Bank Millenium udostępnił nową aplikację mobilną dla firm

Bank Millenium udostępnił nową aplikację mobilną dla firm

author
Dorota Grycko
20 maja 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Kategoria

Bank Millenium udostępnił nową aplikację mobilną dla firm, gotową do obsługi ogromnych ilości danych, skierowaną do właścicieli małych firm i dużych korporacji. Sprawdzamy szczegóły.

Spis treści:

 1. Nowa aplikacja mobilna dla firm od Banku Millennium
 2. Jak działa nowa aplikacja mobilna Banku Millennium?
 3. Nowa aplikacja Banku Millennium - co oferuje?
Zwiń spis treści

Nowa aplikacja mobilna dla firm od Banku Millennium

Podczas prac nad nową aplikacją, bank Millennium poświęcił bardzo dużo czasu na testy z użytkownikami. Dzięki temu mógł zrozumieć potrzeby tak zróżnicowanej grupy odbiorców. Z tych prac wynikło, że są ogromne różnice w korzystaniu z aplikacji poprzez małe i duże firmy – duże korporacje i ich dyrektorzy używają głównie aplikacji mobilnych do kontroli, a małe wykonują w nich większość swojej bankowości. Dlatego kluczową kwestią jest możliwość personalizacji aplikacji – można ją dostosować do potrzeb konkretnego użytkownika.

Sprawdź, jak wygląda aplikacja mobilna dla Klientów indywidualnych Banku Millennium.

Bank poinformował, że przed stworzeniem pierwszej wersji aplikacji, przeprowadzał mnóstwo wywiadów z Klientami, aby jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby. Byli to zarówno właściciele małych firm, którzy sami zarządzają swoimi finansami, jak i członkowie zarządów dużych korporacji, za którymi stoi rozbudowany dział finansowy.

Oddajemy w ręce firm produkt całkowicie nowy pod kątem technologicznym, z funkcjami zaprojektowanymi od początku, przetestowany przez klientów w pilocie, po którym uzyskaliśmy znakomitą informację zwrotną. Proponujemy zupełnie nowy design, skupiony na wygodzie użytkownika, o dużych możliwościach personalizacji. Nawiązujemy w dużej mierze do naszej, wielokrotnie nagradzanej, aplikacji dla klientów indywidulanych, ponieważ tego oczekują od nas przedstawiciele firm, którzy chcą mieć najlepsze doświadczenia cyfrowe również w usługach dla biznesu. Co istotne, obecna odsłona aplikacji to dopiero początek. Będziemy ją stale rozwijać, co kilka tygodni planujemy dostarczać nowe funkcje.

– powiedział Antonio Pinto, członek zarządu Banku Millennium.

Jak działa nowa aplikacja mobilna Banku Millennium?

Używając nowej aplikacji Banku Millennium możemy wszystko personalizować według swoich potrzeb. Jako Klienci możemy decydować o wyglądzie strony po uruchomieniu aplikacji (na przykład ustawić tryb ciemny), ukrywać bądź przesuwać określone elementy, dodawać lub usuwać skróty do przelewów krajowych i zagranicznych. Do aplikacji iOS możemy zalogować się za pomocą danych biometrycznych. W systemie Android ta metoda logowania będzie dopiero wkrótce dostępna. Zamiast hasła wystarczy skan linii papilarnych lub rozpoznawanie twarzy.

Ogromną zaletą nowej aplikacji jest możliwość zarządzania w jednym panelu wieloma kontami jednocześnie i elastyczne nadawanie użytkownikom uprawnień według potrzeb. Aplikacja wysyła powiadomienia o nowych zdarzeniach na koncie np. zablokowanie płatności, przelew przychodzący itp. Dodatkowo aplikacja może generować potwierdzenia i wyciągi do wysłania e-mailem lub innym komunikatorem.

Przydatna dla firm będzie możliwość wyszukiwania kontrahentów na białej liście podatników VAT. Użytkownicy mogą również szybko i bezpiecznie autoryzować płatności. W aplikacji znajdziemy dwie zakładki – przelewy autoryzowane i odrzucone. Umożliwiają one jednoczesne przetwarzanie tych operacji. Oczekujące płatności mogą być oznaczone i potwierdzone przez użytkownika jednym kliknięciem.

Nowa aplikacja Banku Millennium - co oferuje?

 1. Biometryczne logowanie się do aplikacji – Klienci mogą korzystać z funkcji logowania biometrycznego, takiego jak odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z aplikacji.
 2. Zarządzanie jednocześnie wieloma kontami, w jednym panelu.
 3. Nadawanie uprawnień dla użytkowników według potrzeb danego stanowiska.
 4. Otrzymywanie powiadomień – aplikacja pozwala na ustawienie powiadomień oraz alertów SMS, które informują o transakcjach na rachunku, przychodzących przelewach, wpłatach, wypłatach itp.
 5. Możliwość wyszukania kontrahentów na białej liście podatników VAT.
 6. Generowanie w aplikacji potwierdzeń i wyciągów, które można wysłać e-mailem, Whatsappem, Messengerem, Viberem itp.
 7. Ustawienia konta – pozwalają one na dostosowanie aplikacji do własnych potrzeb.
 8. Dostosowanie aplikacji – aplikację mobilną Banku Millennium Klienci mogą dostosować według własnych upodobań.
 9. Aktywacja autoryzacji mobilnej – opcja ta pozwala na zabezpieczenie swoich środków dostępnych na rachunku.
 10. Możliwość dodawania szybkich skrótów – przelew krajowy, zagraniczny, VAT, historia.
 11. Przeglądanie salda i historii rachunków bankowych – aplikacja umożliwia łatwe sprawdzenie aktualnego salda na rachunkach bankowych oraz historii transakcji.
 12. Płatności mobilne – Klienci mogą dokonywać przelewów (przelewy własne) i płatności w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z funkcji płatności mobilnych. W aplikacji można zapisać dane odbiorców, co ułatwia kolejne przelewy.
author
Dorota Grycko
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Oleśnica

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Oleśnicy – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
30 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Ile kosztuje srebro?

Srebro nigdy nie należało do najdroższych metali szlachetnych, ale w ostatnim czasie – mimo szalejącej inflacji – jego cena jeszcze maleje. Za ile można kupić gram srebra i ile stracimy na jego sprzedaży? Sprawdzamy.

author
Dominika Byczek
21 lutego 2024
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Cashalot – nowa pożyczka online

Cashalot to kolejna instytucja pozabankowa udzielająca szybkich pożyczek. Nowi Klienci mogą liczyć na rabat w wysokości 50%. Co ucieszy wiele osób – Cashalot nie sprawdza pożyczkobiorców w BIKu.

author
Patryk Byczek
05 września 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP z dwiema statuetkami Złotego Bankiera

Podczas dziesiątej edycji rankingu Złoty Bankier 2019 bank PKO BP zdobył nagrody w dwóch kategoriach, natomiast w jednej został doceniony.

author
Patryk Byczek
14 kwietnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Rybniku

Alior Bank to jeden z największych banków detalicznych w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Rybniku – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Koniec eurobanku – Bank Millennium przejmuje markę

W czwartek 6 czerwca br. zarząd spółki Euro Bank oraz władze Banku Millennium zatwierdziły ostateczny projekt fuzji. Dla wielu konsumentów zmiany mogą okazać się szokujące – jak wynika z zapowiedzi, marka eurobank zniknie z polskiego rynku, a cały kapitał banku zostanie wchłonięty przez Bank Millennium. 

author
Halszka Gronek
10 czerwca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj