Strona główna Bez kategorii mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

author
Dominika Sobieraj
17 grudnia 2020

mBank poinformował w komunikacie prasowym, że z okazji tegorocznego, dwudziestego dziewiątego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jako główny partner Fundacji, przygotował niezwykłe atrakcje. Już teraz Klienci mogą zamawiać specjalnie przygotowane przez Jurka Owsiaka karty płatnicze.

Natomiast przed Wigilią rozpocznie się akcja, w której mBank będzie dokładał pieniądze do wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które będą zlecane przez Klientów.

Atrakcje mBanku z okazji Finału WOŚP

Mimo, że pandemia COVID-19 objęła już niemalże cały świat, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie zwalnia i już 10 stycznia 2021 roku zorganizuje 29. Finał wielkiej akcji niosącej pomoc dzieciom z całej Polski. Pieniądze zebrane podczas najbliższego finału zostaną w głównej mierze przekazane dla dziecięcej laryngologii. Atrakcjami, które przygotował mBank na zbliżający się wielkimi krokami Finał są:

1. Kart okolicznościowa Mastercard, której jak co roku, wizerunek projektował Jurek Owsiak – prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klienci mBanku mogą zamawiać kartę już od 14 grudnia 2020 roku z poziomu aplikacji mobilnej, serwisu internetowego oraz na stronie www.mbank.pl. Limitowana edycja kart jest ograniczona, a pula wynosi jedynie 30 000 sztuk. Dlatego też Klienci, którzy chcą wyrobić sobie kartę okolicznościową powinni się spieszyć, ponieważ – jak co roku – chętnych będzie na pewno wielu.


źródło grafiki: mBank

2. Akcja dodatkowy 1000 złotych od mBanku dołączany do każdej z pierwszych stu wpłat na rzecz WOŚP danego dnia. Z tą akcją instytucja startuje 22 grudnia i zakończy ją dopiero w dniu wielkiego Finału. Łącza suma dodatkowych pieniędzy przez mBank może wynieść maksymalnie 2 000 000 złotych.

3. Ułatwienia w bankowości elektronicznej, które pozwolą Klientom na o wiele łatwiejsze i wygodniejsze wsparcie celu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mowa o:

– wprowadzeniu w aplikacji mobilnej mBanku specjalnego serca, które pozwoli na dokonywanie szybkich wpłat na rzecz WOŚP (ikona pojawi się na systemach Android oraz iOS),

– możliwości wpłacenia pieniędzy na WOŚP we wszystkich placówkach i mKioskach na terenie całej Polski, za pomocą specjalnie przygotowanych do tego terminali.

Ponadto, jak każdego roku, pracownicy mBanku będą przyjmować i liczyć pieniądze ze sztabów oraz rozliczą finał całej akcji. Kolejne atrakcje dotyczące Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank zapowie w styczniu.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/119940-mbank-wspiera-29-final-wosp

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Opłaty covidowe u lekarzy to nawet 350 zł
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2020

Opłaty covidowe u lekarzy to nawet 350 zł

Nagroda dla Idea Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 czerwca 2019

Nagroda dla Idea Banku

Darmowy kredyt od Raiffeisen Polbanku
Wpisy
author
Pawel-Zdunski
19 maja 2015

Darmowy kredyt od Raiffeisen Polbanku

Klub Korzyści w Toyota Bank
Wpisy
author
Aneta Jankowska
22 maja 2017

Klub Korzyści w Toyota Bank

Polka szefową Providenta w Polsce
Wpisy
author
Aneta Jankowska
22 listopada 2017

Polka szefową Providenta w Polsce

Bank Spółdzielczy w Chojnowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 września 2019

Bank Spółdzielczy w Chojnowie sesje przychodzące i wychodzące