojawią się stacje AMIC Energy. Rebranding ma nastąpić w momencie, gdy firma znajdzie chętnych do pomocy podwykonawców.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.06.2018
Udostępnij:

Serwis Wiadomości Handlowe podał, że w 2016 roku Lukoil Europe Holdings BV sprzedał łącznie 230 stacji rozlokowanych po Litwie, Łotwie oraz Polsce. AMIC Energy ma się pojawić w naszym kraju w ciągu najbliższych kilku miesięcy, co wiąże się ze zmianą szyldu na dotychczasowych stacjach Lukoil.

AMIC Energy

Sieć stacji pod marką AMIC Energy funkcjonuje obecnie na Ukrainie. Firma poszukuje obecnie chętnych do pomocy podwykonawców, którzy pomagają zmienić wygląd wizualnych sprzedanych stacji. Jedną ze zmian będą na pewno nowe wiaty na stacjach benzynowych.

Lukoil w Polsce

W naszym kraju funkcjonuje obecnie 115 stacji benzonowych marki Lukoil. Przy prawie 30 z nich działają sklepy Carrefour Express. O zmianach dotycząconych tychże stacji mówiło się w naszym kraju już w lipcu poprzedniego roku.
 

Komentarze