ING z nagrodą w międzynarodowym konkursie

ING z nagrodą w międzynarodowym konkursie

author
Dominika Sobieraj
10 czerwca 2019

ING Bank Śląski został wyróżniony srebrną statuetką na międzynarodowym konkursie MIXX Awards Europe. Zaszczytny tytuł został przyznany za tworzony przez bank edukacyjny cykl filmów video, które publikowane są na platformie YouTube.

Prosto o pieniądzach – nagroda

Nagrodzony w kategorii Search Advertising cykl nazywa się “Prosto o pieniądzach“. Prowadzi go Marcin Iwuć na oficjalnym profilu banku na portalu YouTube. Iwuć ciekawie i prostymi słowami opowiada o tym, co dla Klientów bankowych zdaje się być trudne.

"

Google i YouTube to liderzy pod względem zasięgu w polskim internecie. To także miejsca, gdzie Polacy najczęściej szukają informacji „jak coś zrobić”, również w obszarze finansów. W ING chcemy dostarczać wiedzę jak podejmować lepsze decyzje finansowe, tam gdzie szukają jej klienci.

Dlatego stworzyliśmy nowy cykl video ING Banku Śląskiego „Prosto o pieniądzach – najczęstsze pytania, najprostsze odpowiedzi”, w którym Marcin Iwuć w prosty i ciekawy sposób odpowiada na finansowe pytania Polaków

zaznacza Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową.

Tematy filmów są odpowiedzią na najczęściej zadawane przez Polaków pytania dotyczące finansów. Internauci w filmach z cyklu “Prosto o pieniądzach” szybko znajdą odpowiedź na przykład na pytania:

  1. jak obliczyć emeryturę,
  2. jak zacząć inwestować,
  3. jak założyć firmę.
"

W naszym banku na różne sposoby dzielimy się wiedzą o finansach i wspieramy klientów w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych. Popularność naszych edukacyjnych filmów świadczy o tym, że wciąż jest to temat ważny dla naszych klientów i cały czas istnieje zapotrzebowanie na treści, które pomagają im poruszać się w świecie codziennych finansów.

– dodaje Barbara Pasterczyk.

Kampania #weekendING nominowana do nagrody

W konkursie MIXX Awards 2019 nominację do nagrody uzyskała również inna kampania banku o bardzo kreatywnej nazwie: #weekendING. Osią całej kampanii była historia Stefana. Kampanię nominowano w kategoriach:

  1. Brand Advertising,
  2. Video Advertising.

MIXX Awards Europe

Konkurs MIXX Awards Europe organizowany jest przez IAB Polska, czyli Związek Pracodawców Branży Internetowej. Co roku w konkursie wyróżniane są najlepsze kampanie digitalowe w całej Europie.

Kryterium oceny jest to, czy kampania miała realny wpływ na całą branżę i czy mogła być inspiracją do działania dla innych osób. Nagradzane są te kampanie, które łączą w sobie kreatywne idee oraz ciekawe, efektowne rozwiązania”. Takie kryteria spełnić musiała kampania “Prosto o pieniądzach” ING Banku Śląskiego.

Łącznie w tym roku nagrody zostały przyznane w 13 kategoriach. O statuetki walczyło prawie 80 kampanii reklamowych z całej Europy.

ING Bank Śląski na YouTube

Na popularnej platformie YouTube służącej do udostępniania filmów ING Bank Śląski prowadzi aktywną działalność już od przeszło 10 lat. Filmy banku obejrzano już prawie 100 milionów razy. Kanał banku uzbierał łącznie ponad 80 000 subskrybentów, czyli osób stale zainteresowanych nowymi materiałami udostępnianymi przez bank.


Źródło:

https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/443997/ing-nagrodzony-na-mixx-awards-europe

https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/388577/prosto-o-pieniadzach-najczestsze-pytania-najprostsze-odpowiedzi-nowy-c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez umowy o pracę?
Poradnik
author
Halszka Gronek
08 sierpnia 2018

Jak otrzymać kredyt hipoteczny bez umowy o pracę?

Pożyczki bez BIK Czeladź
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
11 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Czeladź

Kredyt gotówkowy Strzelce Krajeńskie
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Strzelce Krajeńskie

Credit Agricole w Mławie
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 lipca 2019

Credit Agricole w Mławie

Kredyt konsolidacyjny Namysłów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
15 lipca 2022

Kredyt konsolidacyjny Namysłów

Ranking kredytów konsolidacyjnych – luty 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
07 lutego 2020

Ranking kredytów konsolidacyjnych – luty 2020

Porównaj