„Dobry głos dla firm” to nowa kampania ING Banku Śląskiego z udziałem Katarzyny Nosowskiej. Kampania ma na celu zachęcenie klientów do dawania pozytywnych opinii na temat firm.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 20.02.2019
Udostępnij:

„Dobry głos dla firm”

Katarzyna Nosowska została twarzą najnowszej kampanii ING Banku Śląskiego. To już druga edycja akcji „Dobry głos dla firm”. Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim wyjaśnia, że instytucja kontynuuje ideę Dobrego Głosu dla firm i zachęca do dzielenia się opiniami o firmach, bo to dla nich najlepsza z możliwych reklam.

Konsolidacja chwilówek

Na czym polega kampania?

Artystyka zachęca Polaków do pisania pozytywnych opinii o ulubionych firmach, ich produktach i usługach.

Wszyscy zainteresowani internauci mogą je zgłaszać na stronie www.glosdlafirm.pl. Następnie piosenkarka wybierze kilka z nich i wyśpiewa.

Źródło: https://www.ing.pl/lp/dobry-glos-dla-firm

Filmy z wykonami Katarzyny Nosowskiej zostaną opublikowane w sieci na stronie internetowej: www.glosdlafirm.pl oraz na youtube’owym kanale ING Banku Śląskiego.

Sprawdź: jak wyjść z długów?

Ciekawą propozycją dla firm jest specjalnie przygotowane, dedykowane wideo z Katarzyną Nosowską, do którego każde przedsiębiorstwo będzie mogło dodać swoją nazwę i umieścić je na facebookowym fanpage’u.

Jak to zrobić? Wystarczy:

  • wypełnić formularz
  • podać dane firmy, czyli nazwę, adres fanpage’a oraz e-mail, na który zostanie przesłany link do gotowego filmu do udostępnienia

Kampania pojawi się zarówno w radiu jak i w Internecie. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.glosdlafirm.pl. 

Szczegóły kampanii „Dobry głos dla firm”

Tytuł kampanii: „Dobry głos dla firm”

Czas trwania kampanii: od 18 listopada 2018 roku;

Zakres działań: radio i digital (internet + social media);

Koncept spotu radiowego: agencja Brain

Koncept kreatywny kampanii: agencja Gong

Zakup mediów: MullenLowe MediaHub;

Reżyseria filmów: Alan Willmann

Produkcja: Film Produkcja

Akcja „Dobry głos dla firm” pojawiła się już w 2018 roku. W pierwszej edycji do pisania pozytywnych opinii o ulubionych firmach, zachęcali Mela Koteluk i Paweł Domagała. Internauci zgłosili wtedy ponad 1300 opinii, z których 70 zostało wyśpiewanych przez artystów.

Katarzyna Nosowska jest piosenkarką, autorką tekstów, wokalistką zespołu rockowego Hey, a także felietonistką. Artystka została laureatką nagrody Paszport „Polityki” i wielokrotnie otrzymała Nagrodę Muzyczną „Fryderyk”.

ING BANK ŚLĄSKI

ING Bank Śląski to bank komercyjny z siedzibą w Katowicach. Instytucja świadczy usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, czyli jest bankiem uniwersalnym. ING Bank Śląski jest czwartym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów, a ósmym pod względem liczby placówek (357).

Z danych z ostatniego kwartału 2017 roku, z usług ING Banku Śląskiego korzysta już 4,5 mln klientów detalicznych oraz 55,5 tys. klientów korporacyjnych.


Źródło: InfoWire.pl, ING Bank Śląski

Komentarze