Nowa odsłona aplikacji CitiMobile

Nowa odsłona aplikacji CitiMobile

author
Patryk Byczek
20 marca 2019

Citibank udostępnił najnowszą aktualizację modułu swojej aplikacji mobilnej. Zmiany przeprowadzono głównie z myślą o posiadaczach kart kredytowych banku.

Wprowadzane nowości to zapowiedź wdrożenia nowej aplikacji mobilnej Citi Handlowego, której premierę zaplanowano na rok bieżący.

Dyrektor Biura Produktów Zdalnych i Nowych Technologii w Citi Handlowym, Łukasz Krystman mówił: „Wprowadzamy kolejne zapowiadane przez nas w strategii Banku rozwiązania technologiczne dla zwiększenia satysfakcji naszych klientów. Nowa wersja aplikacji mobilnej z weryfikacją biometryczną to pierwsza z nich. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów moduł dla kart kredytowych, a docelowo – aplikację dla wszystkich produktów Banku wzorowaną na najlepszych rozwiązaniach z Singapuru”.

Nowy moduł aplikacji CitiMobile

Nowy moduł mobilnej aplikacji banku jest bardzo intuicyjny, a dodatkowo przygotowano z myślą o osobach na co dzień zarządzających kartami kredytowymi Citi Handlowego. Klienci oprócz nowej oprawy graficznej będą mogli korzystać także z:

– uwierzytelniania biometrycznego – do aplikacji będzie można zalogować się wykorzystując technologię biometryczną, czyli odcisk palca, czy skan twarzy,

– szybkiej spłaty zadłużenia – opcja skierowana będzie wyłącznie ku posiadaczom konta w Citi Handlowym,

– pożyczki z karty kredytowej składając szybki wniosek przez Internet,

– prostego i szybkiego rozkładania płatności na raty – technologia aplikacji przedstawi Klientowi najlepszy plan spłat dla zakupów powyżej 100 złotych lub plan spłaty limitu na karcie kredytowej,

– inteligentnego wyszukiwania – chodzi o przegląd historii transakcji i szczegółowe ich filtrowanie z poziomu telefonu,

– uproszczonego poruszania się po aplikacji, dzięki czemu Klient ma łatwy dostęp do numeru rachunku, kwota, data i minimalna kwota spłaty; dodatkowo dostęp do takich zakładek jak: Ustawienia, Pomoc, Korzyści, Płatności, Karty,

– podwyższonego bezpieczeństwa – z poziomu nowej aplikacji będzie można zmienić kod PIN do karty w kilkadziesiąt sekund,

– Platforma Korzyści Citi Specials.

Tworzenie aplikacji w interfejsie programowania API pozwala na zwiększenie szybkości działania aplikacji oraz jej niezawodności operacyjnej. W przyszłości jednak zmiany te pozwolą na o wiele prostsze i szybsze wdrażanie następnych możliwości i funkcjonalności. Nową wersję aplikacji CitiMobile można instalować na systemach operacyjnych iOS oraz Android.

Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Gniezno
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
14 listopada 2017

Kredyt samochodowy Gniezno

Inspektorat ZUS w Ostrowi Mazowieckiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Ostrowi Mazowieckiej

Ranking chwilówek – sierpień 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 sierpnia 2019

Ranking chwilówek – sierpień 2019

Promocja: „Konto na miarę” w BGŻ BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 lutego 2019

Promocja: „Konto na miarę” w BGŻ BNP Paribas

Porównaj