mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

author
17 grudnia 2020

mBank poinformował w komunikacie prasowym, że z okazji tegorocznego, dwudziestego dziewiątego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jako główny partner Fundacji, przygotował niezwykłe atrakcje. Już teraz Klienci mogą zamawiać specjalnie przygotowane przez Jurka Owsiaka karty płatnicze.

Natomiast przed Wigilią rozpocznie się akcja, w której mBank będzie dokładał pieniądze do wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które będą zlecane przez Klientów.

Atrakcje mBanku z okazji Finału WOŚP

Mimo, że pandemia COVID-19 objęła już niemalże cały świat, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie zwalnia i już 10 stycznia 2021 roku zorganizuje 29. Finał wielkiej akcji niosącej pomoc dzieciom z całej Polski. Pieniądze zebrane podczas najbliższego finału zostaną w głównej mierze przekazane dla dziecięcej laryngologii. Atrakcjami, które przygotował mBank na zbliżający się wielkimi krokami Finał są:

1. Kart okolicznościowa Mastercard, której jak co roku, wizerunek projektował Jurek Owsiak – prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klienci mBanku mogą zamawiać kartę już od 14 grudnia 2020 roku z poziomu aplikacji mobilnej, serwisu internetowego oraz na stronie www.mbank.pl. Limitowana edycja kart jest ograniczona, a pula wynosi jedynie 30 000 sztuk. Dlatego też Klienci, którzy chcą wyrobić sobie kartę okolicznościową powinni się spieszyć, ponieważ – jak co roku – chętnych będzie na pewno wielu.


źródło grafiki: mBank

2. Akcja dodatkowy 1000 złotych od mBanku dołączany do każdej z pierwszych stu wpłat na rzecz WOŚP danego dnia. Z tą akcją instytucja startuje 22 grudnia i zakończy ją dopiero w dniu wielkiego Finału. Łącza suma dodatkowych pieniędzy przez mBank może wynieść maksymalnie 2 000 000 złotych.

3. Ułatwienia w bankowości elektronicznej, które pozwolą Klientom na o wiele łatwiejsze i wygodniejsze wsparcie celu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mowa o:

– wprowadzeniu w aplikacji mobilnej mBanku specjalnego serca, które pozwoli na dokonywanie szybkich wpłat na rzecz WOŚP (ikona pojawi się na systemach Android oraz iOS),

– możliwości wpłacenia pieniędzy na WOŚP we wszystkich placówkach i mKioskach na terenie całej Polski, za pomocą specjalnie przygotowanych do tego terminali.

Ponadto, jak każdego roku, pracownicy mBanku będą przyjmować i liczyć pieniądze ze sztabów oraz rozliczą finał całej akcji. Kolejne atrakcje dotyczące Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mBank zapowie w styczniu.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/119940-mbank-wspiera-29-final-wosp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rogate Ranczo z wolontariuszami Banku Millennium
Bez kategorii
author
19 lipca 2019

Rogate Ranczo z wolontariuszami Banku Millennium

Santander Consumer Bank Wałbrzych
Oddziały
author
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Wałbrzych

Nowa strategia Idea Banku
Wpisy
author
13 października 2017

Nowa strategia Idea Banku

Promocji ,,100 zł z leasingiem w Moje ING” w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
24 grudnia 2019

Promocji ,,100 zł z leasingiem w Moje ING” w ING Banku Śląskim

Komornik Sądowy Bożena Jarzębowska
Wpisy
author
13 października 2015

Komornik Sądowy Bożena Jarzębowska

Alior Bank w Staszowie
Oddziały
author
11 czerwca 2019

Alior Bank w Staszowie