Bank BNP Paribas został partnerem Polish National Sales Awards. Partnerstwo ma się przysłużyć promocji wspólnych idei, które – zdaniem banku – są kluczowe z punktu widzenia branży sprzedażowej.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 23.08.2019
Udostępnij:

Bank i Polish National Sales Awards w ramach partnerstwa mają zamiar dziać na rzecz rozwoju estetyki prowadzonego biznesu. Bank BNP Paribas został partnerem dziewiątej już edycji Polish National Sales Awards. 

Jesteśmy bardzo dumni z wypracowanych relacji. Cieszymy się ze współpracy i doceniamy zaangażowanie firmy w kształtowanie pozytywnych mechanizmów na rynkumówi o współpracy cytowana w komunikacie bankowym Prezes PNSA Elżbieta Pełka.

Polish National Sales Awards to przedsięwzięcie, które w każdym roku wyróżnia najlepszych w sektorze sprzedaży.

Już od prawie dziesięciu lat skupia się na promowaniu dobrych praktyk oraz najwyższych standardów etycznych w biznesie. Są to wartości, którymi kieruje się w swoich działaniach także Bank BNP Paribas.

 Pracujemy nieustannie, wprowadzając zmiany, dostosowując całe przedsięwzięcie do stale zmieniających się potrzeb branży. Priorytetem jest dla nas rozwój umiejętności uczestników, który ma bezpośredni wpływ na cały sektor sprzedażowydodaje Prezes PNSA Elżbieta Pełka.


Źródło:

http://media.bnpparibas.pl/pr/457728/bank-bnp-paribas-partnerem-xi-edycji-polish-national-sales-awards

Komentarze