Nowa oferta mobilna SGB-Banku

Nowa oferta mobilna SGB-Banku

author
Alicja Uzarowicz
08 kwietnia 2020

W swoim najnowszym komunikacie Spółdzielcza Grupa Bankowa poinformowała o rozpoczęciu kolejnej odsłony kampanii marketingowej pod hasłem „Mamy tu wszystko…”. Nowa oferta mobilna wdrożona właśnie teraz ma zachęcić klientów spółki do pozostania w domach.

Jak poinformowała w swoim najnowszym komunikacie Spółdzielcza Grupa Bankowa, rusza kolejna odsłona kampanii marketingowej „Mamy tu wszystko…”. Tym razem przedmiotem promocji jest nowa oferta mobilna dla klientów spółki. Zdaje się, że obecnie nastał dobry czas na promowanie działań cyfrowych.

Albowiem przymusowa kwarantanna i izolacja, jak również akcja #zostanwdomu to świetny pretekst, by nakłonić klientów do korzystania z oferowanych narzędzi i usług mobilnych. Decyzję o rozpoczęciu kolejnej akcji marketingowej z tej serii SGB-Bank podjął po pozytywnym przyjęciu jej pierwszej wersji.

Po raz kolejny akcja marketingowa ma na celu pokazanie ciepła rodzinnego. Swój przekaz Spółdzielcza Grupa Bankowa ponownie opiera więc na wartościach rodzinnych. W spocie przygotowanym z okazji drugiej odsłony kampanii pojawią się nawiązania do życia w małej lokalnej społeczności, jak i izolacji, z jaką przyszło nam się obecnie zmierzyć.

Fot. SGB

Nowa oferta mobilna SGB-Banku

Aby zachować ciągłość przekazu, spółka zdecydowała się na pojawienie się w spocie tych samych bohaterów, co przy pierwszej akcji. Dzięki temu odbiorcy po raz kolejny spotkają się ze znanymi im postaciami. W porównaniu do pierwszej akcji jednak tym razem rodziny nie będą spotykać się w parkach czy kawiarniach.

Przy okazji drugiej odsłony bank przygotował dwa nowe spoty. Można w nich odnaleźć nawiązanie do przykrej nieco rzeczywistości, jaka nastała w połowie marca. Celem tych spotów jest uświadomienie pewnej rzeczy klientom i osobom, które być może zastanawiają się nad założeniem konta w SGB-Banku.

A mianowicie przekaz ma za zadanie przypomnieć i poinformować odbiorców, że nawet zamknięcie w domu nie ogranicza ich możliwości mobilnych. Albowiem dzięki licznym innowacjom i rozszerzeniom nawet w czasach zarazy dysponują oni szerokim wachlarzem płatności mobilnych, który dopasowuje się do ich potrzeb.

Nowa oferta mobilna – „Mamy tu wszystko…”

Aby podkreślić dodatkowo nowoczesny charakter usług, jakie przygotował dla swoich klientów SGB-Bank, większość działań marketingowych odbywać się będzie w Internecie. Po kliknięciu w odnośnik przy spotach internauta trafi na stronę www.sgb.pl/mobile, gdzie znajdą się wszystkie elementy oferty mobilnej.

Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę w jednym miejscu odnajdzie wszystkie niezbędne informacji. Będą one informować o wachlarzu metod płatności mobilnych, jakie proponuje im bank. Gdyby pojawiły się wątpliwości co do uruchomienia i korzystania z tych metod, wystarczy kliknąć w pole interesującej nas metody.

Następnie pojawią się wszelkie ważne informacje i odpowiedzi na pytania, jakie mogą mieć klienci w kontekście różnych metod płatności. Każdy sposób zachęcania rodaków do organizowania sobie czasu w domu jest dobry, gdyż izolacja to najskuteczniejsza metoda walki z roznoszeniem się choroby COVID-19.


Źródła:
https://www.sgb.pl/kolejna-odslona-kampanii-promocyjnej-sgb-mamy-tu-wszystko/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki na 60 dni – najlepsze oferty
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
14 września 2022

Pożyczki na 60 dni – najlepsze oferty

Visset – darmowa pożyczka do 1500 zł
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
05 sierpnia 2016

Visset – darmowa pożyczka do 1500 zł

Bank Pekao w Błaszkach
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 lipca 2019

Bank Pekao w Błaszkach

Ilu jest milionerów w Polsce?
Ekonomia
author
Patryk Byczek
18 lipca 2018

Ilu jest milionerów w Polsce?

RODO – jakie grożą kary?
Ekonomia
author
Halszka Gronek
25 maja 2018

RODO – jakie grożą kary?

„I odpuść nam nasze długi” – film o problemie zadłużenia
Telewizja
author
Aneta Jankowska
24 października 2018

„I odpuść nam nasze długi” – film o problemie zadłużenia

Porównaj