Nowi klienci Idea Banku otrzymają wizytówki w prezencie

Nowi klienci Idea Banku otrzymają wizytówki w prezencie

author
19 kwietnia 2019

Nowi klienci Idea Banku otrzymają na start sto wizytówek według własnego projektu. Wystarczy, że założą konto Firma To Ja. Wizytówki mogą stworzyć na specjalnej stronie z kreatorem online. Sprawdzamy szczegóły promocji.

Wizytówki na dobry początek

Idea Bank zachęca do założenia konta Firma To Ja i skorzystania z promocji „Wizytówki z Ideą”. W ramach akcji wszyscy nowi klienci Idea Banku otrzymają za darmo sto wizytówek według projektu, który sami stworzą.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z promocji od 25 marca.

W jaki sposób otrzymać wizytówki?

1. Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty Idea Banku jest założenie konta Firma To Ja oraz wyrażenie chęci uczestnictwa w promocji „Wizytówki z Ideą”.

2. W trakcie rozmowy z konsultantem banku, klient otrzyma kod rabatowy wraz z instrukcją w wiadomości w bankowości Idea Cloud.

3. Następnie musi on stworzyć swoje indywidualne konto na stronie internetowej dostawcy wizytówek i podać wymagane dane.

4. Po pierwszych trzech krokach przedsiębiorca może już przygotować własny projekt za pomocą kreatora i zamówić je wpisując kod rabatowy.

5. Klient może odebrać wizytówki w dowolny sposób.

Idea Bank zapewnia, że zamówienie może zostać zrealizowane nawet w jedną dobę.

Idea Bank stale wspiera małe i średnie firmy oraz startupy:

"

– Rozumiemy wyzwania stojące przed właścicielami firm, także startujących dopiero w biznesie start-upów. Chcemy im pomóc w rozwijaniu działalności, stąd nowe usługi wspierające biznes jak kasoterminale, Chmura Faktur czy przestrzenie coworkingowe. Teraz dołączyliśmy do tej oferty wizytówki, których potrzebuje każdy przedsiębiorca. Pozwalamy naszym klientom oszczędzać pieniądze i czas  – mówi Tomasz Górski, członek zarządu Idea Bank.

Konto Firma To Ja – szczegóły

W ramach konta dla przedsiębiorców – Firma To Ja, Idea Bank proponuje brak opłat za założenie i prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata od otwarcia rachunku. Klient musi jednak spełnić określone wymagania, czyli wykonać minimum jeden przelew do ZUSu z tego rachunku w danym miesiącu kalendarzowym oraz  mieć aktywną umowę leasingu zawartą z Idea Getin Leasing S.A.

Klienci korzystający z konta Firma To Ja nie ponoszą opłat za wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówkowe w oddziałach Idea Banku, standardowe przelewy realizowane w Bankowości Internetowej oraz dwa przelewy europejskie (SEPA/ EuroElixir) i dwa przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu.

Dodatkowym autetem oferty Idea Banku jest to, że klient wraz z założeniem rachunku otrzymuje dostęp do Idea Cloud, za pomocą której między innymi wystawi i wyśle faktury swoim kontrahentom oraz możliwość pracy w placówkach Idea Hub.

Idea Bank – informacje o banku

Idea Bank Spółka Akcyjna powstał w 1991 roku. W swojej ofercie posiada produkty dla małych podmiotów gospodarczych, czyli mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Aktualnie pełniącym obowiązki Prezesa Idea Bank jest Jerzy Pruski.

Bank zapewnia, że jego polityka zakłada ścisłą współpracę z każdym klientem, który pozostaje pod opieką wykwalifikowanych doradców.


Źródło: https://www.ideabank.pl/wizytowki-na-start-dla-nowych-klientow-idea-banku, https://www.ideabank.pl/konto-firma-to-ja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank korporacyjny wdrożył Apple Pay
Bez kategorii
author
25 maja 2021

mBank korporacyjny wdrożył Apple Pay

Przychody klubów piłkarskich to blisko 8 mld euro
Wpisy
author
24 stycznia 2018

Przychody klubów piłkarskich to blisko 8 mld euro

„Matematyka jest wszędzie” – sukces Fundacji mBanku
Wpisy
author
12 października 2018

„Matematyka jest wszędzie” – sukces Fundacji mBanku

Inspektorat ZUS w Kluczborku
Oddziały
author
19 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Kluczborku

PKO BP w Sławie
Oddziały
author
16 października 2019

PKO BP w Sławie

W Warszawie brakuje środków na 500 plus?
Bez kategorii
author
02 października 2019

W Warszawie brakuje środków na 500 plus?