„Noworoczna wyprzedaż” kredytów w ING

„Noworoczna wyprzedaż” kredytów w ING

author
Patryk Byczek
15 stycznia 2019

Wraz z początkiem nowego roku ING Bank Śląski przygotował dla swoich Klientów „Noworoczną wyprzedaż”. Jest ona ściśle związana z kredytami hipotecznymi z niższą marżą lub bez prowizji. Wyprzedaż trwa do 24 lutego 2019 roku.

Z oferty można skorzystać w oddziałach banku i u partnerów sprzedaży, a formalności załatwić zdalnie przy pomocy specjalisty hipotecznego.

Noworoczna wyprzedaż – dostępne produkty

Klienci lub przyszli Klienci w ramach oferty mogą skorzystać z dwóch przygotowanych przez ING Bank Śląski produktów:

– „Łatwy start”,
– „Lekka rata”.

W pierwszym kredycie bank proponuje brak prowizji oraz marżę w wysokości 1,8%. Drugi kredyt to prowizja wynosząca 1%, lecz marża zniża się do 1,65%. W tym przypadku możemy skorzystać z produktu bez prowizji i z wyższą marżą lub z produktu z prowizją i niższą marżą.

Dodatkowo w ofercie dostępne są również te same kredyty, lecz ze stałą stopą oprocentowania.

Noworoczna wyprzedaż – kto może skorzystać

Ze specjalnej oferty ING Banku Śląskiego nie mogą skorzystać wszyscy. Instytucja przygotowała warunki, które należy spełnić, aby skorzystać z Noworocznej wyprzedaży. Oferta skierowana jest do osób, które:

– są właścicielami lub założą konto w ING Banku Śląskim, na które raz w miesiącu wpłynie łącznie 2000 złotych,
– wykupią ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego w ING,
– wezmą kredyt w wysokości od 100 000 złotych do 1 500 000 złotych.

Aby stać się uczestnikiem wyprzedaży należy spełnić bardzo proste warunki, które są koniecznością podczas starania się o kredyt hipoteczny.

Noworoczna wyprzedaż – wniosek kredytowy

Z oferty ING można skorzystać zarówno w oddziale banku, jak i bezpośrednio z domu. Wystarczy połączyć się z infolinią banku i wyznaczonym specjalistą, który w trakcie rozmowy pomoże skompletować wszelkie wymagane dokumenty. Następnie, za pomocą urządzenia z Internetem, wniosek i wszelką dokumentację można wysłać online. Specjalista pomoże również wyliczyć zdolność kredytową oraz wysokość raty kredytu, nad którym zastanawia się Klient.

ING Bank Śląski

Pod koniec ubiegłego roku ING Bank Śląskiego dysponował 7 134 000 kont Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy ponad 4 760 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 60 000 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec czwartego kwartału wynosił 366 800 000 złotych. Zysk osiągnięty w trzecim kwartale bieżącego roku wyniósł ponad 378 000 000 złotych. Pod koniec września aktywa banku wynosiły ponad 134 000 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


Źródło:

ING Bank Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Paliwo coraz tańsze. Powód? Koronawirus
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 marca 2020

Paliwo coraz tańsze. Powód? Koronawirus

Provident w Zielonej Górze
Oddziały
autor wpisu
Marek_Rutkowski
05 marca 2019

Provident w Zielonej Górze

Alior Bank w Ustroniu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 czerwca 2019

Alior Bank w Ustroniu

Kredyt hipoteczny Świdnica
Kredyty miasta
author
Dorota Cholewicka
28 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Świdnica

Porównaj